Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 23.12.2010, 13:22

Informacja odnośnie częstotliwości dropu w pierwszych lokacjach

krócej tematu opisać nie mogę,
No więc
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=a30bc64272
pierwszy raz się udało, dropu nie ma więc moje pytanie, czy na takich lokacjach znajdę choć parę sandałów? i czy ktoś wie jaka jest szansa na drop na niższych lokacjach, póki co nie będę pytał o to, jak zabić 2 bossów aby awansować do następnej epoki (w tutku to pewnie znajdę albo na forum), bo na to jeszcze pewnie sporo pracy

2

Thursday, 23.12.2010, 13:30

Na Goliata (jaskinia poziom 3) - duży exp + fajne przedmioty

Zresetuj sobie bohatera - daj mu dowodzenie na 7 i z 7 mastodontami śmigaj na Goliata (hero daj w odwody)

Z tego co pamiętam udawało się z 7 mastodontami, a jak nie to na pewno z 8 na luzie, wiec jak sie raz nie uda to chodź na poziom 2 aż będziesz mógł wbić 8 poziom i potem to już na pewno będzie się udawało - exp na tej lokacji w granicach 100-140 a przedmioty rożne - ja tam nawet znalazłem wisior (1) w 1 epoce

3

Thursday, 23.12.2010, 13:33

rozumiem, czyli wilki mam sobie odpuścić, ciężko w okolicy coś ciekawego znaleźć, mam tylko to i inne ale od 2-3 epoki, jak znajdę goliaty to tak zrobię, póki co 2 raz wilki na 1 poziomie a co dalej to zobaczymy. Tak się spytam co z niedźwiedziami jeszcze? one nic nie zostawią?

Alien

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Thursday, 23.12.2010, 13:35

Najlepiej chodzić na goliata (jaskinia 3) z 10 mamutami, z full techami zalicza się go bez strat ;)

5

Thursday, 23.12.2010, 13:36

ok, znalazłem te lokacje, są do 30 min max ode mnie, nawet t-rexy są, więc tak źle w moich hektarach nie będzie, zaraz reset bohatera, wszystko dam w dowodzenie, resztę ew w leczenie

6

Thursday, 23.12.2010, 13:39

Fylkirk tylko Goliat (duży exp + przedmioty) na początku, z mastodontami oczywiscie

Potem ewentualnie Gigamesh - mało expa ale idzie tez cos trafic - tam z wilczymi jezdzcami

Jest jeszcze Gniazdo T-Rexa - poziom 2 - duży exp - reszta lokacji z 1 epoki nie warta uwagi

Alien - wystarczy nawet 7-8 mastodontow na herosie 1 lvl z wszystkimi techami zeby lokacje zaliczyc z palcem w ....

7

Thursday, 23.12.2010, 13:43

Co do marszu to wykup sobie premium - do wszystkich lokacji będziesz miał max 15 minut w jedną stronę i będziesz mógł ich robić 12 a nie 6 na dzień

8

Thursday, 23.12.2010, 13:49

premka jest już :), dzięki serdeczne za dużo odpowiedzi, techów już mam połowę, od mastodontów mam już wszystkie, zaraz goliata spróbuję :)

9

Thursday, 23.12.2010, 13:58

Odradzam rozwijanie umiejętności leczenia, gdyż później staje się to mało przydatne.


10

Thursday, 23.12.2010, 14:12

Nuk mylisz się , 7 mastodontów nie często to za malo i wszystkie padają .
Jak trafi Gwardzistów to nie ma szans z 7 sloniami :D , a i 8 nie wystarczy ..

Jedynie 10 słoni i wszystkie "staty" gwarantują 100% bez strat , wiem bo akurat ok kilku dni non stop jade Jaskinie 3level:P
Z 9 słoniami co jakiś czas też straty sa:P

Co do tego ze fajne przedmioty lecą to chyba jakis smieszny mit ....
Tam nic nie leci poza FEH i czasami biednymi sandalami :P
Pozdro

Alien

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Thursday, 23.12.2010, 14:14

Leczenie jest mało przydatne w późniejszych epokach? A co ty za głupoty pleciesz... W sumie na lokacjach er 1-3 nie jest konieczne, aczkolwiek na niektórych lokacjach 4-6 epoki często się przydaje ;)

Zaliczyć bossów 1 epoki da się i z 5-6 jednostkami na 1 lvlowym herosie, wystarczy trafić na słabą obstawę :P

Dla herosa to w kolejności takiej:
10 dowodzenia -> latanie -> obrona do około 0 -> później atak i inicjatywa.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Thursday, 23.12.2010, 14:20

Jeszcze atak AA :)

A co do ilosci zalezy od klasy herosa.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

13

Thursday, 23.12.2010, 14:27

Szybki pisząc to nie miałem na myśli Gwardii , da się spokojnie 7 nawet mniej czasami wystarczy - trzeba po prostu dobrze trafic a i dobrze by było żeby Goliat padł w 1 rundzie :)
Dużo zależy też od rasy herosa, aniołek ogólnie na lokacje chyba najlepszy (oczywiście pierwszych epok)
Ale szczerze mówiąc dawno temu byłem w 1 epoce więc już nie bardzo pamiętam, aczkolwiek jedno wiem na pewno jeśli powoływałem nowego herosa:

1. Dowodzenie na 7lvl
2. Goliat, Goliat i jeszcze raz Goliat do bólu

potem latanie i pozostałe staty

A co do przedmiotów to w 1 erze raczej nic specjalnego nie znajdziesz, chodzi o to że na Goliacie najwięcej wypada

14

Thursday, 23.12.2010, 14:42

Nuk tu się zgodzę z fartem może się udać:)

15

Thursday, 23.12.2010, 14:42

Cytat

Alien

Pisząc "później" nie miałem na myśli dalszych epok. Mi na przykład w danej chwili jest zbędne. Jak tobie się przydaje to je rozwijaj, ale na pewno nie będzie użyteczne dla 1 epoki.


16

Thursday, 23.12.2010, 15:01

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=98a856df75
nie jest zle, ale pojde nastepnym razem z 8ma :) lazlem z tym, co mam



po cholerę mi latanie?

ok 1 drop ^^
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=c4b20d7c23

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Fylkirk" (23.12.2010, 20:28)


17

Thursday, 23.12.2010, 15:38

latajacego bohatera jednostki bez aa nie sa w stanie ubic wiec przenosisz go wtedy do frontu zadaje dodakwy dmg

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Thursday, 23.12.2010, 16:05

W pierwszej epoce najwiecej dropi na Gilgameshu i tego nie wytniesz i nie przekrzyczysz.

Na T1, gdy zaczynałem gre właśnie tam padła mi karmazynowa tarcza z okuciem, a to wcale nie jest slaby item.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

19

Thursday, 23.12.2010, 16:07

A na Gilgamesha najlepsze są młode wilki, najlepiej 10 sztuk. I możesz bez obaw tam dropić. :)


Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Thursday, 23.12.2010, 21:10

w jaskini można dropnąć nawet takie coś:)

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=a55a5bc13d