Nie jesteś zalogowany.

1

Thursday, 09.12.2010, 11:14

Maksymalna ilość wiosek + 1

Witam jestem w fazie starożytności mam dwa wioski ... zbadałem technologie Pismo Klinowe (pozwala Maksymalna ilość wiosek + 1) .. wyszkoliłem osadnika chciałem założyć wioske.. ale wyskoczyło mi ze juz mam maksymalną ilość wiosek.. (czyli jak nie myle sie bug w grze)

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 09.12.2010, 11:17

Niekoniecznie:D
Może dopiero zdjąłeś korupcje z posiadanej już wioski. Musisz zrobić tech pod następną.
Awansujesz z wioskami z poprzedniej epoki i musisz opracować technologie pod już posiadane + następną:)
Maksymalna + 1. Oznacza stolica + 1.
Czyli w twoim przypadku + 2 tak naprawdę żebyś mógł dobudować następną.
Ale na mapie jest wiele pustych osad. Nie buduj osadnika tylko zajmij już rozbudowaną przez kogoś ułatwi ci to start.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Ole" (09.12.2010, 11:24)


3

Thursday, 09.12.2010, 14:58

nie mam juz korupcji wszystkie technologie mam zbadane ;)

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Thursday, 09.12.2010, 15:15

I co możesz postawić dodatkową wioskę??
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

5

Thursday, 09.12.2010, 22:16

własne nie mogę .. a mam wypracowaną technologie co pozwala powstawiać o 1 wioskę więcej.. :(

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Thursday, 09.12.2010, 23:01

Człowieku.
Nie +1 od obecnie posiadanych. Tylko +1 od stolicy. Czyli jeśli masz takową to nie postawisz nowej. Opracuj następny tech +1!!!
Limit dla twojej epoki stolica + 2 wioski. Jeśli tyle masz nie postawisz więcej. Każda epoka + 1 wiosek względem poprzedniej:)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D