Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Wednesday, 12.01.2011, 09:58

Event

Mam pytanie.
Czy jest planowany następny. A jeśli tak to kiedy:)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

2

Wednesday, 12.01.2011, 10:12

Nie jest planowany dlatego nie wiadomo kiedy będzie ;p
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Wednesday, 12.01.2011, 10:28

Heh proste i logiczne:D
Ale szkoda:(
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

4

Wednesday, 12.01.2011, 10:29

ja bym poprosił :)

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Wednesday, 12.01.2011, 10:51

Nie licząc kilku malkontentów nie zadowolonych z życia to pewnie wszyscy poproszą:D

Lopez celowo podałem tłumaczenie:P Niektórzy mają problemy z czytaniem:D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Ole" (12.01.2011, 11:52)


6

Wednesday, 12.01.2011, 11:48

Nie licząc kilku malkontentów nie zadowolonych z życia to pewnie wszyscy poproszą:D

Malkontent a niezadowolony z zycia to to samo ..

Ja również poproszę , na urodziny mojej babci czyli jutro :P

7

Wednesday, 12.01.2011, 11:49

ja mam propozycje zeby we wszystkie swieta koscielne i panstwowe takie Eventy sie odbywały

8

Wednesday, 12.01.2011, 11:51

ja mam propozycje zeby we wszystkie swieta koscielne i panstwowe takie Eventy sie odbywały

i jeszcze w święta rodzinne typu urodziny imieniny etc .. [czyli codziennie]
Popieram :D

9

Wednesday, 12.01.2011, 11:55

codziennie to nie, ale np raz na miesiąc albo coś takiego :)

10

Wednesday, 12.01.2011, 18:57

A może zamiast święt kościelnych jakieś inne.

Np rocznica powstania serwera albo rocznica powstania klanu XXX.

to tylko propozycje:D

11

Wednesday, 12.01.2011, 22:55

Najprościej byłoby robić cyklicznie, np 1-go każdego miesiąca i można nazwać "dzień dobroci dla zwierząt"

12

Thursday, 13.01.2011, 00:52

"dzień dobroci dla zwierząt"
masz na myśli rozumiem administracje i płatności za premium które by wpływały od mało aktywnych ?:D

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Thursday, 13.01.2011, 08:57

Na bank wzrosła by ilość premium jeśli zostało by uzgodnione np każdy 1 tydzień m-ca zwiększony drop:D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

14

Thursday, 13.01.2011, 10:02

Lopez interpretuj jak chcesz :P

Aczkolwiek uważam że jakakolwiek zmiana w kierunku gdzie gracze mieliby szanse na lepszy drop podniosłoby grywalność, ludzie powracali by z urlopów, możliwe ze pojawili nowi ... co do samego premium pewnie też by co niektórzy wzięli żeby mieć 12 a nie 6 wyprawek.

Jak widać po świątecznym evencie, można coś zrobić, pozostaje tylko kwestia chcieć wyjść graczom naprzeciw ich oczekiwań.

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Thursday, 13.01.2011, 11:05

Jak widać po świątecznym evencie, można coś zrobić, pozostaje tylko kwestia chcieć wyjść graczom naprzeciw ich oczekiwań.

Jakby słuchać marudzenia graczy to by wszyscy biegali z awatarami, Pogromcami i w piekielnych ciuszkach. Też niewielka przyjemność mieć coś co i tak ma każdy...

Zbyt częsty event zniszczy rynek aukcyjny. Już teraz ceny niektórych itemów są silnie zawyżone, bo nagle ludzie mają PHy i je zaczęli wydawać. A jak się jeszcze na jednym przedmiocie skupi kilku graczy, którym szczęście dopisało z dropem to potem są licytacje-perełki jak ostatnia Wieża czy Wisior (3).
Dlatego ja jestem przeciwny powtarzaniu eventu częściej niż 2 razy w roku.

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Thursday, 13.01.2011, 13:00

Dlaczego mnie nie dziwi że to członek BC jest przeciw:D

Prop pomyśl tak 80% itemek jest pod lokacje specjalne i ekspy. Więc nie będzie mocno rzutowało na wojny.
Tak ceny skoczyły bo wzrosła niektórym graczom liczba PH. Ale nie wzrosła liczba fajnych itemek. Jeśli wzrośnie liczba itemek ceny spadną. Tylko złom będzie drożał. Bo nie oszukujmy się najwięcej na tym zyska 6 epoka czyli ty między innymi. Więc i za złom (bo jego 6 najwięcej zużywa) możecie więcej zapłacić.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Thursday, 13.01.2011, 13:15

Ty szukaj teorii spiskowej, a ja próbuję spojrzeć na całokształt mechaniki gry. Shin też próbuje tak patrzeć. Jemu nie zarzucasz, że jest z opozycyjnego klanu.

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Thursday, 13.01.2011, 13:31

przepraszam panowie czy to temat o evencie czy znowu kłutnie miedzy graczami
ja jestem za częstrzym eventem i takie jest moje zdanie i nie zaczynajcie znowu prać swoich brudów
a tak na marginesie administracja już się wypowiedziała ma na s w głębokim poważaniu[nie bo nie zwro konkretu i dyskusji]pozdrawiam

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Thursday, 13.01.2011, 13:43

Sorki Prop z Bc to tylko dygresja była:D
Shin się tutaj nie wpisywał:P

Jak bym był w 6 pewnie też bym nie chciał zwiększenia dropu.
Ale pomyśl o innych graczach. Również o tych co zaczynają.
Ja przez 2 lata nie zarobiłem tyle co dzięki eventowi. I cała masa jest takich graczy. Czy uznasz za sprawiedliwe że ja po takim czasie dorobiłem się jednego awatara?? Dorobiłem nie wydropiłem!!! A jak by nie event i tak nie było by mnie na niego stać:(
Gram cały czas na premium więc policz sobie ile zrobiłem wypraw i nic nie poleciało:(
Zwiększenie okresowe dropu podwyższy szanse innych graczy również w niższych epokach. Nam również powinno zależeć żeby grała jak największa liczba osób. Więcej graczy = więcej szurki i expa (lub mniej zależnie czy to ty bijesz czy ciebie):D
Praktycznie w każdej grze jakiej grałem eventy zwiększające drop/exp lub wprowadzające całkowite unikaty są na początku dziennym. Uatrakcyjniają rozgrywkę i przyciągają nowych graczy.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

20

Friday, 14.01.2011, 09:53

Ole a ja sie z Toba nie zgodze
1. i powiem tak Event tak bo to ma byc cos szczególnego i na szczególne okazje - rocznica serwera itp. raz na jakis czas a nie co tydzen :)
i zgodze sie z Propem , jakby kazdy mial po 3 awki i mase czarów to by nie bylo takiej zabawy
2. i jestem za podniesieneim dropu ale nie do takich rozmiarów jak było na evencie , bo co by niemówic padło sporo fajnych rzeczy a o wielu nie wiemy nawet co to jest :)
Prop co daje obrączka ?? jakie staty ??
3. pytanie do administracji - czy bedzie Event z okazji Prima Aprilis i padna rzeczy niekoniecznie przydatne ale za to smieszne :D
np Lotnia Leonarda co moze dac latanie nielotowi albo Kamien Syzyfa dajacy łazenie po ziemi lataczowi ?? a moze Joker ?? item jak z lokazji klanowych dajacy losowy czar ?? :)