Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Saturday, 22.01.2011, 13:30

Nieuczciwe to było nabijanie praktycznie nieskończone surowców w sklepie przez pewien trick, nie powiem jaki bo zaraz zaczniecie próbować :D, to jest po prostu luka w systemie i tyle.

22

Saturday, 22.01.2011, 13:38

Nieuczciwe to było nabijanie praktycznie nieskończone surowców w sklepie przez pewien trick, nie powiem jaki bo zaraz zaczniecie próbować :D, to jest po prostu luka w systemie i tyle.

Czyżby pan drastic przyznał sie właśnie do używania kolejnego buga lub bota :rotfl:
ale ma takie fora u administracji że pewnie mu można ?(

Ale z tym czasem ochronnym po urlopie to ma troche racji ,bo czemu ma mu automat chodzić nieskończenie długo (bo nie wiadomo kiedy typ wyjdzie z urlopu) jak może sobie go włączyć w ostatnich minutach ochronki.

23

Saturday, 22.01.2011, 14:13

Chodzi mi o pewien błąd który kiedyś był ale nie chce mi się tłumaczyć na czym polegał, ale można było zrobić sobie tyle surki ile się chciało.
A odnośnie bota, na cholerę bot skoro znasz czas?, następny plus żeby rozważyć poważnie propozycje, ograniczenie nadużyć gdyż staną się zbędne.

Zresztą jak widziałem sposób zakładania się trochę zmienił oblegów.

24

Saturday, 22.01.2011, 18:36

Czyżby pan drastic przyznał sie właśnie do używania kolejnego buga lub bota
ale ma takie fora u administracji że pewnie mu można
A kolega jak zwykle nie na temat... Drastic poruszył kolejny bardzo poważny problem, więc jeżeli nie macie nic do dodania czyli np. ZGADZAM SIĘ PONIEWAŻ - albo - NIE ZGADZAM SIE BO... to nie zabierajcie głosu. Urlopy zostały stworzone po to ażeby gracz mógł sobie odpocząć od gry etc .. A nie po to żeby stworzył sobie z tego swój sposób na grę - ucieczkę

25

Saturday, 22.01.2011, 19:26

Gracz "X" jest na urlopie, wychodzi z urlopu i ma np. 12 godz. ochronki na oblężenia. Gracz "Y" chce go upolować. I co robi? Włącza automat na 10 sekund przed końcem ochronki, wyłacza go 10 sekund po tym czasie (używa automatu, bo chce być szybszy od realnego ochroniarza). Do czego to prowadzi? Do bezkarnego stosowania automatów do zakładania oblężeń, bo każdy się wytłumaczy, że sam klikał przez 20 sekund.

26

Saturday, 22.01.2011, 19:59

To niech admini dadzą możliwość odświeżania akcji "załóż obleg" najszybciej co minutę i po kłopocie. I co ci da bot wtedy ?

Hmmm, wpadłem na to przed chwilą i to jest ***** chyba zajebiste rozwiązanie na boty :D

27

Saturday, 22.01.2011, 20:00

Albo przepisywanie kodu z obrazka.

28

Saturday, 22.01.2011, 20:08

Reasumując:

Po wyjściu z urlopu wypoczynkowego :D gracz automatycznie dostaje np. wstępnie 3/6/9/12h ochronki, na swoje pierdółki przed oblegami, do tego by doszła możliwość odświeżania akcji załóż obleg maksymalnie co minutę ( bot nie miał by racji bytu, liczyłaby się dokładność kliknięcia )


Nie wiem jak dla was ale jest to zajebisty pomysł nie obejdziesz żadnym skryptem/botem chyba że źle myślę, sądzę że też nikt czegoś takiego nie proponował.

29

Saturday, 22.01.2011, 20:11

Moim zdaniem pomysł z kodem jest, nie tyle lepszy, co pewniejszy.

30

Saturday, 22.01.2011, 20:12

Moim zdaniem pomysł z kodem jest, nie tyle lepszy, co pewniejszy.

Pewniejszy / prostszy i niezawodny :D

Popieram

31

Saturday, 22.01.2011, 20:14

A teraz z czaiłem o co chodzi, tez ciekawe, co prawda są programy które skutecznie rozpoznają pismo, ale to już wyższa szkoła jazdy.

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

32

Saturday, 22.01.2011, 21:26

Drastic, masz zdjętego bana, który miał być dożywotni. Cały serwer widział, że jesteś traktowany wg ekstra indywidualnego taryfikatora. Z przyzwoitości byś się zamknął i nie pojawiał na forum. Twoja obecność drażni, pomysły zresztą też.
Denerwuje was, że was odwiedzam z wizytami kurtuazyjnymi? To się brońcie. Nie potraficie? To się lepiej zorganizujcie, pozamieniajcie się wioskami jeszcze kilka razy wewnątrz klanu, żeby każdy z was miał szansę na obronę. Przestańcie kombinować przy systemie gry. Dopiero co przyklasnęliście zmianom, bo wtedy wam pasowały. Teraz są "fe" to znowu je zmieńmy...taka jest wasza filozofia gry. Przestaliście być zabawni...

A Propa możecie sobie próbować dorwać z oblegiem, ale już nie w tej grze. Dopóki będę miał możliwość, zgodnie z regułami gry, uciec wam, to będę to robił. Ale jak tylko wrócę, to obiecuję wam, że znowu dostaniecie ode mnie oblężenie. I oczywiście znowu nie będziecie mieli szansy obronienia go. BTW - Denzer się bardzo popłakał, za to, co mu zrobiłem przedwczoraj?


A reasumując i specjalnie dla twórców, celem wyjaśnienia powyższego wpisu zrozumiałego tylko dla wybranych osób z Żuli/RSR oraz z BC. Jestem w opozycji względem większości przedmówców w temacie. Chyba mnie koledzy bardzo nie lubią, bo polowania urządzają bardziej lub mniej legalne i udane. Ostatnio są tylko nieudane, więc teraz próbują mnie dopaść zmieniając system gry. Jeśli pozwolicie na te zmiany, to tylko udowodnicie, że faktycznie żule/rsr (vide: drastic, wacławek, krowa, lomnas, robertpkt, villentr i in.) są traktowani w sposób szczególny i uprzywilejowany.

33

Saturday, 22.01.2011, 22:25

Cytat

A Propa możecie sobie próbować dorwać z oblegiem, ale już nie w tej grze.
Dziękuje, nie muszę komentować. Co do pomysłów, jakoś dziwnym trafem duża część została wprowadzona do gry, o ironio jeden właśnie wykorzystujesz m.in. ty, ale człowiek wszystkiego nie przewidzi.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "DrastiC" (22.01.2011, 22:32)


34

Saturday, 22.01.2011, 23:12

nie wiem moze sie myle ale wydaje mi sie ze odswiez juz nie dziala co ?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "krowa" (24.01.2011, 09:04)


35

Saturday, 22.01.2011, 23:15

nie wiem moze sie myle ale wydaje mi sie ze odswierz juz nie dziala co ?
"odśwież" :P Panie moderatorze ..
Działa ale trzeba 2 razy kliknąć :P

36

Sunday, 23.01.2011, 00:42

Co do zmian jestem na tak , ponieważ by wprowadziły sporo usprawnień !

Proponuje wprowadzenie licznika lub zegara kończącego urlop i do tego wywieszkę ,, MOŻNA MNIE OBLEGAĆ ,, z małą opcją możliwości wysyłania z konta potencjalnej ofiary krótkiej wiadomości na pw .

Znacznie by To ułatwiło działania ...

Mistrzowie z 6 epoki wstyd !

Zajmijcie się lepiej poważniejszymi problemami tej gry ...

37

Sunday, 23.01.2011, 09:30

.... Jeśli pozwolicie na te zmiany, to tylko udowodnicie, że faktycznie żule/rsr (vide: drastic, wacławek, krowa, lomnas, robertpkt, villentr i in.) są traktowani w sposób szczególny i uprzywilejowany.

a co to niby ma byc ??? jakos nie czuje sie specjalnie urzywilejowany , a z zuli to mam pewne podejrzenia fakt ;) co do Lomnasa bo ma za duzo pierscieni slotowych
a tak na serio , nie prosze o specjalne traktowanie i tak sie nie czuje zebym specjalnie był traktowany tak samo jak i inni ZULE
co do pomyslu Drastica , jestem za ochronka przed oblegami po wyjsciu z urlopu ale bez timera , a ochronka co najwyzej godzine , zeby sie bylo mozna zorientowac w sytuacji , bo jenak jak człowiek jest na urlopie to g. widzi i nie wiadomo co sie dzieje :)

38

Sunday, 23.01.2011, 17:12

Też swoją drogą mam pytanie do twórców gry, jakie oni widzą rozwiązanie na taką "taktyke" ... , gry strategiczne mają to do siebie że na każdą strategie powinna być inna działająca strategia,a tu co najwyżej mogę robić to samo i pozwolić żeby serwer całkiem zdechł z nudów jeśli by inni zaczęli robić to ... po prostu to tak jak bym grał np. w Civilization bez możliwości podbijania wiosek.

39

Monday, 24.01.2011, 00:37

Cofam swoje wczesniejsze wypowiedzi w tym temacie, Prop otworzył mi oczy własnie tu, na forum, nie w grze, czy na skype. Po prostu o tym między sobą nie rozmawialiśmy. Wracając do tematu, faktycznie lobby graczy z przeciwnej stony chce przeforsować rozwiąanie dla Nich korzystne. Rozwiązanie niby systemowe, mające przysłużyć sie dobru ogólnemu, a tak naprawdę.... jest to tylko i wyłącznie inters jednej strony, która nie potrafi sobie poradzić w inny sposób.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "GuardianAngel" (24.01.2011, 00:57)


40

Monday, 24.01.2011, 01:05

a tak na serio , nie prosze o specjalne traktowanie i tak sie nie czuje zebym specjalnie był traktowany tak samo jak i inni ZULE
co do pomyslu Drastica , jestem za ochronka przed oblegami po wyjsciu z urlopu ale bez timera , a ochronka co najwyzej godzine , zeby sie bylo mozna zorientowac w sytuacji , bo jenak jak człowiek jest na urlopie to g. widzi i nie wiadomo co sie dzieje

Kolego przestań kleić pajaca, bo wszyscy wiemy co sie dzieje nawet jak jesteśmy na urlopie.... niby dlaczego "Sunny" wychodzi z urlopu jek jest obleg? Przypadek? To był tylko banalny przykład.

Podobne wątki