You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Ole

Professional

• "Ole" started this thread

• Send private message

1

Wednesday, January 12th 2011, 9:58am

Event

Mam pytanie.
Czy jest planowany następny. A jeśli tak to kiedy:)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

2

Wednesday, January 12th 2011, 10:12am

Nie jest planowany dlatego nie wiadomo kiedy będzie ;p
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Ole

Professional

• Send private message

3

Wednesday, January 12th 2011, 10:28am

Heh proste i logiczne:D
Ale szkoda:(

4

Wednesday, January 12th 2011, 10:29am

ja bym poprosił :)

Ole

Professional

• Send private message

5

Wednesday, January 12th 2011, 10:51am

Nie licząc kilku malkontentów nie zadowolonych z życia to pewnie wszyscy poproszą:D

Lopez celowo podałem tłumaczenie:P Niektórzy mają problemy z czytaniem:D

This post has been edited 1 times, last edit by "Ole" (Jan 12th 2011, 11:52am)

6

Wednesday, January 12th 2011, 11:48am

Nie licząc kilku malkontentów nie zadowolonych z życia to pewnie wszyscy poproszą:D

Malkontent a niezadowolony z zycia to to samo ..

Ja również poproszę , na urodziny mojej babci czyli jutro :P

7

Wednesday, January 12th 2011, 11:49am

ja mam propozycje zeby we wszystkie swieta koscielne i panstwowe takie Eventy sie odbywały

8

Wednesday, January 12th 2011, 11:51am

ja mam propozycje zeby we wszystkie swieta koscielne i panstwowe takie Eventy sie odbywały

i jeszcze w święta rodzinne typu urodziny imieniny etc .. [czyli codziennie]
Popieram :D

9

Wednesday, January 12th 2011, 11:55am

codziennie to nie, ale np raz na miesiąc albo coś takiego :)

10

Wednesday, January 12th 2011, 6:57pm

A może zamiast święt kościelnych jakieś inne.

Np rocznica powstania serwera albo rocznica powstania klanu XXX.

to tylko propozycje:D

Villentr

Trainee

• Send private message

11

Wednesday, January 12th 2011, 10:55pm

Najprościej byłoby robić cyklicznie, np 1-go każdego miesiąca i można nazwać "dzień dobroci dla zwierząt"

12

Thursday, January 13th 2011, 12:52am

"dzień dobroci dla zwierząt"
masz na myśli rozumiem administracje i płatności za premium które by wpływały od mało aktywnych ?:D

Ole

Professional

• Send private message

13

Thursday, January 13th 2011, 8:57am

Na bank wzrosła by ilość premium jeśli zostało by uzgodnione np każdy 1 tydzień m-ca zwiększony drop:D

Villentr

Trainee

• Send private message

14

Thursday, January 13th 2011, 10:02am

Lopez interpretuj jak chcesz :P

Aczkolwiek uważam że jakakolwiek zmiana w kierunku gdzie gracze mieliby szanse na lepszy drop podniosłoby grywalność, ludzie powracali by z urlopów, możliwe ze pojawili nowi ... co do samego premium pewnie też by co niektórzy wzięli żeby mieć 12 a nie 6 wyprawek.

Jak widać po świątecznym evencie, można coś zrobić, pozostaje tylko kwestia chcieć wyjść graczom naprzeciw ich oczekiwań.

Prop

Intermediate

• Send private message

15

Thursday, January 13th 2011, 11:05am

Jak widać po świątecznym evencie, można coś zrobić, pozostaje tylko kwestia chcieć wyjść graczom naprzeciw ich oczekiwań.

Jakby słuchać marudzenia graczy to by wszyscy biegali z awatarami, Pogromcami i w piekielnych ciuszkach. Też niewielka przyjemność mieć coś co i tak ma każdy...

Zbyt częsty event zniszczy rynek aukcyjny. Już teraz ceny niektórych itemów są silnie zawyżone, bo nagle ludzie mają PHy i je zaczęli wydawać. A jak się jeszcze na jednym przedmiocie skupi kilku graczy, którym szczęście dopisało z dropem to potem są licytacje-perełki jak ostatnia Wieża czy Wisior (3).
Dlatego ja jestem przeciwny powtarzaniu eventu częściej niż 2 razy w roku.

Ole

Professional

• Send private message

16

Thursday, January 13th 2011, 1:00pm

Dlaczego mnie nie dziwi że to członek BC jest przeciw:D

Prop pomyśl tak 80% itemek jest pod lokacje specjalne i ekspy. Więc nie będzie mocno rzutowało na wojny.
Tak ceny skoczyły bo wzrosła niektórym graczom liczba PH. Ale nie wzrosła liczba fajnych itemek. Jeśli wzrośnie liczba itemek ceny spadną. Tylko złom będzie drożał. Bo nie oszukujmy się najwięcej na tym zyska 6 epoka czyli ty między innymi. Więc i za złom (bo jego 6 najwięcej zużywa) możecie więcej zapłacić.

Prop

Intermediate

• Send private message

17

Thursday, January 13th 2011, 1:15pm

Ty szukaj teorii spiskowej, a ja próbuję spojrzeć na całokształt mechaniki gry. Shin też próbuje tak patrzeć. Jemu nie zarzucasz, że jest z opozycyjnego klanu.

rozwo

Intermediate

• Send private message

18

Thursday, January 13th 2011, 1:31pm

przepraszam panowie czy to temat o evencie czy znowu kłutnie miedzy graczami
ja jestem za częstrzym eventem i takie jest moje zdanie i nie zaczynajcie znowu prać swoich brudów
a tak na marginesie administracja już się wypowiedziała ma na s w głębokim poważaniu[nie bo nie zwro konkretu i dyskusji]pozdrawiam

Ole

Professional

• Send private message

19

Thursday, January 13th 2011, 1:43pm

Sorki Prop z Bc to tylko dygresja była:D
Shin się tutaj nie wpisywał:P

Jak bym był w 6 pewnie też bym nie chciał zwiększenia dropu.
Ale pomyśl o innych graczach. Również o tych co zaczynają.
Ja przez 2 lata nie zarobiłem tyle co dzięki eventowi. I cała masa jest takich graczy. Czy uznasz za sprawiedliwe że ja po takim czasie dorobiłem się jednego awatara?? Dorobiłem nie wydropiłem!!! A jak by nie event i tak nie było by mnie na niego stać:(
Gram cały czas na premium więc policz sobie ile zrobiłem wypraw i nic nie poleciało:(
Zwiększenie okresowe dropu podwyższy szanse innych graczy również w niższych epokach. Nam również powinno zależeć żeby grała jak największa liczba osób. Więcej graczy = więcej szurki i expa (lub mniej zależnie czy to ty bijesz czy ciebie):D
Praktycznie w każdej grze jakiej grałem eventy zwiększające drop/exp lub wprowadzające całkowite unikaty są na początku dziennym. Uatrakcyjniają rozgrywkę i przyciągają nowych graczy.

20

Friday, January 14th 2011, 9:53am

Ole a ja sie z Toba nie zgodze
1. i powiem tak Event tak bo to ma byc cos szczególnego i na szczególne okazje - rocznica serwera itp. raz na jakis czas a nie co tydzen :)
i zgodze sie z Propem , jakby kazdy mial po 3 awki i mase czarów to by nie bylo takiej zabawy
2. i jestem za podniesieneim dropu ale nie do takich rozmiarów jak było na evencie , bo co by niemówic padło sporo fajnych rzeczy a o wielu nie wiemy nawet co to jest :)
Prop co daje obrączka ?? jakie staty ??
3. pytanie do administracji - czy bedzie Event z okazji Prima Aprilis i padna rzeczy niekoniecznie przydatne ale za to smieszne :D
np Lotnia Leonarda co moze dac latanie nielotowi albo Kamien Syzyfa dajacy łazenie po ziemi lataczowi ?? a moze Joker ?? item jak z lokazji klanowych dajacy losowy czar ?? :)