Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 31.12.2010, 13:51

Pozostawienie dropu na poziomie eventa

Jak widać drop i tak jest niski mimo 500 krotnego zwiększenia - myślę że warto byłoby zostawić na takim poziomie...
Co o tym sądzicie?

Alien

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Friday, 31.12.2010, 13:54

Jestem ZA. Jedyne, czego mogę się czepiać to zakres dropienia run i zwojów - w 1 epoce nie powinny dropić zwoje 3-epokowe, jak i w 4 erze runy 5 i 6 ery.

3

Friday, 31.12.2010, 13:55

ja to się zastanawiam czy w ogóle był wprowadzony ten event bo różnicy żadnej nie zauważyłem :P

4

Friday, 31.12.2010, 13:56

nic nie wydropiłem wiec obojętne :) może być 500 w ta lub w tamtą stronę :)

5

Friday, 31.12.2010, 14:08

Ja bym również zostawił jak jest jedynie tylko ustawił tak jak było przedział aby gracze w 4e nie dropili np run i zwojów z 5e

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Friday, 31.12.2010, 14:12

Jestem na NIE. Jedynie można wprowadzić aby takie eventy były częściej, nawet jednodniowe...powiedzmy 3x w miesiącu, każdego pierwszego, 15 i ostatniego dnia miesiąca.

7

Friday, 31.12.2010, 14:13

ja przez te dni też nic szczególnego :P oprócz wojskowych onucy z dziurą,spoconego swetra z gruszką,kaleson z dziurą na d...e,kapelusza Chucka N i wideł do gnoju...z run to tylko won,kij,żuk i gin :P ze zwojów to jeden z 4 ery "Ukryty sandał romana",z 5 "Tęczowy Demon Baru"
:P linków już nie mam bo za dużo ich było i skasowałem,ale jak ktoś bedzie chciał to moge wystawić to lub owo na aukcji :P

8

Friday, 31.12.2010, 14:19

Jestem na NIE. Jedynie można wprowadzić aby takie eventy były częściej, nawet jednodniowe...powiedzmy 3x w miesiącu, każdego pierwszego, 15 i ostatniego dnia miesiąca.
Też mi się podoba - szczególnie pod kątem biznesowym mogłoby zainteresować bossów - na T2 już miałem nie kupować premium ale specjalnie na event kupiłem i się opłaciło trochę rzeczy wydropiłem :) Na T1 za to kompletnie nic ciekawego nie znalazłem - najcenniesza to 1 NYD.

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Friday, 31.12.2010, 14:59

jestem na nie/przed wprowadzeniem eventu lepiej mi dropiło

pozdrawiam i wesołego nowego roku

Alien

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Friday, 31.12.2010, 15:10

Akurat tu mogę powiedzieć, że miałeś po prostu pecha. Drop-rate powinien zostać podniesiony, gdyż jak wiadomo gra nas tu niewiele osób...

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Friday, 31.12.2010, 16:03

nie no macie racje gra nas garstka i przunajmniej miło popatrzeć że ktoś coś capnoł

więc TAK TAK TAK ale jak domniemam nic to nie zmieni bo tą gre olali już prawie wszyscy

czekałem na patch jak głupi a tu co jedna linijka do jednego bohatera nic się nie robi

pozdrawiam i WESOŁEGO SYLWKA :rotfl:

12

Friday, 31.12.2010, 16:11

Mi to lotto :D
Czy z ewentem czy bez to i tak nic nie leci :P

13

Friday, 31.12.2010, 17:15

PANOWIE I PANIE.... 5oo krotność to ściema ... teraz jest moze 1o krotność.

14

Sunday, 02.01.2011, 13:08

Spokojnie można to powtarzać kilka razy na rok :!: :!: :!:
Ja nic nie nie znalazłem prócz złomu. (GIP najwyżej)
Myślałem że Świąteczny event! to będzie coś innego- lepszego. Dla 4ep wielka kicha :!: :!: :!:
Ile można grać i nic nie znaleźć... :?: i przestańcie pisać o pechu bo ta gra staje sie nudna.
to miało zadowolić graczy i za razem zachęcić nowych? szkoda gadac... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

15

Sunday, 02.01.2011, 13:33

jak mozecie pisac ze nic nie zwiekszyli jak na 4 epokowej lokacji polecial zwoj 6 epokowy
i chyba wiem czego nie ktoryn leci a niektorym nie prpopnuje wam pochodzic na dalsze lokacje specjalne nie te na poczatku mapy co kazdy na nie chodzi tylko na taka co moze nikt jeszcze na niej nie byl ja jak widze ze na mojej lokacji sie drop skonczyl przez caly dzien nic nie wylecialo to ide na ta sama lokacje ale w innym miejscu i tam dropi
ale do sedna mysle ze drop tak jakby jest ustawiony co iles wypraw na lokacji chodzicie caly czas na jedna lokacje to ktos co jakis czas zgarnia loto
ja sobie prawdopodbnie sam chodze na lokacje w mojej okolicy i calyczas kopie sie do tego lota poleci ide na inna

sorry za interpunkcje ale na fonie to inaczej wyglonda

16

Sunday, 02.01.2011, 18:15

Chcesz powiedzieć, że te same lokacje, ale w różnych miejscach na mapie dają inny drop?

17

Sunday, 02.01.2011, 18:25

te same lokacje, ale w różnych miejscach na mapie dają inny drop?

Dobre :D

18

Sunday, 02.01.2011, 19:20

spróbójcie tak kilka tygodni pochodzic potem komentujcie przynajmniej ja uwazam że jestem dosyć bogaty a nie byłem jeszcze na żadanej lokacji 5 epokowej oprócz ogrdou wieczności 5

19

Sunday, 02.01.2011, 20:26

ten event swiateczny byl jedna wielka sciema dla 4 epoki, pzez ten czas odwiedznia lokacji 4 - 5 epokowych jedynie co wypadly mi trzy rzeczy na T-REXIE 5 ( wisior, pierscien, pierscien (3) ) wiec nawet jak to zostanie to raczej malo co sie bedzie trafialo w epokach poznizej 5

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Sunday, 02.01.2011, 21:00

ja pierdzi człowieku pierścień (3) a ty piszesz "ledwo".
Heh
To chcę poznać te twoje dobrze:D
I jestem za zwiększeniem dropu. Ale pisane było o tym wielokrotnie, więc cieszmy się z eventu i czekajmy na następny.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Podobne wątki