Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

41

Saturday, 22.01.2011, 18:11

W tej kwestii się mylisz i to potęznie , na T1 jest dużo prościej ....
Według mnie to zależy od wielu rzeczy...


42

Saturday, 22.01.2011, 19:08

Nie będę komentował i tłumaczył się Panu Golemowi bo jak zwykle plecie bzdury :) .
NA T1 mam bogatych wujków jak i na t2 :) , na T2 jest trudniej gdyz system aukcyjny nie żyje a co za tym idzie zarobienie jakichkolwiek PH jest duzo trudniejsze jak na T1 a co za tym idzie zwoje i wszystko co chcemy kupić jest dość odległe i trudne do zdobycia ..


Sami gracze na T1 czy na T2 to jeden grzyb , na obu serwerach ludzie jak ludzie w nocy musza spać :P , Panie Golem nic mi nie utrudniacie a dalej będzie tylko lepiej a Tobie i twoim kolegą tylko gorzej :P


Pozdrowienia

43

Sunday, 23.01.2011, 10:17

Aż strach się nie bać chyba zlikwiduję konto :rotfl:

Cytat

Panie Golem nic mi nie utrudniacie a dalej będzie tylko lepiej a Tobie i twoim kolegą tylko gorzej
Nie widzę czym tu się chwalisz jak byś nie wiadomo co osiągnął przejąłeś konto po kimś dostałeś wioski od kolegów i bożyszcze serwera i nie powiem o straszeniu innych graczy na forum ale to wam już chyba weszło w nałóg z waszej koalicji .

A co do systemu aukcyjnego to bym nie powiedział że nie żyje trzeba było widzieć wcześniej nie było nic sensownego do kupienia teraz się troszkę ruszyło bo gracze maja więcej do sprzedania a z czasem będzie jeszcze lepiej lub się mylę .

Ja tam nie widzę nic ciekawego w połączeniu serwerów .

Ja jestem za 3 serwerem bo i tak jak ktoś nie będzie chciał grac na pozostałych dwóch to i tak zrezygnuje i sewer sie rozwodni a kto wie może na serwerze nowym by było więcej osób niż na tych dwóch co są teraz .

44

Sunday, 23.01.2011, 11:07

Kolejny mądrzejszy od radia :D Słyszał że gdzieś dzwonią ale nie wie w którym kościele :rotfl:
Konto przejąłem na T1 w gwoli wyjaśnienia , co do systemu aukcyjnego to porównałem T1 Z T2 a nie jak było kiedyś do teraz .

Na T1 każdy złom schodzi za minimum 1PH , na T2 złom bez dziur sie nie sprzedaje .
Nowy gracz ma więc dużo trudniej bo musi sam zdobywać zwoje i wszystko co mu potrzebne ..
Panimajesz ?

45

Sunday, 23.01.2011, 12:03

No przecież nie mówiłem o T2 że tam przejąłeś konto .

Wiesz nikt nie jest mądrzejszy od Ciebie bo jak by był taki drugi to byście sobie pisali sami ze sobą takie smuty jak do tej pory piszesz w każdym temacie żeby tylko posta zaliczyć :thumbsup: .

Nie wiem co ty mogłeś porównywać T1 z T2 jak co do sprzedaży złomu jak tam serwer istnieje dłużej i jest więcej graczy w wyższych epokach i dla tego jest większe zapotrzebowanie .Dobrze że jeszcze cen nie porównujesz i nie chcesz kupować na T2 za taka samą cenę jak na T1 :D

A co do złomu bez dziur to zależy od zapotrzebowania na przetop więc wtedy gracze skupują a jak nie masz Ph to zacznij sobie latać na lokacje tam gdzie dają runy i sobie zamienisz na Ph bo ze sprzedaży złomu bez dziur chodź by ktoś skupywał to byś szybko nie uzbierał pokaźnej sumy żeby coś kupić porządnego.

A co do zwojów to zacznij chodzić na inne lokacje niż T-rex na pewno coś Ci prędzej czy później wpadnie daje Ci słowo :rotfl: .

46

Sunday, 23.01.2011, 12:17

Cytat

Nie wiem co ty mogłeś porównywać T1 z T2 jak co do sprzedaży złomu jak tam serwer istnieje dłużej i jest więcej graczy w wyższych epokach i dla tego jest większe zapotrzebowanie .Dobrze że jeszcze cen nie porównujesz i nie chcesz kupować na T2 za taka samą cenę jak na T1 :D
No tak faktycznie , serwer jak to napisałeś "jest dłużej" [cokolwiek to znaczy] i skoro tak to nie liczy się fakt że na T2 ciężej zdobyć PH >> Patrz o czym jest dyskusja bo sie gubisz strasznie w swoich wywodach ..
Nikogo nie interesuje kiedy powstał serwer i przez co jest ciężej zdobyć PH >> chodzi o sam fakt że tak jest !! Tyle że Ty tego nie zrozumiesz , za wiele pojęc na Twoja głowe :rotfl:


:rotfl: Na Trexa latam bo chce być PRO tak jak Ty :D:D:D :rotfl:

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "DABUS" (23.01.2011, 12:26)


47

Sunday, 23.01.2011, 12:27

Ja niestety ale nie mam takich zdolności jak ty żeby rekordy bić ale tak patrząc po twoich wypowiedziach to może na 8 postów w tym temacie raz powiedziałeś coś w temacie bo nie jest o kupnie na aukcjach jest tutaj rozmowa tylko chodzi o nowy serwer tak dla woli przypomnienia a z dobrej woli i z grzeczności Ci tylko na te Twoje smutne pytania odpowiadam :rotfl:

48

Sunday, 23.01.2011, 12:30

Cytat

Ja niestety ale nie mam takich zdolności jak ty żeby rekordy bić ale tak patrząc po twoich wypowiedziach to może na 8 postów w tym temacie raz
powiedziałeś coś w temacie bo nie jest o kupnie na aukcjach jest tutaj rozmowa tylko chodzi o nowy serwer tak dla woli przypomnienia a z dobrej woli i z grzeczności Ci tylko na te Twoje smutne pytania odpowiadam :rotfl:
Możesz napisać to po polsku ? Bo przeczytałem dwa razy i nie wiem o co Ci chodzi :rotfl: , rozumiem że chcesz coś przekazać ale nie wiesz jak to napisać?
Mamy czy Taty nie ma pod ręką ?
Przecinki czasami w zdaniu pomagają a i po napisaniu jak sie przeczyta to i poprawic cos mozna :D

Temat nie jest o aukcjach fakt [tyle zrozumiałem z tego co wyżej napisałeś] ale pobocznie weszliśmy na to zagadnienie a Ty twardo to ciągniesz :thumbsup: .

Dyskusja z Toba zakończona , bo już nie mam siły rozwiązywac tych szyfrów które wypisujesz :cursing:

Do posta niżej :

Cytat


bo nie piszę jakiejś powieści kryminalnej jak ty w każdym temacie.
Synek jak skończysz podstawówkę to mam wielka nadzieję , nauczysz się pisać równie po polsku :)

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "DABUS" (23.01.2011, 12:48)


49

Sunday, 23.01.2011, 12:45

Nie moja wina że Ci tata z mama nie potrafią tego wytłumaczyć a co do przecinków to mi to nie przeszkadza bo nie piszę jakiejś powieści kryminalnej jak ty w każdym temacie.

A jak jeszcze troszkę do szkoły pochodzisz to będziesz lepiej rozumieć o co biega a na ten moment porysuj sobie jeszcze troszke kredkami spakuj potrzebne rzeczy do szkoły i poucz się żebyś wstydu rodzica nie przyniósł. :P

Język masz cięty ale w głowie pustka świeci co widać gdzie tylko coś napiszesz jak zwykle nie w temacie.

Dodaj jeszcze coś bo normalnie już na forum nie wejdę tak mnie zjechałeś aż mi wstyd :rotfl:

50

Sunday, 23.01.2011, 13:36

Wracając do głównego wątku poruszonej sprawy - nowego serwera
to ja jestem jak najbardziej za i uważam, iż jest bardzo dobry pomysł :thumbsup:

Ale to tylko moje zdanie :P

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

51

Sunday, 23.01.2011, 13:56

ja jestem również za 3 serwerem ale z małymi zmianami. Pisałem już wcześniej o jednostkach wodnych czyli jakieś statki okręty łodzie podwodne, skoro ta gra się nazywa czas wojny to przecież w wojnach brały udział również jednostki pływające

52

Sunday, 23.01.2011, 14:12

ja jestem również za 3 serwerem ale z małymi zmianami. Pisałem już wcześniej o jednostkach wodnych czyli jakieś statki okręty łodzie podwodne, skoro ta gra się nazywa czas wojny to przecież w wojnach brały udział również jednostki pływające

Pomysł super , ale Golem naszej administracji zbudowanie takiego Patcha zajmie kilkanaście lat :D

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

53

Sunday, 23.01.2011, 14:15

nie wiem ile to zajmuje ale dla mnie to by na pewno przyciągnęło trochę ludzi do gry bo nie ma się co oszukiwać gra powoli umiera

54

Monday, 24.01.2011, 23:34

THORGA: [link do oryginalnej wiadomości]

Cytat

Tuesday, 24.02.2009, 08:54
Nowy serwer Time Edge: Czas Wojny!
W związku z wysoką aktywnością graczy na serwerze T1 oraz dużym zainteresowaniem, jakim cieszy się gra,
w środę 25 lutego o godzinie 14:00 zostanie otwarty nowy serwer.
Zasady gry pozostaną bez zmian.


CO DZIWI 2 LATA TEMU SERWER BYŁ POPULARNY?
a teraz dziwnym trafem zmarło sie obu serwerom śmiercią tragiczną;]

Podobne wątki