Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 14.12.2010, 11:09

rebalans człowieka - decyzja

Rebalans rasy: Człowiek!

ja w tej sprawie.

moje PW do Suhi:
===================
balans czlowieka
ja w tej sprawie:
Rebalans rasy: Człowiek!
Przecież to jest zarżnięcie człowieka i zmarnowanie, np. moich dwóch lat pracy.

Czy zostały wykonane testy jaki wtedy będzie efekt ?
np. Umarlak 20/40 z przedmiotami na szarże kontra Człowiek 40 bez przedmiotów na szarże ?

Przecież to będzie masakra.

Czy w tej sytuacji, jeżeli to się potwierdzi, mogę prosić o zmianę moich herosów Człowiek na inne rasy ?

JS
==================


Jeżeli ta decyzja bez "osłon" się utrzyma to ja kończę grę.

Nie, Rafix, Wieś do Ciebie nie wróci.
Skasuję konto a wcześniej kliknę awans :)

2

Tuesday, 14.12.2010, 11:13

super!!! będę miał wesołe swieta:)

ps. ja tez 2 lata szkoliłem czleka mam 41 jak ty a balans jest zajebisty!

3

Tuesday, 14.12.2010, 11:21

Sushi ale odjebaliście z rebalansem, człowiek był przegięty to fakt, ale to pokarzcie teraz testy i wolałbym żeby nie było to tylko ilość wygranych/przegranych tylko dostępne symulacje które mógłbym zobaczyć, i czy sprawdziliście człowieka na lokacjach jak się teraz je zalicza ? Poszliście najmniejszą linią oproru bo tu modyfikator w itemach od szarży jest przegięty gdzie +300% można wyciągnąć tyle to nawet człowiek na 40 lvl niema

4

Tuesday, 14.12.2010, 11:22

ZASTANAWIAŁEM SIĘ GDZIE MAM TO UMIEŚCIĆ - CZY DO WATKU O DRASTICU CZY MOZE TU... TYLE NA TEMAT TEGO PANA !!

Jerzys różnica poglądów między nami to jedno ale tym wątkiem pokazałeś właśnie jaki jesteś pusty w środku :D Zupełnie jak wydmuszka!! Nie dość, że jesteś jednym z czołowych multikontowców BCn- nawet czasami zastanawialiśmy się czy przypadkiem tam nie graja 4 osoby łącznie - to na dodatek drzesz ryja - przepraszam wszystkie świnie za porównanie - najgłośniej. Zresztą mnie to nie dziwie ponieważ zawsze byłeś prowokatorem. Teraz zacząłem się dodatkowo zastanawiać czy ty przypadkiem nie bierzesz tego zbyt poważnie.. Jest ciebie tak dużo na forum i w grze, że byćmoże chcesz w jakiś sposób zaistnieć, zdobyć fanów albo szacunek innych - nie wiem który dalszy :D

Dodatkowo wreszcie zrozumiałem dlaczego prowadziłeś takie zawiłe dyskusje z Ole i tak dobrze się wam dyskutowało - nie obrażając Ole bo to przecież jeszcze dziecko - jedyny poziom, który masz wyższy od niego to twój heros bojowy, nie zawsze idzie z intelektem. Może odejdź od komputera na chwile albo dwie w celu ogarnięcia się trochę - pozbierania do kupy i może zrozumiesz wtedy pewne sprawy.

Brawa dla administracji za to, że się tak szybko uwinęli z rebalansem.

A Drastica zostaw w spokoju bo brakuje ci do niego jakieś 20 lat stażu w każdej dziedzinie i zostaw ocene jego osoby administracji bo to jego własna prywatna "tragedia", a ty tylko dokładasz do pieca płyty pliśniowe...

5

Tuesday, 14.12.2010, 11:25

A co ze zwojami w przedmiotach przewidzianych dla czlowieka ?????????

np kobaltowe oblicze smierci w ognistych sandalach

jezeli balns bedzie wprowadzony to zwoje powinny wrocic do inwentarza zeby mozna je bylo wykorzystac a nie likwidowac zeby miec spowrotem item dla czleka

6

Tuesday, 14.12.2010, 11:37

Możesz w to miejsce zacząć używać wszystkich innych przedmiotów.

Przykro mi ale na pewno nie będziemy lecieć i kodować symulacji, bo masz takie widzimisię.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

7

Tuesday, 14.12.2010, 11:43

Sushi nie mam takie widzi mi się tylko pytam czy to zostało przetestowane i człowiek ma teraz szanse równej walki z innymi rasami. Jeśli to zrobiliście i tak jest to ok, bo chodzi o to aby wyrównać człowieka do poziomu innych hero, a nie obciąć tak żeby nie nadawał się do walki, że trzeba będzie szkolić od zera nowego hero bo człowiek będzie od wszystkich dostawał po dupie.

8

Tuesday, 14.12.2010, 11:48

A nie lepiej byłoby skasować "wrodzoną" szanse na szarże i modyfikator u człowieka? Dać w zamian tego jakiś inny bonus a przedmioty tak jak są?

Wydaje mi się że wtedy herosi byliby wszyscy równi - każdy miałby identyczną szansę na szarżę - tylko z przedmiotów

9

Tuesday, 14.12.2010, 11:51

Sushi nie chodzi o widzimisię, zablokowanie NAJSILNIEJSZYCH i Najdroższych przedmiotów w grze dla człowieka to troszkę wylanie dziecka z kąpielą.

Po takiej zmianie analogiczne testy pokaża (IMO) coś dokładnie przeciwnego.

a RazorBlades zadał ważne pytanie, ja tego problemu nie mam ale problem na pewno jest.

Dwa lata poświęciłem na szkolenie herosów, robiłem to bo Administracja zapewniała że rebalansu Człowieka nie będzie.

teraz jest i delikatnie mówiąc jest strasznie duży - przesadzony.

Sushi, te zmiany spowodują że gracze którzy mają samych herosów ludzi straca chęć do gry.
Na pewno chcecie to zrobić ??

A jaki będzie "etap 2" ?

10

Tuesday, 14.12.2010, 11:52

Oczywiście człowiek lev 20 vs inna rasa lev 20 gdzie człowiek nie ma żadnych itemów, a przeciwnik je ma przegra.

Co niby chcesz testować?

Wszystkie możliwe sety?!
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

11

Tuesday, 14.12.2010, 11:59

Nie ! Nie wszystkie.
jeden. najlepszy zestaw 3 przedmiotów na nogi, artefakt i klatę.

Pomiędzy przedmiotami na szarżę a innymi pasującymi w to miejsce, pod względem skuteczności Armia/Armia jest PRZEPAŚĆ.

Chyba wszyscy się z tym zgodzą.

zakazanie używania tych przedmiotów przez człowieka spowoduje że człowiek będzie bezwartościowy.

Czy w związku z tym, jeżeli decyzja będzie podtrzymana, będzie możliwość jednorazowej zmiany herosa człowiek na inną rasę (podobny stopień rozwoju) ?

Człowieka się trudno expiło ale wielu to robiło czekając na lepsze czasy jak człowiek będzie 40+ a teraz ... :((

12

Tuesday, 14.12.2010, 11:59

Generalnie myślałem że pójdzie w ruch pomysł Shina- mianowicie obcięcie jednego zera .... ale że całkowity zakaz używania szarżowych gadżetów ... dziwne? A do innych hero można dodać gadżety do szarży?

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Tuesday, 14.12.2010, 12:10

Na 40 poziomie Człowiek ma 25%/250 na szarżę, bohater z najdroższym setem w grze(!) 14%/300. Goły człowiek rozwala demona nastawionego na atak w ok 50% przypadków, mimo że człowiek jest goły, a demon ma najdroższy set w grze. Ergo Człowiek nadaj jest dobrym bohaterem, ale nie będzie już mega-wymiataczem wygrywającym bez wysiłku większość walk. Jeśli komuś to przeszkadza, to sugeruję pograć w jakieś single player, gdzie zawsze rozwala się wszystkich.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

14

Tuesday, 14.12.2010, 12:17

Czyli według obecnych zmian jakie zostaną wprowadzone armia z demonem,nieumarłym lub aniołem na 18 poziomie wyposażonym w zestaw do szarży czyli 14 % szansy i modyfikatorem 300 % + własne rasowe bonusy spotka sie z armią człowieka na tym samym poziomie też z 14 % szansą i modyfikatorem 135 % + bonus człowieka

to sobie powalczą
gratuluje pomysłu

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Tuesday, 14.12.2010, 12:19

Dokładnie, rozumiem, że uważasz, że człowiek bez przedmiotów powinien rozkładać bohatera z najdroższym setem w grze. Gratuluję logiki myślenia i mentalności Kalego.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

16

Tuesday, 14.12.2010, 12:22

Jerzys tylko czy okaze sie ze jesli decyzja zostanie utrzymana co do zmiany człowieka to dotrzymasz słowa i skasujesz konto ?? jakos ci nie wierze :)
22 grudnia data wprowadzenia pacza , zobacze czy mowisz prawde czy okazesz sie kłamca ..
i nieodpowiada sie pytaniem na pytanie bo to nie grzeczne, jak zrobiłeś to z moim pytaniem w innym poscie
analogicznie do Ciebie mogłem powiedzec mam innych hero niz człowiek prosze mi ich zamienic na człowieka :P bo szkoliłem ich dwa lata a nawet dłużej , ale tego nie zrobie, a gra zaczyna odzyskiwac równowage :), pogramy zobaczymy :)

17

Tuesday, 14.12.2010, 12:22

ubranie w powyższym przypadku czlowieka w cokolwiek niewiele by zmieniło w wyniku ... :((



Robert, nie wiem czy skasuje.

Ale jak myślę "Skasuję" to nie czuję specjalnego bólu, pierwszy raz od dwóch lat.
To miłe uczucie, ma dużo wspólnego z wolnością. zobaczymy jak się rozwinie.

A co do pytań: mogę odpowiadać na pytania dotyczące mojej osoby.
W przeciwieństwie do niektórych nie wypowiadam się o innych o ile nie wiem na pewno.
Pytaj o mnie - odpowiem.

18

Tuesday, 14.12.2010, 12:28

Mi się rozwiązanie podoba (mimo, że na T2 mam człowieka rzeźnika z sandałem i kobaltem). To wyrówna grę, wprowadzi więcej zabawy :)

19

Tuesday, 14.12.2010, 12:32

Dokładnie, rozumiem, że uważasz, że człowiek bez przedmiotów powinien rozkładać bohatera z najdroższym setem w grze

To proszę mi wytłumacz bo nie bardzo się znam ,co ma taki człowiek założyć żeby tej walki nie przegrać i niech to bedzie nawet droższe

20

Tuesday, 14.12.2010, 12:36

A) najdroższy set ma bardzo mało osó. Dlatego jest najdroższy :P

B) jest mnóstwo przedmiotów na podniesienie np. hp o 70 dla jednostek.

Będzie więcej kombinowania z ubieraniem, a nie tylko szarża ;)

Podobne wątki