Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 26.11.2010, 22:05

Szarza człowieka

Od jakiegoś czasu przyglądam się dyskusji na temat człowieka i jego wyższości w grze .
Jestem zniesmaczony cala ta historią .Od początku gry nie znając reguł każdy wybierał to co według niego będzie najlepsze i śmiem twierdzić że tylko człowiek nie błyszczy zachęcająco .Wybrałem go z przekory raczej bo lubie wyzwania .
Przez pierwsze miesiące gry dostawałem lanie od każdego bohatera na podobnym levelu w lokacjach wracałem czesto bez obstawy i grałem .Inni obławiali się na lokacjach w fajne ciuszki ,runy i zwoje a ja kombinowałem jak tu zaliczyć.Szarża to wchodziła ale na 8 czasami w 6 rundzie sukces był jak dwa razy na lokacji wypadła . Szkolenie człowieka do 4 epoki do poziomu 30 jest bardzo trudne jako głównego hiro.
Teraz gdy po dwóch latach wreszcie mogę sobie pozwolić na więcej {patrz biegać bezkarnie do królowej i.t.p}zaczyna się dyskusja żeby zniwelować siłę człowieka .
Porobiło się co niektórym pod kopulą bo nie daja rady ,zaczęli dostrzegać że już nie tak łatwo jak do tej pory z człowiekim walczyc . Bili przez dwa lata to było super.
REASUMUJĄC JAKAKOLWIEK ZMIANA TERAZ TO OSZUSTWO .
Złamanie podstawowych zasad gry to tak jak by w szachach pion po dojściu do końca szachownicy dalej musiał być pionem .
Na żadne zaczepki odpisywać nie będę nie ma tu dla mnie żadnej dyskusji jak komuś człek tak wspaniałym się wydaje to proszę szkolcie ludzi i tyle .

2

Friday, 26.11.2010, 23:12

pełne poparcie.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Friday, 26.11.2010, 23:27

@awa6661

Nic dodać nic ująć. :thumbup:
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

annaasakura

Początkujący

Postów: 56

Skąd: BC t1

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Saturday, 27.11.2010, 02:11

dobrze napisane :thumbup:

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Saturday, 27.11.2010, 08:06

AWA na prezydenta!!!!!!! :rotfl:

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Saturday, 27.11.2010, 10:56

Bzdury nie z tej ziemi :thumbdown:

7

Friday, 03.12.2010, 09:48

Podpuszczajcie jeszcze więcej waszych BC- farm :D żeby pisali swoje rzewne kawałki .... Kolejny ekspert się znalazł. Dyskusja została już przewałkowana na wszelkie możliwe sposoby, a twoje zażenowanie możesz sobie zniwelować ręką pod prysznicem bo ono nas guw..o obchodzi. Jeżeli nadal będziecie rozpisywać się na ten temat bez odniesienia to wasi koledzy będą musieli po prostu częściej chodzić pod prysznic...

Ja się na prawdę dziwię ponieważ sami prosiliście o testy, które są aktualnie robione. Poczekajcie cierpliwie na wyniki w rezultacie czego będziecie mogli dalej włączyć swoją wiecznie chodzącą płytę miłości dla człowieka i jego szarży.. A puki co zostawcie ten temat w spokoju i zajmijcie się np. pracą, jedzcie na urlop, może troszeczkę poodśnieżajcie sobie podwórko..
Jest tyle ciekawych zajęć i tematów. Albo może zamiast siedzieć z lupką i wertowania każdego najmniejszego szczególiku gry po prostu w nią pograjcie w całej jej okazałości, a jeżeli się nie podoba to sobie znajdzcie inna. Jest bardzo dużo różnych warjantów.

8

Friday, 03.12.2010, 10:57

Ja tam tylko chce żeby człowiek miał równe statystycznie szanse z pozostałymi herosami, w pewnym klanie już widzę na oblegach samych ludzi, inne klany tez już do tego zmierzają.

9

Friday, 03.12.2010, 11:01

Podpuszczajcie jeszcze więcej waszych BC- farm :D żeby pisali swoje rzewne kawałki .... Kolejny ekspert się znalazł. Dyskusja została już przewałkowana na wszelkie możliwe sposoby, a twoje zażenowanie możesz sobie zniwelować ręką pod prysznicem bo ono nas guw..o obchodzi. Jeżeli nadal będziecie rozpisywać się na ten temat bez odniesienia to wasi koledzy będą musieli po prostu częściej chodzić pod prysznic...



Thorga czy na forum jest dopuszczona dyskusja na takim rynsztokowym poziomie ?

10

Friday, 03.12.2010, 11:56

Tonący brzytwy się chwyci ... Tak samo jak ty szukasz jakiegoś sposobu żeby wyeliminować przeciwników swoich poglądów w jakikolwiek sposób. Jak ja zostane uciszony warnem lub dostane bana na forum - chociaż nie widzę podstaw - to problem nie zniknie ponieważ ja nie jestem powodem tego zamieszania. Skąd tyle wiesz o rynsztokowej gadce swoją drogą panie ekspercie o wszystkiego??
Mnie trochę poniosło ponieważ jesteście jak "szczury w klatce swoich poglądów" i używacie wszelkich starań żeby spowodować sztuczny szum wokół tematu. A każdy wam powtarza - a w szczególności Jerzysowi - żebyście zostawili sprawę do wyjaśnienia, a nie prowokowali. Każdy wie, że niektórzy są ZA , a inni PRZECIW zmianom. Każdy również wie jakie były argumenty obu stron i dlatego opinie po raz 1000 którejkolwiek ze stron po prostu są męczące i zmierzają tylko i wyłącznie do rynsztoku.
A ja się tylko podłączam do tego co mówi Drastic - chcemy żeby było sprawiedliwie.

11

Friday, 03.12.2010, 12:22

Wiesz skoro sam mam 3 herosów ludzików i z tego najwyższy na 42lvl (z wszystkim znanymi bonusami do szarży) i sam chce zmian (sensownych) to chyba o czymś świadczy, ....

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Friday, 03.12.2010, 14:56

Drastic to akurat świadczy tylko o tym, że istotny jest dla Ciebie Twój klan, w którym dobrych ludzi bardzo niewielu. Nie ma to nic wspólnego z Twoją chęcią balansu gry.

13

Friday, 03.12.2010, 16:41

A każdy wam powtarza - a w szczególności Jerzysowi - żebyście zostawili sprawę do wyjaśnienia, a nie prowokowali.



Po pierwsze nikt nie prowokuje a i nie komentuje od dawna (jerzys), a po drugie odezwać się tak do kobiety to tylko największy palant może.
Z całym szacunkiem dla pozostałych palantów.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Friday, 03.12.2010, 18:35

Hehe się uśmiałem :D do kobiety :D
Czy jakaś kobieta mi się przedstawiała? Ja nie wiem z kim pisze, czy z obojniakiem, czy może z pedofilem więc sorry...od palantów wyzywaj swoich koleżków z podwórka.

15

Saturday, 04.12.2010, 00:35

jak chcecie aby było sprawiedliwie to nie krójcie człowieka - tylko po prostu dajcie przedmioty dla innych klasach podnoszące ich klasowe staty jak podnoszą kobalt, wieża czy sandał - dajcie do człowieka zwoje typu "Złoty ToI Toi Anioła" na klatę który podwyższy pkt życia i regeneracji np o 100 pkt, - i tak x 3 - co uczyniliście u człowieka - bo gadżety podnoszą wartość człowieka - sam człowiek bez gadżetów nie jest silny - wolałem diabełka bardziej niż gołego człowieka - dajcie do diabełka gadżety co podnoszą docelowo (na klatę, nogi i artefakt łącznie) np o 200 - 300 pkt ataku dodatkowego jednostkom - bo tak właśnie jest dopakowany człowiek ...