You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, December 15th 2010, 10:25am

Rebalans - propozycja

Skoro już musimy zrobić rebalans czlowieka, zeby nie powodować że gracz, który walczył i zamierza walczyć człowiekiem, stracił na itemach typu ogniste sandały z kobaltem czy Sandał heraklesa z EOL EOL EOL, prośba do administracji o rozważenie zmian:

- ograniczenie maksymalnego DMG w szarzy do np. 300% (sumarycznego wynikającego z itemów i bonusów rasowych)
lub
- ograniczenie maksymalnego % na szarże do np. 30% (sumarycznego wynikającego z itemów i bonusów rasowych)

lub
- obie powyższe na raz z jakimiś ustawieniami.

Spowoduje to podobny efekt rebalansu człowieka ale nadał każdy heros będzie mógł używać każdego przedmiotu i otrzyma bardzo cenne, a nie związane z szarżą, bonusy - na przykład inicjatywę do jednostek z Sandału Heraklesa.

Bardzo proszę o komentarze merytoryczne, bez osobistych wycieczek do mnie.
Jest specjalny topik gdzie moi fani mogą mi nawrzucać, tutaj proszę nie śmiecić.

Villentr

Trainee

• Send private message

2

Wednesday, December 15th 2010, 10:55am

Ale przecież inne rasy nie tracą na używaniu tych itemów a bonus z szarzy dla jednostek człowieka i tka przebija wszystkie znane itemy wiec i tak człowiekowi zostaje prawo pierwszego ataku.

Zastanawiam się po co kombinujesz skoro 1,5 godz temu napisałeś ze już cie TE nie interesuje. Moze w sapera pograj to szybciej do ciebie dotrze ze skończyła się era czitownych ludzi.

3

Wednesday, December 15th 2010, 11:21am

Vilentr, skoro nie rozumiesz, to sie wypowiadaj.
Widzisz dalej niz swoj nos ?

wyobraź sobie np. że ktoś ma ogniste sandały z kobaltem.

Ponieważ nie mam ochoty na pustą dyskusję z Tobą, to Ci wytłumacze na prostym przykładzie.

Ktoś atakuje swoim C41 herosa C45

i chce zaatakować pierwszy. Sandał heraklesa mu w tym pomoże.
teraz rozumiesz ?
jak nie poproś kogoś mądrzejszego żeby Ci wytłumaczył.

4

Wednesday, December 15th 2010, 11:26am

no to w sam raz dla anioła takie sandały :P

5

Wednesday, December 15th 2010, 11:44am

Przedmiot przecież będzie działał, tylko efekty szarży nie będą .
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Villentr

Trainee

• Send private message

6

Wednesday, December 15th 2010, 11:45am

a ty ciągle jak ten beton swoje
a po jaka cholerę innej rasie ogniste sandały jak to item stricte dla ludzia i nadodtek obcinaja czary innym rasom

poza tym pokaz mi zestaw itemow w ktorych dostaniesz +50 ini dla jednostek czyli odpowiednik czlowieka na 40 lvlu
i skąd wziąłeś ta durnote że nie będzie można zakładać przedmiotów (thx sushi) od poczatku było napisane ze nie bedie tylko bonus działał
jak widać twoje braki w wykształceniu ograniczają logiczne myślenie i znajomosc podstaw matematyki

7

Wednesday, December 15th 2010, 11:56am

Konował

Konował ma troche racje. mozna zrobić max dla statystyk człowieka na dany lvl wtedy będzie lepiej.
np jak na 17lvl ma on +38ini +13% szarczy to ustalić trzeba że maksymalnie może mieć np. 15% szarzy na tym lvl-u
można też zrobić że na dany lvlnie ma przyrostu +1 do statystyk tylko tak jak ze złotem +,085 i gitara....

8

Wednesday, December 15th 2010, 12:05pm

Rebalans rasy: Człowiek!

"(...) zablokowanie przedmiotów zwiększających szansę na szarżę lub modyfikator obrażeń szarży tak by rasa człowiek nie mogła z nich korzystać."

To czytałem i zrozumiałem jak zrozumiałem.

9

Wednesday, December 15th 2010, 12:20pm

A ja mam taka mala propozycje do testow ustawcie te jednostki w formacji demon i 399 kirkow w 2 lini a w pierwszej lini 1 kirek kontra 1 czlowiek 2 linia i 400 kirkow w pierwszej lini ciekawe ktora strona wygra w ponad 50% przypadkach ;)

Administracjo zaluje ze nie chcecie sie ustosunkowac do moich postow ale fajnie ze sie za cos wzieliscie, tylko przestancie juz pisac ze ktoras rasa jest wypasiona ! A poprostu przedmioty wpuszczajcie do gry z rozsadkiem. W innych tematach podalem wam przyklady jak wygladaja statystyki dla 60 lvlku.. tylko ze podalem tez przyklady ze wtedy czlowiek nie wygra nawet w pewnych przypadkach 1% walk. ( bombowce ) ;P

ps.
Mam pytanie jak wam wyszly wygrane w tych pojedynkach jak powinny wyjsc same remisy bo bohaterowie 1 vis 1 na tym samym lvl nie sa w stanie siebie ubic :P

Villentr

Trainee

• Send private message

10

Wednesday, December 15th 2010, 12:28pm

"zablokowanie .. szansy na szarże lub modyfikator ... " wiem ze czytanie ze zrozumieniem to bolączka całego społeczeństwa a wtórny analfabetyzm się szerzy, ale nvm
To teraz już wiesz ze tylko to zostanie przyblokowane a itemy ze swoimi wypasionymi runami, nadal będziesz mógł nosić i korzystać z ich bonusów i lansować sie ile to to zapłaciłeś i za co.

Daimon ale dlaczego chcesz zabierać człowiekowi inicjatywę, z tym nie ma problemu i to jest szansa człowieka na przeżycie bo jeśli wyprowadzi pierwsza atak uszczupli armie wroga i sam mniej oberwie. I będzie tak jak było na początku gdzie 90% graczy siedziała w ep2 a potem w ep3 i były kombinacje z ustawieniami na pierwszej i drugiej linii żeby gdy trafi sie na ludzia nie oberwać w pierwszej kolejności. Wtedy można było bawić się w taktykę i wykorzystywać właściwości jednostek odpowiednio do bonusów rożnych ras herosów zgodnie z zasada papier-kamień-nożyce. I było dobrze i uczciwie, i jest nadzieja ze znowu tak będzie.

(specjalnie używam zdań wielokrotnie złożonych żeby co poniektóre osoby zmusiły swoje zwoje do wysiłku i czytania ze zrozumieniem)

Prop

Intermediate

• Send private message

11

Wednesday, December 15th 2010, 1:22pm

(specjalnie używam zdań wielokrotnie złożonych żeby co poniektóre osoby zmusiły swoje zwoje do wysiłku i czytania ze zrozumieniem)
Przecinków brakuje Villentr. Brak interpunkcji to też analfabetyzm :thumbdown:
jest szansa człowieka na przeżycie bo jeśli wyprowadzi pierwsza atak uszczupli armie wroga i sam mniej oberwie
A, za przeproszeniem Waszym, gów.o prawda. Uderzenia słabych jednostek (bez bonusów do ataku) w pierwszej turze przy podobnych liczebnych armiach zabijają bardzo niewiele jednostek, jedynie zmniejszają hp całego stocku. Za to uderzenie wykonane przez podobną ilość wojska z bonusem od de/um już trochę wojska potrafi uśmiercić.

12

Thursday, December 16th 2010, 9:19am

jest jeszcze jeden skutek zaproponowanego przez administrację rebalansu człowieka.

na T1 większość oblegów między najsilniejszymi klanami będzie nierozstrzygnięta. (=remis)

a to oznacza że najsilniejsze klany przestaną się prać między sobą tylko się za słabsze wezmą.

13

Thursday, December 16th 2010, 9:55am

Jerzys chyba nie bardzo masz rację, zacznie się kombinowanie i będzie się liczyła taktyka...