Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Golem

Intermediate

  • "Golem" started this thread

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Monday, 29.11.2010, 21:29

notoryczne zasiadanie!!!

Cytując panią Administrator ''Po ponownym rozpatrzeniu sprawy, zmiana kwalifikacji czynu z multikonta na notoryczne zasiadanie.''
a czym sie różni notoryczne zasiadanie od multikonta według mnie niczym, jeden czyn jest równy drugiemu więc nie rozumie takiego pobłażania "recydywistą" .
Albo gra jest z zasadami albo nie, nie wiem co tam Bolaks zrobił żeby zostać odblokowanym ale to już tylko można się domyślać....... :rotfl:

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 29.11.2010, 22:32

Mam pytanie.
Co masz zamiar uzyskać tworząc ten topic ?

Może znów szukacie powodów do bicia piany na forum na lini Az-Zew-Vala-Sparta-Oral ?
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Golem

Intermediate

  • "Golem" started this thread

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Monday, 29.11.2010, 22:38

nie ja niczego nie chcę osiągnąć tylko mnie zastanawia Ebo jaka jest różnica bo ja nie widzę żadnej,to tak jak by ktoś kradł lub notorycznie sobie pożyczał bez zgody właściciela takie małe moje porównanie

4

Monday, 29.11.2010, 22:54

Jednym słowem TW jest gra bez zasad ... można wiele pisać o BW ale tam przynajmniej multikonto i zasiadanie = ban stały - bo to jedno i to samo ....

A tu widać populacja premium za mała to sie pobłaża ...

Najgorsze jest to, że to EWIDENTNE złamanie regulaminu - za które cąłe g grozi ....

5

Monday, 29.11.2010, 23:27

"a czym sie różni notoryczne zasiadanie od multikonta według mnie niczym, jeden czyn jest równy drugiemu więc nie rozumie takiego pobłażania "recydywistą" ."
Multikonta mają 1 właściciela, w przypadku zasiadania mamy do czynienia z 2 lub więcej osób. Gracze odbyli karę 30 dni bana.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

6

Tuesday, 30.11.2010, 14:39

Thorga idąc twoim tokiem rozumowania wystarczy zakładać konta na różnych komputerach (tak żeby były zakładane z innego ip) a potem obsługiwać z jednego
i nie będzie to multikino tylko zasiadanie - brawo o większej bzdury nie słyszałem

a może z innej beczki
pozostawione konta przez graczy którzy już nie grają to multikonta czy zasiadanie???

jak macie jakieś zasady to je stosujcie do wszystkich graczy bo takimi szopkami jak nas raczycie raz na jakiś czas tylko się ośmieszacie

7

Tuesday, 30.11.2010, 17:02

Ale jak czasami widzę graczy co mają po 5 kont to ich podziwiam że im się chce i mają czas.