Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 09.01.2011, 18:22

medalion 2 slotowy

Medalion z 2 dziurkami sprzedam :

cm : 75O

jak znajdę chętnego jutro wystawiam.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 10.01.2011, 14:00

Wystawiaj koniec jutro o 20 poprosze :)

Jeżeli jakieś pytania to pisz w grze pod ten sam nick :D
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Monday, 10.01.2011, 21:21

Up

Medalionu nie kupie, ponieważ wystawiłeś go z końcem po 11, a w tym czasie jestem w szkole i jest to nie możliwe, prosiłem o 20.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

4

Monday, 10.01.2011, 22:05

wystawilem od reki jak pisalem posta - ktos inny kupi moze a jak nie to zostanie u mnie. jezeli sie sprzeda to ewentualnie wystawe ci amulet z 2 dziurkami. peace

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Monday, 10.01.2011, 22:12

Ja jestem "Za" :)
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling: