Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 29.12.2010, 20:39

Brak możliwości awansu do kolejnej epoki

Serwer T2.

Próbuje bezskutecznie od 4h awansować do kolejnej epoki. Cały czas pokazuje mi taki komunikat:


Awans do nowej epoki nie jest możliwy!

Wroga armia wykonuje na Twoich posiadłościach akcje. Poczekaj na zakończenie tych akcji, by awansować do następnej epoki.


Nie atakuje nikogo i nie jestem atakowany, tak samo nie oblegam nikogo i nie jestem oblegany.
Czy to bug? Czy po prostu ktoś systematycznie mnie szpieguje z dużej odległości i blokuje mój awans.
I czy można z tym coś zrobić?

2

Wednesday, 29.12.2010, 20:46

Nie wiem na 100% ale domyslam się że możesz być szpiegowany .

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Monday, 03.01.2011, 07:37

Raczej na 100%, ale jeśli podasz swoje id, to mogę sprawdzić dokładnie (jeśli problem nadal występuje).
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

4

Thursday, 06.01.2011, 16:55

ja ten problem mam za każdym razem jak chce przejść epokę wyżej i ten sam komunikat. Ja już próbuje 1h wskoczyć i nadal to samo.

5

Thursday, 06.01.2011, 17:16

bo cie szpieguja to wtedy niz mozesz skoczyc :rotfl:

6

Thursday, 06.01.2011, 17:22

żeby było co szpiegować i tak za każdym razem przez parę godzin

7

Thursday, 06.01.2011, 17:24

Ja wczoraj szpiegowalem kolesia w jedną strone 7h :P więc to bardzo prawdopodobne ...

8

Thursday, 06.01.2011, 17:27

No to tylko pogratulować takiego długiego szpiegowania :rotfl: i miał coś tam ciekawego :?:

9

Thursday, 06.01.2011, 17:54

Problem rzeczywiscie musialbyc zwiazany ze szpiegowaniem. BO po jakis 6h udalo mi sie przeskoczyc.

Temat mozna zamknac.