You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Raziel

Intermediate

Posts: 236

Location: Warszawa/Bydgoszcz

  • Send private message

41

Wednesday, July 2nd 2008, 10:28am

Jak ja lubię kiedy ktoś mi wpada do wioski, traci sporą część armii i nie zabiera nawet surki żeby ją odtworzyć :)
http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=4f014e85ba
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

42

Wednesday, July 2nd 2008, 2:30pm

Jak gdzieś już pisałem. Za duża dysproporcja w Hp sie tworzy w przypadku anioła (za duży bonus podstawowy). Pomimo niskiego poziomu twojego bohatera (2? lub 3?) masz 2x więcej HP niż atakujący. A jego bonus +do ataku sprawia tyle, iż zostaje ci tyle hp ile on miał na początku. CO nie zmienia faktu, że powinieneś to wygrać.

43

Thursday, July 3rd 2008, 12:59am

Nie cobym spamowal ale ja tam uwielbiam atakawac aniolki, tyle doswiadczenia za nie wpada:D

Raziel

Intermediate

Posts: 236

Location: Warszawa/Bydgoszcz

  • Send private message

44

Thursday, July 3rd 2008, 8:03am

Wiesz co Khaine, coś o tym wiem z autopsji... X( Ale że też chciało Ci się 1h 45 min w jedną stronę iść po 30 procków?

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=3cacfa463f

P.S. Mam takie pytanko, ile ty masz pól ze zwiększonym wydobyciem drewna? 5? 6? Bo nie widzę opcji żeby wystawić aż taką hordę w inny sposób... to jest wydobycie na poziomie 440/h! ?(
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

45

Thursday, July 3rd 2008, 9:33am

Nie no szacun.
No ma z 4 bonusy.
Chatka drwala - poziom 5Wydobycie:59 /h

Następny poziom:
Koszt: 186202
Czas: 4 min. 9 sek.
Wydobycie:65 /h

Tak wyglada z bonusem. Gdzies na 11 lev osiaga 100+.

I niech teraz płaczą ci co wieżyli że najlepsze są pola z dużą liczbą pustyń.
Ja teoretycznie wystawie 25-30 nomadów (jak bym stadnine odpowiednio rozbudowal) + 40 procarzy. Ale watpie czy wygram (według symulatora nie wygram z 99) z tymi procarzami, a gdzie jeszcze jego armia z produkcji brązu??
PRawdziwy szacun.
W sumie wczesniej myslalem, iż istnienienie bonusów jest złym pomysłem bo kto ma farta ma dużą przewage. Ale to nie prawda. Urealnia to gre. Ktoś kto jest pionem w danej erze moze być Hero w nastepnej (aka Macedonia, Rzym, Prusy)

This post has been edited 2 times, last edit by "yolinar" (Jul 3rd 2008, 9:45am)


Gilean85

Intermediate

Posts: 209

Location: Częstochowa

  • Send private message

46

Thursday, July 3rd 2008, 9:53am

Dało by radę ubić tych procków ale to by była tylko armia na nich około 30 hoplitów no 35 i nie miał by już tak kolorowo :)
obadajcie sami w symulatorze jak to wygląda :)
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

47

Thursday, July 3rd 2008, 11:14am

Mam 5 pol ze zwiekszonym wydobyciem...Coz Panowie, nie da sie ukryc ze w drugiej epoce masa rzadzi:D
A co do tych co szukali glownie wiosek z kamieniami...tak trzymac!
Dziekie temu jest kogo farmic teraz:D

Ps. A co do poltorej godziny to wiesz, na noc puscilem, i nie bierz do siebie, ale niesetety to jest jedyny sposob zeby moj nowy bohater zarobil troche expa
:S

48

Thursday, July 3rd 2008, 3:44pm

To mi się trafiło :). Szkoda że bez herosa bo nie wiadomo ile expa za to wpada.

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=f2607da5de

49

Thursday, July 3rd 2008, 3:54pm

Jak nie wiadomo? Wiadomo:)
Nie chce mi sie liczyc ale exp zalezy tylko od ilosci punktow zycia zabitych jednostek, za 150 zycia to dostalbyc coslownie 1 czy 2 PD:)

VeiN

Moderator

Posts: 543

Location: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Send private message

50

Thursday, July 3rd 2008, 4:53pm

I niech teraz płaczą ci co wieżyli że najlepsze są pola z dużą liczbą pustyń.
Ja teoretycznie wystawie 25-30 nomadów (jak bym stadnine odpowiednio rozbudowal) + 40 procarzy. Ale watpie czy wygram (według symulatora nie wygram z 99) z tymi procarzami, a gdzie jeszcze jego armia z produkcji brązu??
Ja nie płaczę, oprócz pustyń mam 6 pól z lasami, parę górek, tak akurat na armię lego/hipów do lokacji ;). W tej chwili mam 52 procków wystawionych w wiosce i na razie atakujący zrezygnowali z grabienia, bo tracili całe wojo i hero przeciwnika wracał z paroma sztukami drewna xD. Pewnie dorzucę do tego paru nomadów na tyłach armii abym mógł więcej surki przynosić :). W weekend zbieram na technixy dla procków/lego i będzie miło :D
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Gilean85

Intermediate

Posts: 209

Location: Częstochowa

  • Send private message

51

Thursday, July 3rd 2008, 5:33pm

Mnie od dłuższego czasu nikt nie atakuję ;( więc nie mogę powiedzieć czy moje wojo jest hiper mega ultra wypaśne ale falanga jest sandałki są gladiusik :) i za niedługo będzie 3 wiocha z brązem :) mam 60 procków i na razie wystarczy bo i tak trzymam zasoby w stolicy z 2 armiami :) i nikt jakoś nie idzie ;( a jakie wojo w stolicy to się sami przekonajcie ;)
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

52

Thursday, July 3rd 2008, 5:42pm

...a jakie wojo w stolicy to się sami przekonajcie ;)
Naprawdę mogę się przekonać? :D . Jak tak to daj znać, bo moi wojacy już garba dostali od dźwigania surki. Chętnie powalczą dla rozrywki.

53

Thursday, July 3rd 2008, 5:53pm

Ja tez z przyjemnoscia Cie odwiedze tylko daj namiar bo nie chce mi sie po calej planszy szukac :rotfl:

Gilean85

Intermediate

Posts: 209

Location: Częstochowa

  • Send private message

54

Thursday, July 3rd 2008, 9:17pm

83-41 zapraszam :) zawsze exp się przyda powiem wam że wieczorami mnie nie ma tak żebyście mieli łatwiej ;)
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

-_-<

Unregistered

55

Friday, July 4th 2008, 12:58am

pewnie cfaniak postawil kilka poziomow palisady ;] i gra aniolem xD

a tutaj yolek padl plackiem ^^

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=33e75f6170

jak mawiaja nie dla psa kielbasa ;D;D;D

i jeszcze jedna kozacka mać ;> pewnie sie nie ucieszyl ;>>>

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=69c20bb7eb

This post has been edited 1 times, last edit by "-_-<" (Jul 4th 2008, 1:07am)


LaCroix

Intermediate

Posts: 403

Location: sarkofag

  • Send private message

56

Friday, July 4th 2008, 1:08am

pewnie cfaniak postawil kilka poziomow palisady ;] i gra aniolem xD
gra ssakiem, zobacz bonusy jednostek
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

Gilean85

Intermediate

Posts: 209

Location: Częstochowa

  • Send private message

57

Friday, July 4th 2008, 9:10am

Hehe dostałem w tyłek od dyvida ale dzięki za oprzytomnienie :)
To tylko gra raz się wygrywa a raz przegrywa ;P
Teraz zacznę bardziej wioskę rozbudowywać :)
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

58

Friday, July 4th 2008, 10:12am

No cóż raz się wygrywa raz się przegrywa. Następnym razem będzie lepiej. Straty nie są wielkie i szybko się odbudujesz.
Dzięki za exp i kamyczki :)

Gilean85

Intermediate

Posts: 209

Location: Częstochowa

  • Send private message

59

Friday, July 4th 2008, 10:16am

Dzięki za uświadomienie że jeszcze sporo moim wojakom brakuje teraz nie popełnie tego samego błędu :)
Kamieni i tak dostałeś mało bo większość w spichlerzu się kisi tak koło 2k było także nie tak dużo wiołeś ale należały ci się te kamienia które wziołeś bo byłem zbyt pewny siebie
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

60

Friday, July 4th 2008, 12:29pm

Dajcie raport sciemniecze a nie bajki opowiadacie :rotfl: . Walka musiala byc ladna.

-_-<
Zjadles mnie jak chinczyk psa.
Starty nie do przyjecia.(Na dodatek zapomnailem bohatera nielota schowac na 2 linie i to byl ten 2 lev z 2 wiochy, ale i tak chyba by nie przezyl). Zapraszam cie do mnie na rewanz. Kolo 20-22.
dyvid i innych herosow nie zapraszam, bo szkoda batoga na takiego wiesniaka jak ja podnosic.