Nie jesteś zalogowany.

1

Wednesday, 15.12.2010, 13:44

szanujmy się

Czytam forum nieczęsto, jeszcze rzadziej piszę. Ostatnio jednak, poprzez ogłoszenie i link w grze o rebalansie człowieka, wszedłem i trochę znowu rura mi wymiękła.

Grałem w kilka gier sieciowych i na ich forach jednak nie dopuszcza się aby gracze poniżali czy obrażali się wzajemnie podczas dyskusji.
Skopiowałem kilka zdań jednego tylko użytkownika ze świeżych tematów. Nie żebym się jego akurat czepiał bo inni też podobne wtręty wkładają do swoich wypowiedzi. Jest to w zasadzie powszechne na tym forum. Po co ? Co Wam to daje ? Gdyby wykasować te zdania, czytało by się i dyskutowało z przyjemnością.
Tyle piszecie o tym, że brak nowych graczy. To, jak wygląda forum, czy jest przyjazne też ma jakiś wpływ na to, czy ktoś się zdecyduje związać z grą na dłużej. Nowy gracz często szuka na forum pomocy w grze. I albo czytając je w ogóle się nie odezwie, ze strachu, że coś palnie i mu od półmózgów nawrzucają albo nawet i coś napisze ale zmieszany zostanie z błotem - efekt będzie ten sam.

cytaty:

Cytat

wiem ze czytanie ze zrozumieniem to bolączka całego społeczeństwa a wtórny analfabetyzm się szerzy
specjalnie używam zdań wielokrotnie złożonych żeby co poniektóre osoby zmusiły swoje zwoje do wysiłku i czytania ze zrozumieniem
jak widać twoje braki w wykształceniu ograniczają logiczne myślenie i znajomosc podstaw matematyki
i skąd wziąłeś ta durnote
a ty ciągle jak ten beton swoje
wykazuja ynteligencje porownywalna do tlumu kiboli - jak nie pomaga mlotkiem trzeba wziac wiekszy. A teraz placza Zal mi was
jeszcze miesiąc temu skomleliście


Szanowni moderatorzy. Czy tak ma wygladać Wasze-nasze forum ? A może tylko mi to przeszkadza - jeśli tak, to sorka.

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Wednesday, 15.12.2010, 23:45

człowieku czego ty oczekujesz na forum nic się niedzieje [te same gęby te same tematy /dwa fronty /no pisanie samemu z sobą .tz w swoim gronie}tak na prawde jak bym zaczynał i poczytał forum to bym nie miał zamiaru zagrać

jakie forym taka gra

no bo skoro garstka graczy wypowiada sie na forum z 17000 może ze sto no to o czym my mówimy kpiny i jeszcze to całe to zamieszanie z rebalansem

50 za 50 przeciw wiocha i tyle /no i grożby jak zrobicie tak to ja odpadam.\;a odpadaj nikt nikogo nie trzyma/dziecinada i nic więcej no może jeszcze oszustwa multi boty i cały ten syf

pozdrawiam :rotfl:

3

Thursday, 16.12.2010, 11:49

kachu
cytuje za MW a MW cytował za Konowałem
K ."Cytat wypowiedzi "Konował" Jeśli ban będzie podtrzymany to albo dasz sobie spokój z TE (czego Ci trochę zazdroszczę) albo przejmiesz któreś z zasiadanych kont po Waszej stronie (np. Sunny)" . MW "A jak tam wasze multi się maja?? Bleeh (na ktorym grał pewien jegomość z BC i miał uszy w SSGU), Galahad (którego passy krążyły swego czasu w BC z prędkością światła) no i Konefał Krzysiek sam otwarcie pisał wtedy będąc jeszcze w 4E że gra na drugim koncie, zgłoszonym jako brata i żywi surką z niego 4E BC. A..."

to jest wasz "szacunek" dla innych graczy ??
prosimy Krzysia o wyjaśnienia, jak sie ma jego brat dostarczyciel surki dla BC oraz Bleeh i Galahad ??

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "tomm28" (16.12.2010, 12:59)


4

Thursday, 16.12.2010, 12:38

"Cytat wypowiedzi "Konował" Jeśli ban będzie podtrzymany to albo dasz sobie spokój z TE (czego Ci trochę zazdroszczę) albo przejmiesz któreś z zasiadanych kont po Waszej stronie (np. Sunny)."



tylko to jest cytatem Konowała, reszta nie.

przeedytuj to prosze zeby w blad nie wprowadzac, ok ?

5

Thursday, 16.12.2010, 13:02

♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫

Weście sobie dajcie na luz, święta się zbliżają zajmijcie się swoimi bliskimi ... może trochę bardziej niż zwykle :D

♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫

6

Thursday, 16.12.2010, 16:52

noty Drastic masz na to teraz kupe czasu wreszcie zobaczysz jak rodzina wygląda . :)

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Thursday, 16.12.2010, 17:53

no on ma zapewne rodzinę ale Ty.....? :rotfl:

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Thursday, 16.12.2010, 18:56

On ma zapewne...kartonowe pudła. Idealne jako wyściółka do spania :D

9

Thursday, 16.12.2010, 22:27

rozwo - czego oczekuję ? najlepiej żebyśmy sobie przestali osobiste wtyki robić w stylu "nie masz racji boś debil czy co tam innego", tylko "nie masz racji bo ... i tu następuje argumentacja" i tyle. I nawet jeśli się nie dogadujemy to trudno - możemy się sprzeczać do upadłego ale nie jest to powód aby drugiego nazywać kretynem, wytykać brak logiki, wykształcenia, poglądy itp. "bo nie myśli jak ja".
Przecież nie jesteśmy jednakowi - jedni są inteligentni inni mniej, są tu dzieci, młodzież i dorośli, dziewczyny i faceci w różnym wieku i o różnym wykształceniu, miastowi i nie...

A od modków oczekiwałbym żeby zwracali na to uwagę (i na spam także).

tomm88 - prawdę powiedziawszy nie wiem czemu piszesz to w tym wątku, co ma jedno do drugiego ?
multi, zasiadanie, automaty i inne przegięcia były i są (i będą) po obu stronach i nie o tym jest ten wątek tylko, żeby sobie wzajemnie nie przypier... przy okazji dyskusji o tych i innych sprawach związanych z grą.

Niestety każde takie forum jest anonimowe i nie ma żadnej odpowiedzialności za słowa z wyjątkiem tej narzuconej przez adminów i moderatorów.
W życiu za niektóre teksty takie jak te, o które mi chodzi można dostać w zęby lub ponieść inne konsekwencje jak np. że nikt się z takim nie napije ;) .
A tu niestety nie.

Choć nie do końca. Są czasem organizowane zloty danej gry, serwera czy klanów i różnie to wtedy jest. Bywa, że własnie to co było powiedziane na forum potem ma nieprzyjemne skutki realne, znam osobiście taki mało fajny przypadek.

Dlatego może dobrze by było aby każdy pisząc zastanowił się czy określeń, które zamierza użyć wobec drugiego odważył by się wypowidzieć w realu - to taki dobry filtr. Jak kogoś poniesie to edit też można zrobić. Oczywiście o ile kogoś to rusza.
No i faktycznie - święta za pasem, więc i jest okazja aby troszkę się opamiętać :)

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Thursday, 16.12.2010, 23:45

no i masz pan racje

pozdrawiam świątecznie, śniegu już u mnie nie ma ale jest fajnie/święta za pasem trzeba troche w domu ogarnąć

pozdrawiam i SZANUJMY SIĘ

11

Friday, 17.12.2010, 09:40

Kachu szacunek przejawia sie nie tylko w tym co , jak i do kogo piszemy na forum ale też w tym , jak gramy.
I tak na przykład gracz znany jako Krzysztof Konefał a na forum Jadowity ( mylę sie czy nie ) ,przyznaje się przed swoimi kolegami z klanu ze ma dwa konta czyli multikonto i na dodatek oszukał adminów stwierdzając nieprawdę, Ty jako jego kolega z klanu też zapewne o tym wiedziałeś wiec w czym przejawia się Twój szacunek do przeciwnika z gry , w tym, że dzięki oszustwom KK wygrywacie, jaka radośc i satysfakcja jest z takiej wygranej ?? to taka nasza polska mentalność jak nie oszukam to nic nie znacze i nie mam czym sie pochwalić.
powiedz mi czy też korzystałeś z surowców z konta "brata" KK ?? przeciwnika mozna szanować jeśli wygrywa lub przegrywa grając fair.
Jesli w grze nie zachowujecie tych zasad to czemu oczekujecie na forum szacunku ?? i mówie to do wszystkich graczy nie tylko do BC czy RSR , Valhalli czy Spartan.
Wesołych Świąt życze i podarunków od diabełka mieszającego palcem kawe - wszystkim graczom na obu serwerach.

12

Friday, 17.12.2010, 10:05

Cytat

On ma zapewne...kartonowe pudła. Idealne jako wyściółka do spania :D
Do kogo to miało być ?

13

Friday, 17.12.2010, 13:47

tomm - nadal uważam, że trochę mijasz się z tematyką tego wątku, bo ja uważam, że nawet jeśli jest dyskusja o multi i innych negatywnych sposobach gry to może się to odbywac bez tego o czym pisałem wcześniej. A Ty przyczepiłeś się tego KK. ja byłem w pewnym momencie razem z nim w klanie i niczego takiego nie było, żeby się wtedy chwalił multikontem.
Staram się grac uczciwie, ale przecież nie mogę zapewnić, że w jakiś sposób nieświadomie nie skorzystałem na EWENTUALNEJ obecnosci multikont w klanach, w których byłem. A Ty możesz takie zapewnienie złożyć ? Jesteś pewien na 100%, że w klanach, w których byłeś nie było ani przez moment multikonta ? A wystrczy, że jest, żeby mozna było mówić o korzyści. Nie trzeba z niego surki brać.

Nie podoba mi się, że robisz tu krucjatę przeciw nieuczciwym graczom sugerując, że Wy jesteście cacy a My ci źli, oszuści itd.
Uważam - przecież już trochę gram w takie gry, że to zawsze jest i będzie i to po wszystkich stronach.

A skoro już mowa o oszukiwaniu.
Ja osobiście mam nieco odmienne zdanie na ten temat. Są różne rodzaje multikont/zasiadań/pullingów i pushingów o róznym stopniu "oszustwowości".
Ale to moje prywatne zdanie a regulamin jest jasny - czarno-biały. Kto przegina wie czym ryzykuje i wielu już się na tym przejechało.

14

Friday, 17.12.2010, 14:02

Ja z początku myślałem że ten wątek będzie STOP wyzywaniu, przeklinaniu i trzymaniu jakiegoś poziomu rozmowy. A tu w kółko KK i jego multi - KK i jego multi - chyba nie ten topic.

PS
swoją drogą mocne klany nie potrzebują "ochroniarzy" aż tak bardzo jak słabe klany - bo do tego głównie służą te konta - sprawa surki jest drugorzędna - czy się nie mylę Panowi i Panie z wszystkich serwerów?

tak naprawdę upieprzając ochronków upieprza się słabe klany - bo mocny klan zawsze sobie poradzi..... smutne, oszukańcze - ale prawdziwe - czy znowu mój tok myślenia jest troszkę nie w tą mańkę?

15

Friday, 17.12.2010, 14:30

Kachy zgadzam się z Tobą , jesli chodzi o język forum - powinniśmy sie szanować ,KK podałem jako przykład i to dość jaskrawy , równie dobrze mogłem podać Drastica i jego autobota.
Najgorsze jednak w tym wszystkim jest to ze jest powszechne przyzwolenie na multi w celu jakimkolwiek czy to ochronek czy też dokarmiania innych graczy surką, tyle że jednym sie udaje a innym nie, tu na forum przynajmniej jest MOD, który nagrodzi niepokornych warnem ale w grze niczego takiego nie ma, Jeśli chodzi o ochronki to powinno sie zaimplementować do gry dyplomacje w bardziej rozwiniętej postaci lub też dodać do gry AZYL do graczy bez klanu czy coś podobnego.
Wyzywania na forum nie powstrzymamy - ile ludzi tyle charakterów i zachowań, przykre to ale niestety prawdziwe.