Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 15.06.2008, 15:10

Runy- propozycja

Prosta i sprawdzona propozycja; aby mozna bylo laczyc 3 runy i otrzymac rune o stopien wyzsza, np.: 3 FEH= 1 UR , 3 UR= 1 THOR itd

-_-<

Nierejestrowany

2

Sunday, 15.06.2008, 15:18

jestem za jeszcze gdyby mozna bylo tez w druga strone 1 UR = 3 FEH , 1 THOR = 3 UR itd

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Sunday, 15.06.2008, 15:23

Pmiętaj, że do tego potrzebna jest Kostka Horadrimów, a Horadrimowie w tym świecie nie występują. Pomysł o ile dobrze pamiętam był już proponowany.

A jeśli już łączyć, to raczej nie 3 w 1, tylko 5 w 1 wyższą, a rozbijać na (max) 2 mniejsze.
(przy łączeni 3 w 1, mógłbym już wyciągnąć ASUZ (i względnie mało run mi dropi), a gdyby założeniem twórców były wyższe runy w niższych strefach to by zrobili żeby wypadały z bossów)
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

4

Sunday, 15.06.2008, 15:39

No z ilu run i jakie maksymalnie mozna w ten sposob otrzymac (z gornego rzedu, albo i potezniejsze), cz mozna je rozbijac to juz kwestia dogadania:). Chodzi o to , zeby dalo cos sie zrobic z tymi 30 FEH, ktore mam:P

-_-<

Nierejestrowany

5

Sunday, 15.06.2008, 15:42

albo zeby powstal jakis rynek gdzie mozna byloby handlowac z innymi graczami :D to te wszystkie Feh runy robily by za mamone XDD.. miecz 50 feh xp

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Sunday, 15.06.2008, 15:57

Według mnie lepszym pomysłem było by rozkładanie run na surkę - powiedzmy FEH 5 krzemienia lub 10 kamienia, UR 10 lub 20 itd.
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

-_-<

Nierejestrowany

7

Sunday, 15.06.2008, 16:05

tez dobry pomysl ale co tak skromnie ? ;p to w koncu runy ba ! :P mysle ze po awansie do starozytnosci takie runy naprawde na cos by sie zdaly ;] teraz pozostaje poczekac na wprowadzenie naszego pomyslu w zycie ;)

8

Sunday, 15.06.2008, 21:23

a może by jeszcze takie coś wprowadzić żeby runami robić sloty w przedmiotach;p ale to wszystko w rekach starszych tfu administracji;p

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Sunday, 15.06.2008, 21:37

A może pozostanie tak jak jest bo może np. w staro nie będzie wogóle lokacji z tymi runami a się okaże, że np. runa FEH jest niezbędna do otrzymania super-hiper bonusu (wraz z 2 innymi ofc). Albo np. jest duża szansa niepowodzenia żeby wstawić runa do przedmiotu i z 10 wejdzie 1 :). Z administracją to nigdy nic nie wiadomo :rotfl:
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Sunday, 15.06.2008, 21:43

Myślę, że mielenie run na surkę było by rozsądnym wyjściem, a jak ktoś okaże się nierozsądny i przemieli wszystko co ma to... ma problem :) Ja jak grałem w D2 zawsze zostawiałem po 1/2 runkach niższego typu, jakby kiedyś mi się do jakiegoś słówka przydały :P
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

11

Sunday, 15.06.2008, 21:44

No mi FEH wypadł u gilgamesza co sugeruje że jednak w lepszych wyprawach bd mogły wypaść cienkie runy;p Co więcej pewnie będzie problem z ich nadmiarem a co za tym idzie administracja coś wymyśli żeby jakoś coś z tym nadmiarem zrobić;p Może rozbijanie run na punkty doświadczenia?

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Sunday, 15.06.2008, 21:52

Z nadmiarem niskich run już jest problem (sam mam 20+5, a wiem, że nie lecą mi jakoś często)... Cóż, musimy poczekać co odpowiedzą panowie w czerwonych garniturkach.

Może temat przenieść do offu? Bo zaczyna odbiegać trochę od systemu gry ;)
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

13

Sunday, 15.06.2008, 22:25

no ja wlasnie jedna rune umiescilem w przedmiocie;p mozliwe ze poprostu bd bardzo duzo przedmiotow z miejscami na runy;p a temat jak najbardziej o systemie tyle ze mozemy se gdybac zanim ktos z gory odpisze;p (a moze cos podlapia z naszej gadaniny ciekawego;p)

14

Monday, 16.06.2008, 09:28

Runy FEH i UR nigdy nie będą miały innego zastosowania niż słowa runiczne.

Dopiero runy wyższe (2 epoka i dalej) będą miały dodatkowe zastosowanie.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

15

Monday, 16.06.2008, 11:09

Dodatkowe zastosowanie;p? Uuu tu się ucieszyłem i zaintrygowałem;)

16

Monday, 16.06.2008, 14:43

Nom, ale na to musisz jeszcze poczekać :D bo nie jest na razie zaimplementowane.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

17

Saturday, 24.10.2009, 20:31

ale rynek moglibyście zrobić korzystając na tym oczywiście
dodatkowy przycisk RYNEK - wymiana surowców run u operatora gry za opłatą

np. wymiana surki
drewienko za coś z najwyższej półki 10/1 i 10 dni premium ilości mogły by być limitowane bo narma że każdy normalnie grający gracz ma 10000000000 drewna

runy np.
5 fechów za 1 ura
15 fechów za thor
itd itd
oczywiście każdorazowa wymiana zabiera dni premium (kwestia ustalenia ile)ale dajecie możliwość graczom złożyć jakiś zwój z run o które jest ciężko
no i oczywiście wy się na tym wzbogacicie ucinając dni premium

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Sunday, 25.10.2009, 07:55

Primo... archeologia
Secundo... na liście zmian, których nie będzie;)
I w konsekwencji zamykam.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)