Nie jesteś zalogowany.

PROPOZYCJA Ekspedycje klanowe

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Wednesday, 29.12.2010, 10:08

Ekspedycje klanowe

Było by miło jak została by dołączona możliwość rezygnacji z udziału w ekspedycji klanowej.
Jeśli jest więcej ekspedycji można przez pomyłkę dołączyć do niewłaściwej, a nie zawsze jest czas na czekanie na odrzucenie przez zakładającego. Dołączenie nie tego boha również się zdarza więc niby drobiazg a ułatwi życie:D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

2

Wednesday, 29.12.2010, 19:14

Wystarczy czytać gdzie się dołańcza

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Wednesday, 29.12.2010, 20:15

Nie dość że czytać nie umiesz to nawet pisać. Korzystaj z innej przeglądarki.
Nie masz nic mądrego do dodania to proszę zamilknij.
Nie myli się tylko ten co nic nie robi. Ale dzieci nie znają jeszcze tej mądrości:)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

4

Wednesday, 29.12.2010, 20:27

Ale też dzieci graja w te grę i myślę że jak się czujesz dorosłym to powinieneś wiedzieć o tym że nie wypada "Dzieci" poniżać a tym bardziej na forum .

Moje zdanie podobne jak Bodexa , skoro nie mozna wycofac wojska na atak to po grzyba w expedycjach ?

5

Wednesday, 29.12.2010, 20:33

Ole poniżasz już Bodex a on ma racje. Nie umiesz czytać gdzie dołączać hero? nie ważne z jakiej przeglądarki korzystasz zawsze jest widoczny organizator expy a on dwóch w jednym czasie nie założy....

6

Wednesday, 29.12.2010, 20:51

Wruzgul wkurza się bo go już parę razy antybot złapał...może warto sprawdzić co tak często odświeża ;) propozycja dodania rezygnacji "od czapy" są ważniejsze rzeczy do zrobienia...

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Wednesday, 29.12.2010, 21:32

Wieczni malkontenci i obrońcy uciśnionych. Bodex z płaczem poleciał ??
Czy wy czytać nie umiecie??
Poza czepianiem się mnie macie coś sensownego do powiedzenia?? Nie bo nie to nie jest argument!!
Ale po waszych wypowiedziach widzę że logiki nikt was nie uczył bo wrodzonej nie macie.
3 składowe części
Teza
Uzasadnienie (wywód)
Zakończenie

Inne wypowiedzi to po prostu bełkot pieniaczy z BC (z wyjątkiem lopeza, ale ten wszędzie musi zaznaczyć obecność:D)
Przeczytajcie kilka razy moją wypowiedź jak już w końcu zrozumiecie napiszcie.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

8

Wednesday, 29.12.2010, 21:39

No ale co tu rozumieć ? Nie ma mozliwości cofnięcia ataku , a też by się przydał .
Skoro nie ma mozliwości cofnięcia ataku to dlaczego ma byc mozliwośc cofnięcia expedycji ?
Zgadaza się że by się przydało , tylko zrozum to co pisze i powiedz dlaczego ma być tak jak Ty proponujesz?

I nie obrażaj proszę :) , 3maj naszą dyskusje na jakimkolwiek poziomie bos inteligentny człowiek .
Pozdrawiam

9

Wednesday, 29.12.2010, 22:08

A więc ja to rozumiem tak
Nie umiesz czytać gdzie dołączasz i jakiego hero i chcesz wprowadzenia czegoś co naprawi twoje braki. A jak ktoś jest przeciwny to od razu jest idiotą i pieniaczem. Czasami spójrz na siebie zanim zaczniesz pouczać innych....

Lopez ma racje czemu LS czy ataku nie można cofnąć? może tez wprowadzimy? Co to ekspedycje mają być wyjątkiem? tak samo wymagają trochę wysiłku.... Ludzie graja z komórek i nie mają problemu z dołączeniem do expy a ty oczywiście masz.

Sorry ale nie wytrzymałem na to co ostatnio się dzieje wokół paru żuli i paru graczy BC a admini pozwalają to kontynuować....

weźcie trochę wyluzujcie

10

Wednesday, 29.12.2010, 22:17

Ole Ty pieniaczu :)
Nie masz racji :)
Jak zwykle zresztą :):):)

A od dzieci nikogo nie wyzywaj bo zgodnie z definicją DOROSŁYCH LUDZI jedyne NIEDZIECI tutaj to Thorga, SM i Konrad ;) (bo oni tu pracują...)
Cała reszta to bachory w wieku od 7 do 65 lat (o takim graczu w TE wiem ;) )

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Wednesday, 29.12.2010, 22:23

O Boże ludziska.
Po 1 to zmiana nie ma być zamiast jakiejś tylko dodatkowo.
Po 2 Lopez dokładnie proponuje-nawet tak się wątek nazywa!! (bo pewnie i tak nie zostanie wprowadzone, a ty sugerujesz że żądam:P)
Po 3 pomysły są po to żeby je podawać dalej.
Po 4 co ma anulowanie ataków wspólnego z moim wątkiem???? cokolwiek????? no wysilcie się???? NIC?????
Po 5 sami prowokujecie agresywne odpowiedzi (ja nie zaczynam)
Po 6 mam dość postów nic nie wnoszących, ludzi którzy mają problemy ze zrozumieniem co się do nich pisze.
Po 7 nigdzie nie napisałem że problemem jest dołączenie, tylko oczekiwanie na założyciela jeśli pomyłkowo dołączyłeś do nie tej, a do zakończenia tej gdzie masz być zostały 2 min np.
Po 8 gratuluje nieomylności (lub nic nie robienia:D)

Mam nadzieje że teraz zrozumieliście jeśli nie mój syn może wam narysować.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

12

Wednesday, 29.12.2010, 22:27

Ja poprosze o rysunek :P
Uwielbiam rysunki dzieciaków:)

13

Wednesday, 29.12.2010, 22:44

Te kłótnie są spowodowane kompleksami jednej ze stron, jedna strona nie dorównuje w grze drugiej stronie i z tego są kłótnie i wzajemne obrażanie się. Proste! :)

Edit:
Lopez proszę opuścić temat, a jak nie to przynajmniej przestać pociskać pierdoły. Tu się wypowiadają poważni ludzie. :P


14

Wednesday, 29.12.2010, 22:53

Arlo to po kiego grzyba sie wypowiadasz dziecinko ?;D Wystarczy zapytac Taty lub Mamy [bez róznicy które z nich posiadasz a jak nie to opiekunki] co znacza nasze wypowiedzi .
Przytocze tez Ci pewną myśl , co ma wojna i spór graczy do tego wątku ? Przespij sie , wez dwa wdechy i pomysl co piszesz bo wypisujesz totalne bzdury i calkowicie nei na temat.

15

Wednesday, 29.12.2010, 23:13

Wystarczy czytać gdzie się dołącza - nic więcej

16

Thursday, 30.12.2010, 22:06

Jakie wy macie problemy , Ole tu pisze propozycje w związku z expedycjami a wy już komentujecie nikt nie jest nie omylny i kazdemu może sie zdażyc na innej expedycję nacisnąć bo tylko człowiek który nic nie robi się nie myli a czytać na pewno każdy umie tylko nie każdy dobrze zawsze wszystko zrozumie :rotfl:

Podobne wątki