Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

81

Saturday, 05.07.2008, 19:45

Widzę że odbiegliśmy od tematu postu, to ja wrócę na odpowiedni tor :)
Poniżej mój rekord expa. Dobrze że nie wszyscy mają latających bohaterów. Walka może nie rewelacyjna ale exp już tak :).

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=3e248b3573

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

82

Saturday, 05.07.2008, 20:08

ehh skąd ty masz ich aż tylu :rotfl:
hehe ale trzeba ci przyznać że ładny exp zdobyłeś gratki za expa bo minerałków mało każdy chowa gdzie może
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

83

Saturday, 05.07.2008, 21:59


I tu moj apel do ciebie dyvid i innych dobrych graczy.
Pewnie bedziesz jednym z pierwszych co pojda do sredniowiecza.
Nie dawajacie linkow i zdjec jednostek zeby nie bylo widac jakie tereny zajmowac. Nie daajcie podpowiedzi na forum jak bosow ubijac. Wtedy to dopier bedzie zabawa jak kazdy bedzie musial sam kombinowac.


Bardzo to wygodne Yolinar, bo pisales juz o awansie do Sredniowiecza czyli grales na zamknietej alfie i Ty juz wszystko wiesz i eliminujesz sobie w ten sposob konkurencje:)
Ale skoro sobie zyczycie...to ja nie wklejam linkow, a juz moge:)

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

84

Saturday, 05.07.2008, 22:02

Ale skoro sobie zyczycie...to ja nie wklejam linkow, a juz moge:)
Yolinar, bo pisales juz o awansie do Sredniowiecza czyli grales na zamknietej alfie i Ty juz wszystko wiesz i eliminujesz sobie w ten sposob konkurencje:)
kto jak kto, ja z chęcią rzucę okiem
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

85

Sunday, 06.07.2008, 10:15

Ja równierz zobaczyłbym linka zawsze pomagam jak coś i chciałbym zobaczyć jakie są jednostki i techy możesz na pw napisać albo dać linka napewno większość się ucieszy :)
A co yolinara to jest alfa mój drogi więc tu się grę testuję więc swoje prośby to pisz sobie sam na pw bo to mija się z celem.
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

86

Sunday, 06.07.2008, 14:44

ladnie mnie zezlomowales widac ze duzo wczesniej przeniosles sie do wyzszej ery:(

87

Sunday, 06.07.2008, 15:45

No w końcu ktoś postawił mi trudne warunki na froncie :). Jak do tej pory to jest chyba największa bitwa na serwerze i rekordowy exp zdobyty przez herosa.
Wielki szacun dla obrońcy za podjęcie wyzwania mimo że był przy kompie w czasie mojej podróży do niego i za ubicie mi czegoś więcej niż tylko procarzy. Powodzenia życzę w dalszej grze i szybkiej odbudowy.

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=ac7ad573f7

88

Sunday, 06.07.2008, 16:31

Nie grale na zamknietej alfie. A pomysl wysunolem wlasnie po to, zeby ukarac takie lamy co przeciagaja pozostanie w epoce bo musza sie dowiedziec wszystkiego z forum.
Popatrzcie ilu graczy jest w Staro. Na chwile obecna to smiech na wode.

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

89

Sunday, 06.07.2008, 16:36

Nie grale na zamknietej alfie. A pomysl wysunolem wlasnie po to, zeby ukarac takie lamy co przeciagaja pozostanie w epoce bo musza sie dowiedziec wszystkiego z forum.
Popatrzcie ilu graczy jest w Staro. Na chwile obecna to smiech na wode.

Ja równierz nie grałem na zamkniętej alfie więc nie wiem jak jest w średniowieczu.
Ale kilka ciekawych info o jednostak pomogło by niezdecydowanym przejść.
Ja w staro jestem już chyba z 3 tygodnie ale nie ponaglam innych graczy jak chcą niech siedzą tam nawet do 6 epoki ich sprawa ten kto chce poznać gre przed pełną wersją to przechodzi dalej.
Nie mówie żeby wszystko napisali o średniowieczu ale wiadomośc jakie są jednostki mogła by być co mi to da na tą chwilę nic bo nieznam ich wartości bojowej ale czysta ludzka ciekawość :)
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

90

Sunday, 06.07.2008, 16:38

Mi by w zupełności wystarczyła informacja co i na jakich polach się wydobywa. Reszta to sprawa wtórna, bo i tak armią zaczniesz się zajmować na poważnie dopiero pod koniec ochronki, a przez te 10+ godzin zdążysz się zorientować czym dysponujesz i co to sobą reprezentuje, za to ekonomia na starcie jest najważniejsza.
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

91

Sunday, 06.07.2008, 16:43

Zgodzę się z tobą że to jest niezmiernie ważne ale ja tam jestem optymistą jak nie spasi mi kwadrat na 2 wiochę to ją usunę i tyle a sórowce przetransortuję do stolicy jakimiś najtańszymi jednostkami i zrobnie techa na wioskę i gitara :) tak zrobiłem po przejściu do staro i powiem że się opłacało :)
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

-_-<

Nierejestrowany

92

Sunday, 06.07.2008, 17:20

tak wiec Dr Who dobry czlowieku zarzuc linkami ze sredniowiecza ;D;D;D

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

93

Sunday, 06.07.2008, 18:06

Ach:) Linki to taka piękna sprawa, że jak ktoś nie chce to nie zagląda, a jak chce to może ujrzeć przyszłość :P
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

94

Sunday, 06.07.2008, 20:28

Z ekonomicznego punktu widzenia interesujące są 4 aspekty - jednostki , budowle, pola i technologie. Co ci da wiedza o polach jak nie będziesz wiedział jak je dobrze rozdysponować - najpierw będziesz potrzebował surki na budynki i techa, później na utrzymanie konkretnego woja.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

95

Sunday, 06.07.2008, 21:48

Yolinar: pisales w tym watku wczesniej:


Ja jak awansowalem do Sredniowiecza to wiedzialem jak zabic Zachariasza i ktos mowil ze Ginewre juz pacnal.


a z mojej obserwacji wynika, ze w Sredniowieczu bylam pierwsza, stad pomysl o zamknietej alfie.

A co do linkow, to 20 minut temu okazalo sie cos, co rozlozylo mnie na lopatki. I faktycznie wczesniej udzielanie linkow zupelnie nie lezalo w moim interesie, ale teraz podjelam decyzje, ze kasuje konto. Wszystkie szczegoly wrzuce do watku o bugach, bo ta informacja jest dosc przelomowa, a potem postaram sie dla was wysmazyc jakies linki, odpowiedziec na pytania i sprawdzic okolicznym sasiadom bonusy na polach (Solmyr, chcesz to pytaj:)

96

Monday, 07.07.2008, 06:06

Efekt nocnej wyprawy na średniowiecze. Dużo już raczej nie znajdziecie.
http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=477a10da9d

97

Monday, 07.07.2008, 10:18

Efekt nocnej wyprawy na średniowiecze. Dużo już raczej nie znajdziecie.
http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=477a10da9d


akurat ty byles pierwszy po decyzji kasacji, czyli przestalam chronic surowce, ale drewna przyrasta mi prawie 120/h, a klejnoty wazne sa w kazdych ilosciach, po tobie juz wyniesli 600 kolejnych sztuk:) nie zniechecaj ich:)

98

Wednesday, 09.07.2008, 17:38

lubiem ekspa;p
http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=73b6e2ab0e
a potem
http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=1e475d350a
;p
Szkoda Lilo że usunąłeś wioskę;) Można było spokojnie zostawić tak zebym mogl sie zaopiekowac;p ja juz sobie szykuje plana na nekst epoke;)

99

Wednesday, 09.07.2008, 21:23


Szkoda Lilo że usunąłeś wioskę;) Można było spokojnie zostawić tak zebym mogl sie zaopiekowac;p ja juz sobie szykuje plana na nekst epoke;)



e tam, ataki na tego samego bohatera ktory ma ujemna obrone i minimalny atak AA to nie wyczyn:)
czekam z niecierpliwoscia na twoje linki z bossow Sredniowiecza:)

i gdybym miala zostawic wioske to nie wspomnialabym ani slowem na forum o tym ze awansowalam i bym zyla w swietym spokoju:)

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

100

Wednesday, 09.07.2008, 21:58

Newsy szybko się roznoszą i szybko 3/4 klanów by o tym wiedziała ^^ lub ktoś by się pochwalił na forum, że zabrał 2k kam szlach i by było to samo ^^
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych