Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Thursday, 23.12.2010, 21:27

Życzenia dla BC:D

Fakt że nosisz długie spodnie nie znaczy że do nich mentalnie dorosłeś:D

Zdrowych i wesołych Świąt:) Dla dzieci z BC.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

2

Thursday, 23.12.2010, 21:33

Niech zgadnę:
Zabrali ci wioskę przed świętami? :)


Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 23.12.2010, 21:42

Nie. Przynajmniej jeszcze:)
Cytat z nich:
Rozejm na oblegi obowiązuje od 23.12 godz 23.59 do 02.01 23.59 pomiędzy
RSR&Zule&ARM i pozostali a koalicją BC i pozostali (błędy poprawiłem)

Zakończenie oblężenia: 11:26:19
Czas aktualny.
Czyli obleg będzie się odbywał po rozpoczęciu rozejmu:D Nigdy nie słyszałem o działaniach wojennych mających miejsce po zawarciu rozejmu (chyba że wynikały z braku wiedzy o nim) Ale według ich interpretacji chodzi o samo zakładanie oblegów. Choć ja tego nie widzę w postanowieniu o rozejmie. Obleg jest obleg. Ale niech dzieci się cieszą są ważniejsze sprawy w tych dniach:)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

4

Thursday, 23.12.2010, 21:46

Żałosne :/

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Thursday, 23.12.2010, 22:16

No to smyki z BC....Wszystkiego najlepszego, samych dobrych ocen w szkole, podwyżki kieszonkowego, dużo zabawek pod choinką i pysznego Piccolo w sylwestra!

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Thursday, 23.12.2010, 22:49

ja również dołączam się do życzeń wszystkiego naj.... i żeby mikołaj wreszcie nie przyniósł wam metalowych zabawek :rotfl:

7

Thursday, 23.12.2010, 23:35

"Rozejm na oblegi obowiązuje od 23.12 godz 23.59 do 02.01 23.59 pomiędzy ... (...)"

OCZYWIŚCIE dotyczy to ROZPOCZYNANIA nowych oblegów - stare (zaczęte przed tym czasem - muszą się zakończyć.
Proste, logiczne i oczywiste.

Było to ustalane pomiędzy szefami klanów (RSR, Żule, BC) więc szeregowi członkowie (np. Wruzgul = Ole), jeśli czegoś nie zrozumieli = niech dopytają swoich szefów :)

Zawsze lepiej najpierw zapytać kogoś mądrzejszego niż kłapać dziobem po próżnicy i obrażać.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Thursday, 23.12.2010, 23:35

Może jednak w tym roku będzie hojny i przyniesie dzieciakom granaty...ponoć lubią bawić się zawleczkami :P

9

Thursday, 23.12.2010, 23:38

MW jak zwykle poraził trafnością komentarza ...

Niemniej wesołych, odpocznij od TE na łonie rodziny.

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Friday, 24.12.2010, 00:17

nie mówi się na "łonie" tylko w gronie rodziny, oj język ojczysty szwankuje :rotfl:
a uważasz się za mądrego ..... ?(

11

Friday, 24.12.2010, 00:20

Dajcie sobie luz w ten dzień i nie obrażać sie chociaż w ten 1 dzień.


i wesołych pogodnych świąt wam życzę.

12

Friday, 24.12.2010, 00:38

Czyli obleg będzie się odbywał po rozpoczęciu rozejmu Nigdy nie słyszałem o działaniach wojennych mających miejsce po zawarciu rozejmu (chyba że wynikały z braku wiedzy o nim) Ale według ich interpretacji chodzi o samo zakładanie oblegów. Choć ja tego nie widzę w postanowieniu o rozejmie. Obleg jest obleg. Ale niech dzieci się cieszą są ważniejsze sprawy w tych dniach

Nigdy nie slyszałeś, bo nigdy nie brałeś udziału w poważnej wojnie = simek (simku, simusiu, zagraj w the sims), albo po prostu urwaleś się z choinki, jak już z resztą ktos Ci napisał). Żałosne jest to, że ganiamy Was jak dzieci kota albo inaczej, latacie jak młodzi na wysokości lamperii, a jedyne co możecie zrobić aby sie dowartościować to wypisujecie debilne teksty na poziomie "Golema" na forum. Życzę wszystkim simom, simkom, simusiom i simusieńkom (niweażne jak nazwiecie swoje kolejne klony) wszystkiego dobrego w nadchodzących Świetach i w kolejnym simerskim roku :D
P.S. Żałuję tylko jednego, a mianowicie tego, że Stado nie ma juz tyle czasu na grę co kiedyś... a czemu? bo potrafił każdego pajaca postawić pod ścianą, wyśmiać go i zabrać mu to co było do zabrania.
A teraz się poplujcie, posrajcie, popłaczcie i powypisujcie kolejne pseudo-inteligentne tekściki na pozimie Golema, HC -który bez słownika umarł w butach (niech zacznie od ortograficznego ;), może ja powiniemem w związku z tym poskarżyć sie do jego nauczycielki z podstawówki) :D

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "GuardianAngel" (24.12.2010, 00:54)


13

Friday, 24.12.2010, 00:46

Ludzie czy nie uważacie że to nie czas na takie texty ? Rozumiem napisac ze zle postapili bo świeta itp ale bez przesady..

Blagam was wszystkich nie w tym czasie takie texty ..

Pozdro

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Friday, 24.12.2010, 00:47

Ja jak i większość moich simerskich kolegów poczekamy na was w 6E....do zobaczenia :D jak mawiają "ten się śmieje kto się śmieje ostatni" lol

@Lopez...jestem ateistą i mi tam święta latają :P dla mnie to zwykły weekend jakich 52 w roku :P

15

Friday, 24.12.2010, 00:57

Ty ateista jestes ale 99 % spoleczenstwa jak i tej gry zapewne nie..

Tak czy inaczej żal to czytac i na bank juz nie będe komentował.
3majcie sie ..
wesolych pogodnych swiat :)

16

Friday, 24.12.2010, 00:57

Oj Gumiś... Ty wszystko musisz brac na poważnie :D

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Friday, 24.12.2010, 01:30

A ja za życzenia dziękuję i życzę także udanych, spokojnych...

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Friday, 24.12.2010, 10:02

Bo ja poważny człowiek jestem :P hihi

19

Friday, 24.12.2010, 10:42

..... Proste, logiczne i oczywiste....

ooo jerzys to z okazji świat oświecenie i nauczyłeś sie logicznego myślenia?
nie wierzę
bo póki co twoja logika opiera się na stwierdzeniu ze jak młotek nie pomaga to weź większy
co nie zmienia faktu że życzę ci i twoim ziomkom ,z okazji świąt
wszystkiego naj ....
... najdłuższego :rotfl:

20

Friday, 24.12.2010, 15:06

Wruzgul - dziecko drogie - już ci tłumaczyłem co do oblegu - liczy się godzina rozpoczęcia oblężenia - nie jego zakończenia - ale - skąd miałeś wiedzieć ....

i Wesołych Świąt all