Nie jesteś zalogowany.

[już zgłoszony] zegary...

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Abraxas

Nierejestrowany

1

Saturday, 14.06.2008, 16:32

zegary...

Dzis odkrylem (bycmoze nie jako pierwszy) spora luke w sposobie naliczania czasu. Moze pokrotce opowiem swoja historie, bedzie jasniej ;)
Przed praca, okolo 5 rano wyslalem swoje armie na zer (okolo 15 min. w jedna strone) a bohatera na wycieczke do jaskini (7:50 min) bedac przekonanym, ze za pol godziny moja calkiem spora armia bedzie czekala w pelnej gotowosci na wroga chcacego sie dobrac do moich surowcow. Jakiez bylo moje zdziwienie, kiedy po szychcie zalogowalem sie i spostrzeglem, ze wioska zostala zlupiona (i to dwukrotnie!) najpierw o 12:27:55, a pozniej o 15:34:09. ie byloby w tym nic specjalnego, gdyby nie fakt, ze po obroncach nie bylo ani sladu! Zarowno ataki jak i eksploracja jaskini zakonczyly sie o 16:13:25, czyli dokladnie w chwili, kiedy sie zalogowalem ponownie. Sytuacja, ze kiedy jestem offline gra jest dla mnie zamrozona nie powinna miec miejsca, wszystkie akcje powinny sie odbywac niezaleznie od tego, czy dany gracz jest zarejestrowany czy tez nie.

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Saturday, 14.06.2008, 16:49

wylogowanie a powrót armii - darmowy FS
kolejność ataków, powrotów
[analizowany] Wskrzeszenie bohatera 2.

To tematy tylko z 1 strony o bardzo podobnej tematyce (a drugi jest nawet dokładnie o tym samym).

Ja Cię pozdrawiam, a opcja SZUKAJ się kłania (jakby co, to w moim podpisie masz do niej link) ;)
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

Vexis

Początkujący

Postów: 27

Skąd: Żyrardów

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Saturday, 14.06.2008, 17:18

Ja Cię pozdrawiam, a opcja SZUKAJ się kłania (jakby co, to w moim podpisie masz do niej link) ;)


Piwko dla tego Pana ;) Zamykam.
Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.
__________________
http://algo-rytmy.blogspot.com <- Zapraszam wszystkich na mojego bloga!