Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 05.01.2011, 19:02

Zestawy bohatera

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "krzysiekta" (19.07.2011, 21:04)


2

Wednesday, 05.01.2011, 20:18

Bez przesady ;p

3

Wednesday, 05.01.2011, 20:51

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "krzysiekta" (19.07.2011, 21:04)


4

Wednesday, 05.01.2011, 21:02

Uważam że to dobry pomysł , sam mam zawalone 4 składy i czasami cięzko to ogarnąć .

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Wednesday, 05.01.2011, 21:04

a niedawno pisałeś że nie masz szczęścia i nawet sandały ci potrzebne

6

Wednesday, 05.01.2011, 21:05

Teraz mam 120 par sandałów :D , trafiłem bogatego męża :>

7

Wednesday, 05.01.2011, 21:26

popieram to nie lubię bałaganu :D
mmmmmmmmmm

8

Wednesday, 05.01.2011, 21:56

Ten problem dotyka tego samego sedna co poruszany już przed laty wątek na temat zwiększenia wglądu na swój dobytek ponad te marne "4 porcje schowków".
Pewnie, że fajnie by było mieć te zestawy ładnie poukładane w oddzielnym miejscu. Jeszcze fajniej by było mieć dostęp do wszystkich swoich łachmanów. Ale tak nie jest, chociaż ludzie lamentują o to niemal od zarania gry.

9

Wednesday, 05.01.2011, 21:58

Mozna przeznaczyc jeden z tych 4 schowków własnie na te z zestawów i po problemie ..

10

Wednesday, 05.01.2011, 22:34

Jak by tak było jak mówisz to ktoś posiadający 10 ciuchów zestawowych miałby swój bagażnik na resztę rzeczy ograniczony o 14 miejsc, czyli jeszcze gorzej niż jest teraz.
Ktoś kto by miał więcej niż 24 przedmioty zestawowe nie mógłby mieć do części dostępu, czyli i tym razem kiepsko.

Jakimś rozwiązaniem mogłoby być "uprzywilejowanie " przedmiotów zestawowych poprzez przesuwanie ich na czubek naszego bagażnika.

11

Wednesday, 05.01.2011, 22:49

Mówiąc bez przesady mam na myśli ; przestancie wypisywać bzdurne pomysły wyssane z palca, które spotkają sie z dezaprobata zarówno wsród tworców jak i graczy.

Najpierw przemyśl potem pisz... Na ch.. mi kolejne zestawy zestawów, schowki schowków...

A tak notabene nie zależy mi na ilości postów - inaczej nie dostałbym bana na forum kiedyś. Czasami musze sie jednak odezwać jak ktoś wyskakuje z pomysłami, które będą w stanie jeszcze bardziej zaburzyć system tej gry i zniweczyć moje plany spędzenia popołudnia przy niej...

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Wednesday, 05.01.2011, 23:48

HC ma rację. Bzdurne pomysły, niektórzy po prostu przechodzą samych siebie w wymyślaniu nikomu nie potrzebnych "innowacji". Kiedyś nie było nawet czterech zakładek (gwoli ścisłości tych zakładek w ogóle nie było :P) i ludzie jakoś sobie radzili. Niedługo padnie pomysł aby admini sprzątali i układali wam w zbrojowniach...heh.

13

Thursday, 06.01.2011, 07:26

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "krzysiekta" (19.07.2011, 21:03)


MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Thursday, 06.01.2011, 10:23

Gdybyś uważniej poczytał forum koleżko to bys zauważył że pomysły mamy ale na pewno nie tak bzdurne jak ten. Pomysły które naprawdę maja szanse przyciagnać lub zatrzymać graczy, no chyba że sądzisz iz jakiekolwiek zmiany w zbrojowni są w stanie przyciągnąć nowych graczy to tylko pozazdrościć intelektu :P

15

Thursday, 06.01.2011, 10:37

Co za róznica czy pomysł jest trafny czy do bani skoro jak widzę Administracja na wprowadzenie podstawowych i tych najbardziej logicznych rzeczy jak rebalans człowieka czekała 2 lata ?
Ludzie wypisuja bzdury , bzdurne pomysły a czasami też trafne bo się nudzą , tyle że nie ma co sie tym przejmować !! I tak nikt na poważnie tego nie bierze do siebie a na 100% nikt nie myśli o wprowadzeniu czegokolwiek :P

Jaki z tego morał ?
"Pozabijajcie się w imię szatana" [tyle że on nie istnieje]
Ale zabijać się można ...

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "Szybki Lopez" (06.01.2011, 11:08)


MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Thursday, 06.01.2011, 14:06

Można równie dobrze pozabijać się w imię Boga - on też nie istnieje.

Rebalans człowieka musiał "dojrzeć" bo dopiero po tym czasie wyszło na jaw jaki jest on przepakowany. Nie ma co ukrywać że przepakowanie to wynikało przede wszystkim z itemów (typu sandał, kobalt) które pojawiły sie masowo stosunkowo niedawno a nie z naturalnego levelowania owego herosa.
Osobiście uważam iż poza "dziedziczeniem" wiosek w grze praktycznie nie pozostało juz nic do zrobienia.

17

Thursday, 06.01.2011, 14:15

Można równie dobrze pozabijać się w imię Boga - on też nie istnieje.

Nom jeden grzyb w imie kogo :) , ważne że zrozumiałeś moją ironie ..


Rebalans człowieka musiał dojrzeć bo Administracja nie mogła wcześniej tego sprawdzić ? Twórcy musieli poczekac na opinie graczy ?:> Czyli rozumiem że sami nie mieli mozliwości sprawdzenia tego ? [Testy które zostały przeprowadzone na dzien dzisiejszy i dzieki którym zdecydowano o rebalansie człowieka] ..
Nie zrobili tego wcześniej bo im sie nie chciało bo... Po Co ?? Albo inne argumenty widziałem :
" Nie bo nie "
" Nie bo jest dobrze "
Albo najczęstszy "Zlewanie propozycji graczy zostawiając je całkowicie bez odpowiedzi" , a w jednym wypadku gdy gracz był oburzony taką sytuacją zbesztanie go z błotem i nazwanie "Dzieciuchem" :D

Cytat

Osobiście uważam iż poza "dziedziczeniem" wiosek w grze praktycznie nie pozostało juz nic do zrobienia.
Każdy ma prawo mieć swoje zdanie , jednak jeżeli wszystko jest tak zajebiście to gdzie są gracze?
Dlaczego na BW łączenie kamienie istnieje a na TE nie ma i nie będzie bo "Po co" ? To jest jeden przykład z wielu ..
Gra jest zajebiszcza ale brak kogoś kto chciałby się nią zająć by doprowadzić ją do ideału , gdzie naprawdę wiele jej nie brakuje .

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Thursday, 06.01.2011, 16:43

Podstawowy powód dla którego TE cieszy sie mniejszą popularnością od BW jest to iż jest zdecydowanie trudniejsza. Wiecej rzeczy nalezy opanować, bardziej pilnować konto i czasami troche pogłówkować co w przypadku BW nie jest konieczne (wiem bo grałem i znudziła mnie po roku, w TE gram 2,5 roku i jeszcze jakoś daję radę). Niestety te czynniki często sa nie opanowania dla nastoletniej młodzieży która chciała by miec wszystko juz i teraz kosztem poklikania przez 20 min/dziennie. TE świetnie uczy ciepliwości, komu jej brak ten nigdy w tej grze daleko nie zajdzie...

Co do rebalansu to po czesci masz racje, bo problem byl sygnalizowany duuużo wczesniej. Niestety nasza administracja potrzebuje twardych dowodów aby cokolwiek zmienic :/

19

Thursday, 06.01.2011, 16:47

Masz racje w 100% , tyle że bez graczy i dochodu dla właściciela dalej TE będzie odłożone na ostatnia półkę .. Tak więc czasami lepiej pójść na kompromis dla dobra sprawy :D

Pzdr