Nie jesteś zalogowany.

61

Friday, 31.12.2010, 09:05

MW kazdy wiec, ze idziesz tam gdzie łatwej simować a do MSF dołączyłeś a dokładniej SSGU bo miałeś pozwolenie od BC. Skomlalłes jak pies żeby Cie przyjeli, nie no sorki jak wilk...buahahahaha
Twinky Winky jakby ktos nie wiedział to ksywka Shina, tak mowil do niego Goderian, zreszta widac było po poprzednim awatarze, ze łączy ich coś więcej...aaa i nie rob takich zdrobniej bo mi sie niedobrze robi...Shineczku, Shinshengumko 8)

Swoją drogą co robicie na Sylwka...może temat zmienimy i bedzie fajnie :D

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Soren" (31.12.2010, 09:18)


Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

62

Friday, 31.12.2010, 09:53

MW kazdy wiec, ze idziesz tam gdzie łatwej simować a do MSF dołączyłeś a dokładniej SSGU bo miałeś pozwolenie od BC. Skomlalłes jak pies żeby Cie przyjeli, nie no sorki jak wilk...buahahahaha

Soren, gwoli dokładności i prawdy, to Shin trafił do MFS na moje prywatne zaproszenie i nie musiałem tego z nikim uzgadniać ani nikogo prosić o zgodę na wystosowanie tego zaproszenia. Kiedyś serwer był podzielony trochę inaczej niż dziś, nie zapominajmy o tym.
Możecie sobie dogryzać i obrażać do woli, ale o tematach, o których nie macie pojęcia to lepiej milczeć. I nazwy SSGU proszę nie nadużywać do swoich przepychanek.

PS.
Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich, zarówno BC, jak i RSR czy Żuli oraz wszystkich innych mniejszych klanów.

63

Friday, 31.12.2010, 10:32

Zwał jak zwał, każdy wie jak ta współpraca wyglądała. Na prośbę BC robiliśmy oble. Poza tymi co się bali więc nikt nie nadużywa nazwy SSGU. Nie zapominaj, że ja tam też byłem i wiem co się działa od środka. Oczywiście nie od samego początku, być może kiedyś był to inny klan, z tradycjami itd. itp. a później jak i MFS j.w.
Poza tym, są gracze do których osobiście mam szacunek, nawet jak są z drugiej strony...a są tacy, że nie...gdzie nie przejdą smarują stronę przeciwną...ta jak ktoś wcześniej napisał to kwestia zasad i wychowania.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

64

Friday, 31.12.2010, 15:18

Prop dzięki za sprostowanie. Naprawdę żal mi ludzi którzy nie znają prawdy, mają tylko własną rację przy okazji poniżają innych. Widzisz jak skomlałem Sorenku....nigdy nie prosiłem nikogo o przyjęcie do klanu, klany same widziały kto jest coś wart w tej grze.
Może i smaruje trochę BC (nigdy też nie ukrywałem że kilka osób tam grającyh a zwłaszcza ich "dziwne" teorie po prostu mi nie leżą), ale nigdy nie byłem w BC, przez chwilę nawet nie pomyślałem aby być, pomimo składanych ofert po rozpadzie MFS - wyjaśniłem tym którzy do mnie pisali dlaczego tak a nie inaczej.
Gdybyś miał za grosz honoru to byś mnie przeprosił za oszczerstwa które do mnie adresujesz. Niestety to pojęcie jest ci obce, potrafisz jedynie brnąć dalej i obrzucać mnie kłamstwami które nie miały miejsca. Żal mi ciebie chłoptasiu...

Co do Goderiana...potrafię mieć prawdziwych przyjaciół z którymi mogę wyjść na piwo czy tez inne balety. Stary dobry druh jeszcze z czasów ogólniaka. Jak widać nawet o to masz do mnie pretensje. Rozumiem że z tobą nikt w realu nie ma ochoty się zadawać, jesteś samotny i nie lubiany...ale do diabła nie miej żalu do kogoś kto ma przyjaciół tylko dlatego że ty ich nie masz.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "MW12345" (31.12.2010, 15:24)


65

Friday, 31.12.2010, 16:40

Racja - Shinowi proponowałem przejście lecz odmówił

a reasumując - z mojej perspektywy - SSGU trawił złośliwy guz którego trzeba było wyciąć - i osoby które były w tym klanie doskonale o tym wiedzą. No chyba że się chcą dalej oszukiwać że tam było naprawdę super ...

ogólnie samo przejście miało się całkowicie inaczej odbyć - ale to jak się stało to też mi się nie podobało - bo rozwiązanie waszego klanu miało nastąpić po rozmowie części "wilków" z częścią "koalicji" - ale odbyło się to tak że po prostu rozwiązali klan.... i przyznaje - nie ładnie to wyszło - za co przepraszam

Tak więc Szczęśliwego Nowego Roku życzę wszystkim :)

66

Friday, 31.12.2010, 17:01

O rany zaisaliscie łajnem az 4 strony ...

Ja Dolaczam sie do życzen dla koalicji BC bez podtekstow.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

67

Friday, 31.12.2010, 17:52

Bodex napisałeś o "starym" SSGU czy MFS??
Jeśli chodzi o spostrzeżenia z mojej strony odnośnie MFS to nie mogę narzekać na brak atmosfery czy też zwykłego koleżeństwa. Reszta kulała....ale ogólnie wiadomo że szczęśliwy ten klan który jest silny, wygrywa i w ogóle gdy wszyscy są happy :p

68

Saturday, 01.01.2011, 21:16

Coś w tym jest Shin ..