Nie jesteś zalogowany.

Golem

Intermediate

  • "Golem" started this thread

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Sunday, 02.01.2011, 12:41

problem z podglądem mapy

Witam mam mały problem na Serwerze T1 gdy najadę myszką na mapę np. na wioskę nie pokazuje mi opcji dzięki którym mogę wykonać atak, szpiegować itp. tak samo mam z lokacjami gdy najadę myszka na kwadracik z lokacja nic mi się nie pojawia, nie widać także opisu czyja ta wioska i jak się nazywa.
także nie pokazuje mi włąściwości zwojów broni itp jak najadę na ikonki

ten problem mam w mozilli natomiast w eksplorerze jest wszystko ok czego to może byc wina??

moje id
37950

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Golem" (02.01.2011, 13:58)


Golem

Intermediate

  • "Golem" started this thread

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Sunday, 02.01.2011, 14:19

tak w mozilli jednak na T2 jest ok tylko na T1 mam problem i muszę teraz być na innej przeglądarce

4

Sunday, 02.01.2011, 14:45

tez mialem kiedys cos podobnego ale samo po kilku dniach sie naprawilo

5

Sunday, 02.01.2011, 14:50

Wyczyść ciasteczka , powinno pomóc ..

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Sunday, 02.01.2011, 20:53

Jak grałem na 2 serwach często się tak zdarzało. Odinstaluj i zainstaluj jeszcze raz. Zawsze pomaga.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Monday, 03.01.2011, 07:41

Ctrl+Shift+Del i wyczyść historię przeglądania, cookies i pamięć podręczną. Spróbuj wcisnąć też ze 2-3 razy Ctrl+F5 na ekranie mapy, który nie działa.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker