Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Prop

Intermediate

  • "Prop" started this thread

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Monday, 27.12.2010, 20:50

Zwój zabijający własne wojsko

Zwój do butów:
Obsydianowa Wieża Chaosu
OR - TIR - BER
broń biała +1, życie +1, hp hero +14, hp jedn -4, regen jedn -2,at jedn -2, ini jedn +2

Czy to oznacza, że każdy hero oprócz anioła w walce będzie tracił w każdej rundzie HP swoich jednostek? Bo ujemną regenerację tak właśnie rozumiem. W każdej rundzie każda jednostka traci 2 punkty życia. Czy to jakaś pomyłka w mocy zwoju?
Zwój jak na 5 epokę zupełnie nic nie dający. Tylko runy drogie wymaga.

Zapomniałem:
ID: 17402 Login: Prop

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Prop" (28.12.2010, 11:29)


2

Monday, 27.12.2010, 20:55

czarny blask zniszczenia
TIR-BER-OR

bron biala +1, magia piekla +1, hp hero +14, hp jedn -4, regen jedn -2,at jedn -2, ini jedn +2

analogiczny zwoj tylko inna magia

tez sie nad tym zastanawialem ale domyslam sie ze regeneracje nie moze spasc ponizej 0.

3

Monday, 27.12.2010, 20:57

może jest jak z AA że zwoje dają jednostką które mają tylko AA więc regeneracja będzie odejmowana wtedy jeśli takową posiadamy czy to z innych zwojów czy też od bohatera poniżej 0 raczej nie spadnie

Prop

Intermediate

  • "Prop" started this thread

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 27.12.2010, 21:44

Tomek, to nie zmienia faktu, że zwój nie wnosi nic do sprawy. Nie znajduję logicznego zastosowania dla niego ani w lokacjach ani w walce. Dlatego sądzę, że ta rodzina zwojów jest do poprawienia.

5

Tuesday, 28.12.2010, 07:51

propo a ile kosztuje wbicie na 24 lvl broni ?
Fakt jednostki nieco dostaj po dupie ale masz bonus i do czarow i do broni wiec moze tu jest pies pogrzebany
Jak zwykle kiedy tylko zobaczycie gdzieś "-" to jest foch

6

Tuesday, 28.12.2010, 10:42

Raczej nie może regeneracja spaść poniżej 0,jedynie jeśli masz bonusy do regeneracji z innych itemów to Ci odejmuje te 2 punkty.Tak samo jak z obroną przy Złowrogi Cesarz Księżyca odejmuje punkty obronie jednostek...chociaż w tym przypadku u mnie ta wartość spada do -1 więc też coś tu nie gra...

Alien

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Tuesday, 28.12.2010, 10:45

Def, atak, hp i ini jednostek mogą spadać, gdyż każda jednostka te statystyki posiada. Odejmowana będzie regeneracja jednostkom, które ją będą posiadać (czy to z itemów, czy z bonusu herosa) - analogicznie jak nie jest dodawane +2 AA jednostkom z zwoju "obezwładniający dym wśród bagien", tym, które tego AA bazowo nie posiadają.

Prop

Intermediate

  • "Prop" started this thread

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Tuesday, 28.12.2010, 11:07

Villentr, przestań się wciskać, na zmianę i na wyścigi z Shinem, do każdego tematu. Sprawę zgłosiłem jako potencjalny bug z prośbą do twórców o wyjaśnienie. Strofujesz Jerzysa, a sam masz zawsze coś do powiedzenia coraz rzadziej na temat. Fochy strzelają dzieci w przedszkolu. Grzeczniej proponuję, albo wcale.
RED, statystyki takie jak atak i obrona spadają poniżej 0. Zarówno bohatera jak i jednostek.

9

Tuesday, 28.12.2010, 11:22

no to już wiem tylko czy to że spada poniżej zera ma wpływ na jednostki w czasie walki?

Prop

Intermediate

  • "Prop" started this thread

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Tuesday, 28.12.2010, 11:23

Nie zwróciłem uwagi u jednostek, ale u bohatera ma wpływ na pewno. Hero z ujemny defem zbiera baty szybko i z przelicznikiem uwzględniającym ujemną wartość jego obrony.

Alien

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Tuesday, 28.12.2010, 11:25

U jednostek także def się zmniejsza, sam to zaobserwowałem.

12

Tuesday, 28.12.2010, 11:32

Nie wiedziałem prop ze jesteś w przedszkolu.
Dla ciebie bug dla mnie wręcz przeciwnie, uważam że zwoje są ciekawe i dają zajebisty bonus dal hero i wyraziłem swoja opinie NA TEMAT - sprzeciw wobec twojego "zwój nic nie dający"
Czy pisząc posta w ogóle zastanowiłeś się? nie sądzę, jak widać użalanie i sie nad sobą i na ogólnoświatową niesprawiedliwość robi sie cecha wspólna BS. Może zanim na pałę dopieprzać sie do tego że coś ci sie nie podoba zastanów sie po co BWteam to zrobiło.

Zrób sobie analizę zwoju oraz run które trzeba włożyć to może zrozumiesz, w sumie z runek masz bonus H-atk +14, H-AA +4, J-atk +6, J-Hp +8, w związku z czym dwa minusy dla jednostek zostają zniesione a i tak będą miały w efekcie dodatnią wartość. I w sumie jedynym minusem który jest to to -2 regenu, co nawet jeśli zadziała i będą traciły Hp to ojej aż 4-6-20 HP (w zależności czy nalot-atak-wyprawka/obel) TRAGEDY

Przypomina mi się jak przed prawie 2 laty nazad też ktoś płakał że PPM jest do poprawki bo co z tego że daje 20AA skoro zabiera AZ 20 HP hero. A niedługo potem sie okazało ze to jedne z najlepszych dostępnych zwojów

13

Tuesday, 28.12.2010, 11:44

Vill ale bug nie dotyczył przydatności zwoju (przynajmniej ja tak to rozumiem) a jedynie ujemnej regeneracji bo przyznaj że to trochę bez sensu aby jednostki same traciły hp....

i przestańcie wszyscy ta głupia napinkę każdy już wie że są 2 strony serwera ale po co do na każdym kroku akcentować? Chyba wszystkim nam chodzi o przyjemność z gry i aby jak najmniej bugów było....

14

Tuesday, 28.12.2010, 13:12

Sergio ok, nie chodzi o napinanke tylko o fakty, prop rzucił temat nie testując tego, po prostu z góry na pale założył ze jest źle wiec nie można mówić ze to bug, bo ja obstawiam ze skoro nie ma regenu to sytuacja nie wystąpi.

Prop wklej raport z walki jakiejkolwiek gdzie masz założone buty z tym zwojem i twoje jednostki traca HP (np jednostki latające na trolach nie maja AA wiec nie będzie obrażeń) z powodu zwoju ewentualnie screena z widokiem hero i jego bonusami dla jednostek jak wygląda zapis ujemny.

Prop

Intermediate

  • "Prop" started this thread

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Tuesday, 28.12.2010, 13:22

Dobrze wiesz, że złożenie takiego zwoju wymaga olbrzymich nakładów finansowych z racji unikalności run. Sam spróbuj złożyć. Pokaż mi wynik.

Spytałem twórców czy ujemna regeneracja jednostek oznacza, że jednostki będą umierały same dzięki temu zwojowi właśnie. To było clue tego tematu. Takie wątpliwości zgłasza się w tym dziale a nie gdzie indziej.

A ocena, że zwój jest kiepski, jest moja subiektywna. Wara Ci od niej.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Prop" (28.12.2010, 15:10)


16

Tuesday, 28.12.2010, 14:00

Nie mam nic do Twojej oceny, ja też mam swoją i uważam że zwój jest bardzo dobry głownie ze względu na + do broni i czarów, pomijam bonusy dla hero.
Także nie rozumiem z czym masz problem

17

Tuesday, 28.12.2010, 15:32

skonczce juz z tymi napinkami bo poleca warny.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (29.12.2010, 22:45)