Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 21.12.2010, 21:19

Jak najszybciej wbijać pkt rankingowe ?

Czy znacie jakis sposób na wbijanie pktów rankingowych ?
Tak z ciekawości pytam bo widzę jak koleś z 1 ery codziennie wbija ponad 5k pktów , zastanawiam się jak on to robi ? [Biorąc pod uwagę że surowców jest w brud] ...

Z góry dziękuję za odpowiedz .
Pozdrawiam

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 21.12.2010, 21:31

Ok 1-1.5k masz dziennie za wyprawki, a reszte na walkach...

Surowce tu nie graja roli tylko wydobycie, które równa sie odpowiedniej armii, a takowa daje przewage wystarczającą, abyśmy mogli walczyć.

Dochodzi odpowiedni dobór bohatera, przedmiotów, taktyka i dziennie dużo wiecej można wyciągnąć.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

3

Tuesday, 21.12.2010, 21:33

Ale mnie nie chodzi o repa dla bohatera , chodzi mi o pkt rankingowe :P

Pzdr

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 21.12.2010, 21:37

Może w tutku nie ma, ale 1 pkt rankingowy bohatera to 1000 wbitego doświadczenia.

Dlatego startujesz z 1 pkt, ponieważ masz 1000 expa wbite, a np z 200 pkt masz 200000 expa wbitego.

Repa jest 1 pkt za lokacje w pierwszej epoce max 12 za wyprawy + śladowe ilości z ataków.

Jeśli Ci chodzi o pkt z budynków to można dużo wyciągnąć dzieki budowie wiosek "po wuju" jak to ktoś pięknie nazwał. Dodatkowo pkt za budowe jednostek i technologie.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

5

Tuesday, 21.12.2010, 21:41

Chodzi mi o pkty rankingowe ogólne konta , z budowy wioski nie da sie codziennie wyciagnąć 5k pktw w 1 epoce .. wiec jak ???

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Tuesday, 21.12.2010, 21:47

Czytaj do końca moja wypowiedź.

Tu masz kalkulator zapoznaj się z nim, a wiele sie dowiesz.

Kalkulator - Wydobycie, Koszty budynków, Jednostki, Punkty, Czasy budowy... v0.9.2
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

7

Tuesday, 21.12.2010, 21:53

Moje pytanie było konkretne , w jaki sposób posiadając dużo surowców można wbijając ok 5k rankingowych ogólnych w 1 epoce ? ?
Buduje , badam i nie wiem jakim cudem "codziennie" mozna wbic 5k ???
Wiem że o czymś nie wiem ale o czym ???

Dzięki za wymianę zdań i pomyśl może wpadniesz szybciej na to co mnie trapi ..

Pozdro

8

Tuesday, 21.12.2010, 21:56

budujesz wendzarnie jak najwyzej usuwasz i tak w kolko jak nie masz co z surka zrobic jest to bez sensu punkty szybko leca

tak robil stary comander i 2 razy sie doscy dlugo w tabeli utrzymywal

9

Tuesday, 21.12.2010, 22:05

budujesz wendzarnie jak najwyzej usuwasz i tak w kolko
Dziękuje bardzo !!!!! Sprawdzę :D

Pozdrawiam!

[działa , 11k pktów w 6 godzin :D]

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Szybki Lopez" (22.12.2010, 13:32)