Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 03.01.2011, 13:33

Wprowadzenie czata klanowego

Czy jest możliwość żeby ktoś zdolny usiadł kilka chwil dluzej i sprobował zrobic cos na zasadzie czata w klanach,bo wysylanie wiadomosci klanowych co pare minut daje duze opoznienie w dzialaniu.

Najlepiej jakby zrobic tak jak w innych grach jest, że kazda wypowiedz jest zapisana i mozna sobie scrolem przejechac i zobaczyc co kto marudzil.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 03.01.2011, 14:29

Proponuje założyć kanał IRC.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

3

Monday, 03.01.2011, 14:33

Irc doby pomysł i jest u góry w grze zakłada IRC :P Tyle że mi nie działa :D

Edit.
Jednak działa :D Ja juz tam jestem:P

Link >>> http://t2.czaswojny.interia.pl/?a=chat

Jak ktoś chce wejść przez klienta np Mirc to :


Ściągnij klienta stad >> http://download.cnet.com/mIRC/3000-2150_…j=dl&tag=button
Zaintsaluj

Uruchom

Wejdz w zakładkę Tools / Options
Nastepnie w Connect najedz na Servers
Kliknij "Add"

Descripcion - Nazwa serwera np CzasWojny
Irc Serwer - irc.quakenet.org
Ports - 6667

reszte zostawiamy puste :P

Kliknij Add

Najedz na swoj dodany server oraz kliknij "Select"
Następniei OK
I u góry w lewym rogu kliknij Błyskawice "Connect"

Łączymy sie z serwerem , nastepnie wchodzimy na kanal #czaswojny [wchodzimy wpisując /j #czaswojny.pl

Pozdro

Jeżeli chcesz miec swoje konto na Irc pod swoją nazwą , przeczytaj to :

http://krajnet.republika.pl/

Ten post był edytowany 4 razy, ostatnio edytowany przez "Szybki Lopez" (03.01.2011, 15:36)


4

Monday, 03.01.2011, 15:58

Doszedlem do tego ale i tak mi sie to nie podoba juz lepiej zalozyc konferencje na gg

Dlatego wciaz podtrzymuje pomysl wprowadzenia czata w klanach

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Monday, 03.01.2011, 16:22

Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

6

Monday, 03.01.2011, 16:30

Wchodząc przez webchat pokoju nie załozysz :P
A zakładając swoje konto , zakładasz swój pokój a nawet wejście na hasło :P
Tyle że trzeba chcieć i trochę poświęcic czasu na sama instalacje mirca i rejestracje konta [ 3 minuty] .

Pzdr

7

Monday, 03.01.2011, 16:51

Łatwiejszy Skype

8

Tuesday, 04.01.2011, 07:57

Problem w tym ze irce skypy czy gg nie wszystkim wszędzie działają
ja np mam zablokowane p2p w robocie, BW zresztą tez :P

9

Tuesday, 04.01.2011, 12:04

W pracy się pracuje a nie gra w gierki :)

10

Tuesday, 04.01.2011, 12:29

Jedno drugiemu nie przeszkadza :P

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Tuesday, 04.01.2011, 14:16

W pracy najlepiej:D
Więcej czasu:P
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

12

Monday, 10.01.2011, 13:58

Nie planujemy wprowadzenie żadnych "chatów" wewnątrz gry, głównie z powodów optymalizacyjnych. Polecamy korzystanie z kanałów irc/skype/teamspeak etc :)

Oficjalny kanał irc CzasWojny: Kanał IRC
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


13

Monday, 10.01.2011, 15:40

Cytat

Nie planujemy wprowadzenie żadnych "chatów" wewnątrz gry, głównie z powodów optymalizacyjnych.

pier$@#$@# kotka za pomocą młotka..
co za problem ze zapamiętywało tylko wiadomości jak w shoutboxie do np. 10 wiadomości wstecz.
to nie obciąża bazy a pomaga grać zespołowo.
żal mi adminów skoro tak krótkowzrocznie patrzą na ten dobry pomysł.

14

Sunday, 03.03.2013, 22:33

Dołączam się z prośbą do administracji taki czat to dobra sprawa a czat irc to beznadzieja proszę o udostępnienie możliwości korzystania tego typu skryptów link do przykładowego skryptu klikprosty czat nie obciaża
wtedy dużo prościej będzie się grać.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "lukaszwariat" (03.03.2013, 22:42)


15

Tuesday, 10.12.2013, 09:35

A czy nie można wprowadzić tak jak na BW, shoutboxa klanowego i ogólnego?? Bardzo wygodne i bardzo zbliża graczy.

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Tuesday, 10.12.2013, 09:46

jak macie jaja to sobie sami zapodajcie czata...

17

Monday, 16.12.2013, 18:50

jestem również za czatem w klanie

to inna bajka niż jakiś tam irc, nie wszyscy chcą otwierać dodatkowe pierdoły oprócz jednej stronki tak więc wskazany czat wewnątrz klanu !!!!


popieram :D

18

Monday, 16.12.2013, 19:05

My mamy na skype i jest ok da sie fajnie pisac :) grupowo :thumbsup:

19

Monday, 16.12.2013, 19:28

no tak ale zrozum bo jak widzę, a gram tu już od 2010-01-14 niewielu klanowiczy chciało bawic sie w jakieś dodatkowe pierdoły prócz otworzenia stronki z TE, tak więc siłą rzeczy jeśli na stronce pojawi się(jeśli jesteś w klanie) czat z zalogowanymi klanowiczami to bedzie elegancko i każdy z niego skorzysta a tak to z wiadomościami, ciągłym ich kasowaniem to bardzo niewygodne a wręcz upierdliwe aż się klikać odechciewa.... i czekać x minut na kolejną jak czegoś zapomnisz dopisać ... lipa po całości...

20

Tuesday, 07.01.2014, 13:28

Na BW chat klanowy i ogólny sprawdzają się znakomicie i myślę, że wprowadzenie go tutaj nie byłoby jakimś wielkim problemem.