Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 10.01.2011, 20:09

kolekcjoner złomu albo bot do kupowania

od niedawna da sie zauważyc na aukcjach masowe "szybkie" wykupywanie złomu i kazdy praktycznie item wart 1 ph jest przebijany o 1 ph
tempo przebijania jest takie ze gracz razczej nie nadązyłby z tak szybkim klikaniem ?? i czy az tak brakuje złomu ze zwykłe itemy ida po 2 ph ??

2

Tuesday, 11.01.2011, 09:17

Niestety nie brakuje, problem w wystawianiu. Jak masz dla każdego itema pojedynczo klikac to sie nie chce...sam kojarze, że swego czasu złom szedł po 3ph...zwykle jak dużo osób koczy to tak jest, zresztą sam wiesz...

...a u mnie cała zbrojownia złomu...prydałoby się narzędzie jak do sprzedaży, zaznaczasz 6-8 sztuk i na aukcje :)

3

Tuesday, 11.01.2011, 10:08

o to mamy rzecz d o zmiany kolejna :>
mozliwosc wystawienia

np 10 rzeczy bez slotow
5 x 2 slotowe
3 x 3 slotowe

??
lub po prostu zwiekszyc limit wystawianych rzeczy do 10 ??

4

Tuesday, 11.01.2011, 12:08

Tylko że problem polega na czym innym, chodzi o tempo przebijania ofert. I ten "proceder" trwa od około miesiąca już.
Mniej więcej wygląda to tak ze przeglądam aukcje i zaznaczam sobie itemki do kupienia, srednio na kilkunastu stronach (bo tyle zazwyczaj jest aukcji na T1), zajmuje mi to okolo 5-10 min. Każde kliknięcie (zalicytowanie lub przebicie) to okolo 2-3 sek, zmian strony tez 2-3 sek, czyli biorąc pod uwagę ze na stronie mamy 20 pozycji zaznaczenie jednej strony trwa 40-60 sek.
Jako ze oferty które sa wolne lub na tyle niskie ze przebijam średnio mam ich około 50 na kilkunastu stronach
I po chwili w skrzynce zaczynają się pojawiać informacje - twoja oferta została przebita z częstotliwością co 1-2 sek.
Ok mogę zrozumieć ze ktoś bardzo szybko klika i na jednej stronie to jest teoretycznie możliwe o tyle na kilkunastu już nie ma bata.
Kolejna rzecz to ze przebicie nie jest o 1 PH tylko o więcej, itemy bezslotowe sa przebijane z 1 na 3, 1-slotowe z 2 na 4, dwuslotowe z 1,2,3 na 5 lub 6, itd.
Takie przebijanie wymaga poza zaznaczeniem przelicytowania wyboru okienka z ilością ph i recznej zmianie cyfry co przedłuża proces licytacji na około 5-6 sek.
W takim razie jak to możliwe ze jest przebijane 40 ofert w ciągu minuty, człowiek tego nie może zrobić.
Dodatkowo jeszcze ciekawe było to ze dzieje sie to w rożnych dziwnych godzinach, np o 2.30 czy 3.50 (licytowałem prze 3 tyg grudnia codziennie o różnych nocnych godzinach) kiedy to raczej niewielu graczy jest online.

Pomijam sam fakt ze ceny złomu są chore, ale to ze ktoś używa automatu do przebijania aukcji to już jest przegięcie. Myślę że administracja powinna przyjrzeć się osobie która tak masowo skupuje złom, w tak krótkim czasie, bo jest to po prostu oszustwo.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Tuesday, 11.01.2011, 16:32

Tak więc oficjalnie prosimy administrację o przyjrzenie się temu kto używa bota do skupywania na aukcji. Jeśli to sie potwierdzi (a na 99% tak będzie) to oczywiście ban stały dla tej osoby i tyle.

6

Tuesday, 11.01.2011, 20:43

ktoś skacze pięterko wyżej i skupuje co się da i tyle
płaczą ci którzy skupywali złom a teraz muszą wydać troszkę więcej pkt a to już ich boli

przegina to zwykły Wisior (HAAL-HAAL-NYD) za 31 484

7

Tuesday, 11.01.2011, 20:51

Mi tam to pasi. Sobie więcej PH na złomie zarobię. :)


MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Tuesday, 11.01.2011, 21:38

Gdybyście poczytali ze zrozumieniem (a tego uczą w podstawówce) to byście wiedzieli że autorowi nie chodzi o to że ktoś skupuje po 3,5 czy 10ph za zwykły złom. Nie będę tłumaczył bo naprawdę...myślenie nie boli.

9

Wednesday, 12.01.2011, 07:38

czytanie ze zrozumieniem boli niektórych :>
sami spróbujcie zalicytowac, zobaczycie jakie sa czasy w których wasze licytacje sa przebijane

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Wednesday, 12.01.2011, 08:30

Albo nie umie czytać, albo się boi. Tylko te 2 wnioski się nasuwają.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Wednesday, 12.01.2011, 10:22

Proszę autora tematu o zgłoszenie kilku aukcji (przy pomocy opcji w grze), w których miało miejsce takie przebicie i wysłanie/wpisanie tutaj, które to aukcje (nazwa przedmiotu i data zakończenia) oraz podanie, który to serwer.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker