Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Monday, 13.12.2010, 19:24

Widzę że bardzo chcecie mojego bana skoro wyciągacie jakieś stare śmiecie, ale ja nic nie ukrywam byłem siedziałem, klikało klikało wpadł obleg ... chciałbym jeszcze pograć doczekać patcha zmieniającego człowieka i wielkiego zdziwienia wszystkich :D

Więc Konrad męską decyzja, permanentny ban ?

22

Monday, 13.12.2010, 20:25

no jeszcze maja Futerko ;)

23

Monday, 13.12.2010, 21:38

polecam do poczytania

Stop multikontom!!!
:thumbdown: :thumbdown:

;( ;(

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Monday, 13.12.2010, 22:21

Jeśli ban będzie podtrzymany to albo dasz sobie spokój z TE (czego Ci trochę zazdroszczę) albo przejmiesz któreś z zasiadanych kont po Waszej stronie (np. Sunny).

A jak tam wasze multi się maja?? Bleeh (na ktorym grał pewien jegomość z BC i miał uszy w SSGU), Galahad (którego passy krążyły swego czasu w BC z prędkością światła) no i Konefał Krzysiek sam otwarcie pisał wtedy będąc jeszcze w 4E że gra na drugim koncie, zgłoszonym jako brata i żywi surką z niego 4E BC. Ale żaden brat tam nie grał...tacy święci wszyscy jesteście?? Potraficie innym wypominać a własnych przywar nie zauważacie!

Przewinienie Drastica ewidentne. Nienawidzę oszustów. Ale czy wart bana stałego? Mając w pamięci masowe i świadome wykorzystywanie buga z "armiami oblegowymi" gdzie ludzie z pomocą takiej armii zdobywali wioski, rozbijali inne armie i nielegalnie nabijali sobie expa...nawet bana nie było....zastanawiające...

25

Monday, 13.12.2010, 23:13

Ja nie chcę Twojego bana Drastic - ewidentnie przywaliłeś ale zdarzyło się 1 raz Tobie -więc w zupełności danie bana czasowego starczy -wcale nie musi być permanentny.... do winy się przyznałeś - w dobrej wierze oddaj wieś (bo jak napisał Konrad "DrastiC, Twoja obecność przy kompie jest dość znaczną okolicznością łagodzącą, ale tak czy siak miałeś auto-odświeżanie, co doprowadziło innego gracza do straty wioski w momencie wyjścia z urlopu" co w sumie jest racją - i wszyscy zapomnijmy o tym incydencie - my jakoś na Louisa i Wacka nie używamy takich programików aby ich złapać. To i wy nie powinniście.

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

26

Monday, 13.12.2010, 23:45

ja też uwarzam że Ban Drastica jest trochę za bardzo surowy.

A Krzysiu .......nie chce mi sie juz gadać na jego temat tzw. cofnięcie w rozwoju :P

27

Monday, 13.12.2010, 23:45

Jest duża różnica, bo cały czas kontrolowałem to co robię więc była moja ingerencja.
Oblężenie nie było bronione, chyba wiem na co liczyliście.

3. Oblężenie na gracza zostało założone o 13:37

Cytat
Data wysłania: 2010-12-11 13:37:08
Wiadomość dla wszystkich członków klanu.

Wioska ἄλφα [79,83] gracza DrastiC rozpoczęła działania oblężnicze na wioskę Wioskowo [84,47] gracza Sergio.


Tymczasem przeglądarka dalej wysyłała rozpoczęcie oblężenia przez ponad 2 minuty, czyli użytkownik był przy kompie albo blisko, ale to kolejny dowód na to, że to nie on klikał 'odśwież' regularnie co 3 sekundy przez 4 godziny.
Jedno z drugim trochę się wyklucza, chyba, że DrastiC się tak zapędził siedząc oczywiście, przy kompie, że chciał założyć dwa oble na jedną wioskę. Dla mnie powinno być na stałe. Co do Multi to każdy kto był w MW, KW i innych klanach dobrze wie, że to jedna wielka rodzina ;)

28

Monday, 13.12.2010, 23:59

Generalnie stałego nie powinno być - tak mi się przynajmniej wydaje - starczy czasowy na x tam dni - każdy już zobaczył jak to łatwo wykryć - tak więc nie sądzę aby Panowie chcieli się bawić dalej w takie rzeczy ..... a kara ma także uczyć ..... Poza tym Drastic to zasłużony gracz - zarówno dla gry jak i dla forum - więc niech to będzie także jakąś okolicznością łagodzącą :)

29

Tuesday, 14.12.2010, 00:05

Na moje złagodzenie kary zadziała odwrotnie. Każdy będzie odświeżał bo wiadomo będzie, że za to nie ma stałego. A jakby nie było lepiej przejąć wioskę i 10 dni bana niż stały ban...
...swoją drogą DrastiC może już czas odejść :) swego czasu przygotowałeś się na taką możliwość, 24h odliczone więc wystarczy tylko kasuj konto i odejdziesz w chwale...

30

Tuesday, 14.12.2010, 00:10

Myślę że np danie 30 dni (co jest zwykle praktykowane przy multi) dla tak aktywnej osoby jak Drastic to spora kara - tym bardziej że chce On oczywiście naprawić swój błąd ...

31

Tuesday, 14.12.2010, 00:58

Nie zgdadzam się z banem czasowym w żadnym wypadku!!! Pablito dostał bana stałego dokladnie za to samo. Regulamin mówi wyraźnie, że zabronione jest stosowanie jakichkolwiek programów zastępujących gracza i właśnie to miało miejsce w przypadku gracza Drastic. Jeżeli Drasic zostanie "uniewinniony" to tym samym możemy powiedzieć, że regulamin jest jedna wielką przewałką. Może po prostu wszyscy dajmy sobie spokój z tą grą, skoro ma ona polegać na stosowaniu automatów. Regulamin jasno i wyraźnie określa jaka kara jest za tego typu wykroczenie.

32

Tuesday, 14.12.2010, 00:59

Pablito też zapewne chciałby naprawić sój błąd ale nie było mu to dane!!!!!

33

Tuesday, 14.12.2010, 08:09

ok wystarczy.
każdy miał czas dodać coś od siebie mimo ze założyciel tematu sobie tego nie życzył.
od teraz proszę o ciszę w temacie do momentu wypowiedzi konrada.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

34

Tuesday, 14.12.2010, 18:40

Zestaw upominków rozdany.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

35

Thursday, 16.12.2010, 18:44

Byłbym wdzięczny za udzielenie odpowiedzi przed świętami odnośnie decyzji, informacje również zostały przekazane na PW.

Konrad

Administrator

  • "Konrad" started this thread

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

36

Tuesday, 18.01.2011, 07:30

Odblokowany po 30+ dniach, pod warunkiem oddania zagrabionej przy użyciu buga wioski w stanie nienaruszonym poprzedniemu właścicielowi w ciągu 7 dni od daty napisania tego posta.

Cytat

Wioska ἄλφα [79,83] gracza DrastiC rozpoczęła działania oblężnicze na wioskę Wioskowo [84,47] gracza Sergio.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

37

Tuesday, 18.01.2011, 10:58

Hallo gdzie tu sprawiedliwość to może niech Swir odda PH w ciągu 7 dni i będzie po sprawie

38

Wednesday, 19.01.2011, 09:55

Brawa wielkie dla administracji gry....no to Panowie hulaj dusza piekla nie ma,bo coz Wam moze grozic za uzywanie automatow roznego rodzaju??? ban staly z ta decyzja zostal zniesiony,automat=30dni+ , to pryszcz .No chyba,ze sa rowni i rowniejsi gracze na serwerze,gracz z klanu moderatorow ma blokade,gracz z innego klanu ma ban,cos sie chyba klania napisanie nowego systemu kar,nie wspomne,ze laska zadna nie jest oddanie graczowi wioski,ktora stracil w sk.... sposob.Bany Pani Thorgi rozdane lekka reka za licytacje sa w tym momencie wielkim przegieciem i nawet sie nie dziwie ,ze nikt w tym temacie sie nie wypowiada,bo cisna sie na usta slowa mocno niecenzuralne.

Lomnas lub Krowa ,ostrzezenie zbyteczne,mozecie dac od razu blokade bo takich glupot nawet juz nie warto wchodzic i czytac ,pozdrawiam

39

Wednesday, 19.01.2011, 11:32

Zgadzam się z przedmówcą.

I powiem szczerze, myślałem, że kto jak kto ale Konrad jest bardziej konsekwentny.
Naprawdę bardzo się zawiodłem.

Moim zdaniem poprzedni właściciel nie powinien "odbierać" tej wioski i ban powinien wrócić na właściwe miejsce po 7 dniach.

Jeśli jeszcze popatrzymy na to:
DrastiC
zero reakcji operatorów gry !!!!!!!

to jak jeszcze mi ktoś powie że wszyscy są równi ... śmiechem zabije

40

Wednesday, 19.01.2011, 14:40

Nie pierwszy i nie ostatni raz, choc z drugiej strony to przyzwolenie na automatu bo tylko 30 dni. Rewelacja. Co do Adminow zawsze bylo biale i czarne. Jak ktos zapomnial to taka sytuacja juz miala miejsce gracz byl odratowany. Gra schodzi na psy...