Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 27.11.2010, 06:55

problem z serverem??

witam od kilku dni zauwazylem ze czasami gra laduje sie bardzo wolno dzisiaj jest makabrycznie strona laduje sie 5-7 minut i nie zawsze do konca
tak wyczyscilem ciasteczka itd forum dziala bez zarzutu inne strony laduja sie tez bez zadnych problemow tylko gra jakos nie moze wskoczyc do konca caly czas czeka na polaczenie z serwerem [w moim przypadku T2] moze by sie dalo to jakos sprawdzic co to za problem sie wkrada?

teraz to juz calkiem nieciekawie zaloguje sie i wyskakuje biala strona i koniec nic nie ma

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "cleaner" (27.11.2010, 10:23)


EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Saturday, 27.11.2010, 07:44

Jeśli chodzi o T2 mi działa wszystko dobrze. ?(
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Monday, 29.11.2010, 09:13

cleaner, sprawdź proszę pingi do serwera, może gubi Ci pakiety i dlatego długo wczytuje strony. Nikt inny nie skarżył się na problemy z serwerami, same serwery również nie są obciążone na tyle, by mogły występować jakieś większe lagi.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

4

Monday, 29.11.2010, 10:45

Konrad sprawdzalem ping byl ok w tym czasie kiedy mialem ten problem nic po drodze sie nie gubilo zrobilem tez tracert[za porada kolegi ja jestem laikiem w tych sprawach] i wychodzilo ze po drodze tz dokladniej w Paryzu cos sie walilo i tak mi sie wydaje ze tam jakis problem zaistnial w tej chwili wszystko juz jest [jak narazie] w porzadku
dziwilo mnie to dosc mocno poniewaz forum i inne gry/strony w europie/Polsce wskakiwaly mi calkiem normalnie
dziekuje za zainteresowanie pozdr

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Tuesday, 30.11.2010, 08:03

No to wszystko wiadomo - zapewne jakiś router po drodze miał problemy, a to że nikt inny tego nie zgłosił wynika z faktu, że nie mieszkasz w Polsce i trasy routingu są inne.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker