Nie jesteś zalogowany.

1

Monday, 06.12.2010, 14:37

Ranking Najgorszych Zwojów!!!

Ponieważ już od samego początku mojej gry spotykam się ze zwojami-chłamami - bezwartościowymi, które mają tylko i wyłącznie ciekawe nazwy postanowiłem podzielić się z wami i dowiedzieć czy znaleźliście większy chłam.

Być może magia stanie się kiedyś najważniejszym czynnikiem w tej grze ale tego nie wiedzą najlepsi mędrcy.

To mój kandydat nr .1.

http://img403.imageshack.us/i/rrrrrrrrrrrrrrrrrr.jpg/

Alien

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 06.12.2010, 15:00

Analogiczne: gorejąca dusza mroku; wielka zamieć w ciemnościach

Kandydaci nr 2:

zwoje dla hełmów:

Kobaltowa Brama na Pustkowiach (WYN - PER -HAAL) umiejętność rzucania zaklęć Śmierci -1, umiejętność rzucania zaklęć Życia +1, regeneracja jednostek +5

Lazurowy Władca Oceanu (WYN - PER -HAAL) umiejętność rzucania zaklęć Śmierci -1, umiejętność rzucania zaklęć Życia +1, regeneracja jednostek +5

Bezlitosna Rzeź w Ciemnościach (HAAL - PER - WYN) umiejętność rzucania zaklęć Żywiołów +1, umiejętność rzucania zaklęć Piekła -1, regeneracja jednostek +5

Starożytny Demon z Otchłani (PER - WYN - HAAL) umiejętność rzucania zaklęć Żywiołów -1, umiejętność rzucania zaklęć Piekła +1, regeneracja jednostek +5

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Monday, 06.12.2010, 20:21

całe to pierniczeie o niesamowitości tej gry jest już bezsensowne zeszła na psy dawno temu

a gram z przyzwyczajenia tak jak stara żona :rotfl:

Alien

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 07.12.2010, 05:32


a gram z przyzwyczajenia tak jak stara żona :rotfl:


A nowa? :D

Kandydat nr 3:

Ściana z kości (EOL-OR-EOL)
efekt: ini wrogich jednostek -10 (-2/poz)
rzucany na początku rundy
czas trwania 1 (+0,5/poz) rund
Ilość ładunków: 1
wymagania: magia śmierci 12
max poziom 5

A jaki to jest efekt? -20 ini wrogich jednostek na 3 tury kosztem.. ponad 2k ph. Poza tym przydatność tego czaru jest żadna.

5

Tuesday, 07.12.2010, 08:35

No ale jakby miec 3 takie zwoje to juz cos by z tego bylo :P

A w przypadku tego, o ktorym napisałem niestety i 2 nic nie da:D

Alien

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Tuesday, 07.12.2010, 08:48

Tylko zauważ, że niektórzy gracze latają z frontem - a jak na te parę jednostek siądą czary...

//poza tym po złożeniu tamten podany przez Ciebie zwój dodaje +2 def jednostek :P a ten +2 atak i +2 ini.

7

Wednesday, 08.12.2010, 08:59

A ja sie z wami nie zgodze
W ub tygodniu wpadl mi zwój 4-epokowy z przyzwaniem jednostki dla zdechlaka, max poziom czarów do przywołania to 23 (a nie chceice wiedziec ile pkto potrzeba zeby magie wbic chocby na 20)
Analogicznie rzecz biorąc jakby mcos takiego miał dla aniolka ktorym z zasady stoję z tyłu to połączenie w/w cytowanych zwojów było by pięknym uzupełnieniem bo ze zbrojki +1 do magii i +10 do leczenie to niezle bufniecie aniola a te -2 armora w tyn przypadku nieistotne, tak samo helm z +1 do magii i +5 regen jendostek (to jak +3 poziomy anioła).
Mysle ze jesli chodzi o czary to z powodu niskiego dropu bizu ta kwestia lezy i kwiczy od dawna, bo gdyby kazdy mial okazje potestowac czary 1-epokowe mysle inaczej by to wygladal.
Troche wyobrazni :P
A co do sciany z kości to mysle ze czar do wykorzysania przyoblaegach .... jak spuścisz cm na 20 to go kupie :P

8

Wednesday, 08.12.2010, 13:29

Cytat

A nowa? :D

Kandydat nr 3:

Ściana z kości (EOL-OR-EOL)
efekt: ini wrogich jednostek -10 (-2/poz)
rzucany na początku rundy
czas trwania 1 (+0,5/poz) rund
Ilość ładunków: 1
wymagania: magia śmierci 12
max poziom 5

A jaki to jest efekt? -20 ini wrogich jednostek na 3 tury kosztem.. ponad 2k ph. Poza tym przydatność tego czaru jest żadna.
Żadna?, moim zdaniem totalną przewagę daje ten zwój ... z chęcią bym złożył.

9

Thursday, 09.12.2010, 14:26

drastic ten czar dziala jak moc herkulesa ( czy inny tego typu zwoj dla innej resy) on dziala tylko na 1 oddzial (bez hero) nie na wszystkich wrogow :P

10

Thursday, 09.12.2010, 15:34

powiem tylko tyle co daje 1 inicjatywy więcej w oddziale jeśli pojedynkuje się 2 ludzików i obu wchodzi szarża :D

Podobne wątki