Nie jesteś zalogowany.

PROPOZYCJA Zmiany w nalotach

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 03.01.2011, 15:49

Zmiany w nalotach

4 epoka nie jest w stanie bronić nalotów w tej grze. OK obroni pojedyncze naloty, ale na dłuższą metę przeciwnik jest w stanie skutecznie poniszczyć wioski i uniemożliwić jakąkolwiek grę. Ja broniłem nalotów wiele razy, to zaczęli latać w nocy. Jak upolowałem nocny nalot to przeciwnik postawił wioskę obok mojej i robił bezkarnie naloty. Jedyny sposób na obronę przed nalotami to... robić je samemu. Tak jest to rozwiązane na T1 - obie strony mogą je robić i żadnej się nie opłaca żeby tracić budynki, więc nalotów nie ma. Na T2 tylko jedna strona ma taką możliwość stąd przeciwnik nie ma szans na grę w 4e. Znam kilku graczy którzy odeszli z gry na urlop lub skasowali konto. Taki system nalotów zabija tą grę.
Poniżej kilka przykładów jakie wojsko jest konieczne do obrony nalotów na T2 - każda wioska pod arkery, ciągła kumulacja i wieczna gra w defensywie:

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=4b67262197
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=c1517810aa
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=d498e1a657
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=7ed7692bb2

Moim zdaniem nie powinno być możliwości robienia nalotów na 4e lub ograniczyć je np. do wykonywania tylko na wioskach 5 poziomowych.

2

Monday, 03.01.2011, 15:52

Darmowy exp przyniesiony na tacy :P
Bajka:D

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Monday, 03.01.2011, 16:00

po to są naloty żeby je robić jak ktoś nie jest w stanie grac to niech zrezygnuje a nie liczy na łatwizne pozatym co wymiękacie haha :rotfl:

4

Monday, 03.01.2011, 16:09

po to są naloty żeby je robić

To nie jest argument. Wiele rozwiązań które były w jakimś celu zostało zmienionych na inne/lepsze. Może masz coś sensownego do powiedzenia ?

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Monday, 03.01.2011, 16:11

jakoś do tej pory nikomu to nie przeszkadzało tylko wiesz jak się siedzi w 3 epoce kilkanaście miesięcy a rywale idą do przodu to wtedy trzeba cierpieć niestety zła strategia

6

Monday, 03.01.2011, 16:23

Ja akurat siedziałem w 3e 2 miesiące. Znowu argument nie trafiony, bo co ma zrobić klan graczy którzy zaczęli grę pół roku po starcie serwera i weszli w konflikt z klanem który ma 5 epokę ? Ja tu proponuję poprawienie gry na lepsze, a nie omawianie swojej sytuacji czy mojego klanu.

7

Monday, 03.01.2011, 16:31

Moim skromnym zdaniem skoro został zmieniony czas spalenia wioski ,żeby zapobiec bezsensownemu niszczeniu czegoś co ktoś budował wiele miesięcy,to można zmienić także skutek nalotów bo to ktoś też buduje tygodniami

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=eeafcfd467
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=870145357a

a zniszczyć można w kilka minut, więc chyba coś tu jest nie tak.
Dlatego pomysł Atlantisa mi się podoba albo zlikwidować naloty na 4 epokę albo zminimalizować je do możliwości nalotu na wioskę która ma już
możliwość się przed takowym wybronić .

8

Monday, 03.01.2011, 16:35

Najprościej i najrozsądniej jest wprowadzić mozliwość bombardowania kont w tej samej epoce ..
Proste do zrealizowania [Tak myślę] i uczciwe :P

9

Monday, 03.01.2011, 17:30

I ja coś tutaj dorzucę.

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=73ce99f6e9
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=f9e36b8987

Do 4E przeskoczyłem 10 dni temu. Z wielkim trudem buduje się tu cokolwiek - brak farm brak w ogóle graczy na moim poziomie rozwoju z którymi można by nawiązać równorzędną walkę. Ale teraz przynajmniej wiem dlaczego. Znam takich graczy z bardzo wielu innych gier, którzy swój brak dowartościowania w grze cedują na innych graczy pastwiąc się nad nimi. Na Zdrowie Panie RazorBlades.
Dodam tylko, że zebranie surówki na wybudowanie tych budynków trwało parę dni. A ich zniszczenie około godziny.
Atakowana wioska ma 5 poziom cytadeli a budynki są na poziomie od 2 do 4. I tak się zastanawiam jak wielkie muszę stanowić zagrożenie dla w w gracza...
Nie wiem czy takie było zamierzenie twórców gry czy jest to Bug w grze. Jeszcze trochę posiedzę tutaj, ale sądzę, że nie będzie dane mi tutaj pograć.

Gram w TE od miesiąca - gra wydaje mi się wartościowa i ciekawa, i to co mi dzisiaj pokazano wg mnie jest chyba jakąś pomyłką

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Monday, 03.01.2011, 17:40

od miesiąca ciekawe więc kto miał to konto wcześniej tzn kto się nim opiekował????? czyż kolejne multi??? :rotfl:

11

Monday, 03.01.2011, 19:43

Golem jestes do tego stopnia ograniczony umyslowo, ze nawet nie mozesz sie skupic na watku rozmowy?

Musisz zawsze wszyskie tematy zalozone przez wrogi oboz bombardowac swoja glupota?

12

Monday, 03.01.2011, 21:34

Moim zdaniem te naloty to leka przesada i powinni cos zmienic w tym kierunku bo to tylko psuje cala gre zniechęca graczy albo puszczanie nalotu powinno drogo kosztować ileś tam surki upływa ze spichlerzy zeby dac nalot

albo raz na tydzięń cos takiego. :)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Jadowity" (03.01.2011, 22:02)


13

Monday, 03.01.2011, 21:54

Uważam że zmiany w systemie nalotów nie powinny być już przerabiane bo naloty w ogóle nie będą robione. Kiedyś na własnej skórze odczułem możliwość nalotów co godzinę i wprowadzono duże ułatwienia ze zmianą na 2 naloty na dzień i ograniczenie w nalotach na stolice.

14

Monday, 03.01.2011, 22:19

W cześniej było tak z paleniem wiosek że było można robić co dziennie oblegi i palić od razu wioski i tez było można robić ochronki co dziennie to chcieliście żeby zmienili i było już trudniej zrobić ochronkę i mogliście zabierać słabszym klanom wioski i rośliście w siłe w 3 epoce i nie martwiliście sie że ktos inny skończył grę przez te nękanie wasze i przez to wszyscy przeskoczyli do wyższych epok jak sie tam rozbudowali to wy niestety ale macie teraz problem z rozbudowaniem się w 4 epoce i oczywiście chcecie znowu zmian na waszą korzyść bo wioski wypasione w 3 epoce macie to teraz byście zabierali wioski zaś w 4 epoce i robili to samo co w 3 epoce i było by znowu OK bo po waszej myśli by było > i ciekawe czy byście się przejmowali tymi graczami co przeszli do 4 epoki zeby przez was nie byc nekanym i byli by znowu nękani było by super :thumbup:

Może jeszcze zakaz atakowania by się przydało żeby surki nie tracić .

15

Monday, 03.01.2011, 22:23

ludzie nie placzcie
ja jak nie moglem stawic czola mutantom z Orala lub 300 zmienilem epoke na 4 pozniej 5 abym mogl odplacic pieknym za nadobne
z 8 czlonkow mojego klanu zostalem ja i Marbell reszta sie skasowala
i jakos nie przeszkadzalo wtedy to ani Atlantisowi ani Cobrze ani innym z psdx i y
a teraz po tylu miesiacach jak riffi sie skasowal aAtlantis ma prawie stolice jest placz
serwer wykosiliscie Wy w 3 epoce swoimi mutantnymi armiami a nie Razor
trzeba bylo wczesniej myslec :rotfl:
a teraz placzcie , kasujcie konta lub gnijcie w swojej wypasionejj 3 epoce
nie zal mi Was

16

Monday, 03.01.2011, 22:30

Jestem na nie, tak jak jest teraz to OK...

Tyle czasu było i nikomu to nie przeszkadzało trzeba iść do przodu ale jak się siedzi w 3 epoce i w tej epoce trzyma siłę a przeciwnikowi pozwala się oddalać w epokach wyżej to już do siebe trzeba mieć płaczki.

17

Monday, 03.01.2011, 22:30

Jak o tym mówimy to z mojego byłego klanu 3 graczy zrezygnowało z waszej winy i było wszystko Ok .

Grajcie i nie narzekajcie :}

A byli dobrymi graczami :rotfl:

18

Monday, 03.01.2011, 22:33

no zgadza msie z wami ze tak było ale to nie my palilismy wioski tylko PSD.

jak dla mnie ja moge siedzieć w 3 E ale co z wami jak zostaniecie sami w 5-6 epoce z kim bedziecie walczyc miedzy soba.

mozecie atakowac nasza 4-5 E i oblegac wioski zabierac ok moze byc damy rade tylko zeby troche przystopowac z nalotami.

z reszta sobie poradzimy .

19

Monday, 03.01.2011, 22:37

ok jak wy naloty to my bedziemy palic wioski z 4 E juz jedna poszła z dymem u zaborców jest co palic i mustangam .

zobaczymy ile graczy z sojuszu od was sie odsunie przez te naloty na nas.


moim zdaniem 3 E jest najlepsza dalej to juz nudy wiem bo gram naT1 i w 3 E najwięcej exspa sie łapało. :)

20

Monday, 03.01.2011, 22:37

Dlaczego mamy to zmieniac, ty piszesz ze duzo ludzie przechodzac do 4 e, wlacza urlop lub kasuje konto, my rowniez znamy duzo ludzi ktorzy dzieki wam skasowali konta bo pozabieraliscie im najlepsze osady ktore byly budowane przez nich od poczatku powstania tej osady, nie byli pozniej w stanie, grac i sie bronic przed waszymi codziennymi atakami zabieraniem surki i likwidacja wojska ktore im pozostalo w niewielkiej ilosci.
nikt wam nie bronil przejsc szybciej do 4 czy 5 epoki i tam sie rozbudowac, wy woleliscie siedziec w 3 epoce i zlikwidowac najlepsze osady

Podobne wątki