Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 13.01.2011, 16:04

Wprowadzenie TROOPTOOL

to moze chociaz wprowadzicie Trooptool widoczny tylko dla czlonkow SOJOSZU

Kazdy z sojuszu móglby wpisywać stan swoich jednostek w odpowiednim miejscu tabelki a to bardzo by ulatwilo wszystkim gre.

Dzięki temu wszyscy z sojuszu by wiedzieli na kogo mozna liczyc w danej chwili i cos sobie zaplanowac taksamo dowodcy sojuszu by wiedzieli czy bronic oblega czy odpuscic bez wysylania setek wiadomosci do kazdego czlonka z pytaniami i czekaniem az ktos sie pojawi w grze.

i przypominam ze ludzie placa kase za tą gre i maja prawo prosic o zmiany !

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 13.01.2011, 21:43

Jeśli klan jest porządny to trooptoola sam sobie zorganizuje. Przecież to kilka minut roboty.

Płacić nie musisz, poza tym przyklepałeś regulamin wiec wymagać sobie możesz....papier toaletowy z Biedronki jak sobie kupisz :P

3

Thursday, 13.01.2011, 21:56

przypominam ze ludzie placa kase za tą gre i maja prawo prosic o zmiany !

Ci co chcą to płacą , Ci co nie chcą nie płacą :P A dokładniej za Premium ...

Aby wymagać czy prosić o zmiany , właściciel musi miec z tej gry zarobek .. A z tego co czytałem na te chwila ta gra jest na krawedzi opłacalności , dlatego najprawdopodobniej została olana .
Wystarczy wprowadzic drobne zmiany które niekoniecznie będą sie wszystkim podobały a kasa sama spadnie jak deszcz z nieba ...
Nie ma dochodu na te chwile ? WPROWADZCIE WIĘCEJ OPCJI PŁATNYCH ale w zamian zajmijcie sie grą !!

Proste ..

4

Thursday, 13.01.2011, 23:47

MW12345 nie musisz sie udzielać jak chcesz sobie poszydzic

to sa proste zmiany ktore by zachecily graczy do rywaliazji ,a ze ktos jest w super fajnym KLANIE ze az ogon merda to niech sobie ulzy ze 3 razy w kiblu...

faktycznie wprowadzenie czata klanowego i trooptoola to wielki problem "pare minut roboty "

chcąc sciagnac noobow na serwer nie wystarczy rozsylac linkow bo takie farmy zyja od 2 do 7 dni

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Friday, 14.01.2011, 22:26

Ale o czym ty do mnie rozmawiasz?? Jakich noobów? Jakie farmy? Napisałes o trooptoolu wiec odpowiedziałem ci prosto i rzeczowo że każdy kto ma jakiekolwiek podstawy może trooptoola zrobić sobie sam. Ja jednym kliknięciem w odpowiedni link wiem kto w klanie czym dysponuje....i naprawdę nie potrzeba administracji zawracać gitarę takimi błahostkami i wymysłami. Odrobina inicjatywy wystarczy...

6

Sunday, 16.01.2011, 00:01

Beldor nie zwracaj uwagi na bzdury które wypisuje ten niedowartościowany Mis :D
Masz rację ! Wymagać powinniśmy a nawet musimy .. Tyle że przez takich nobów jak ten wyżej niestety człowiek się zniechęca .

7

Sunday, 16.01.2011, 09:42

Chłopczyku ten wyżej ma datę rejestracji podobną do mojej, a więc od samego poczatku istnienia tej gry.. A noob to chyba ktoś kto dopiero co zaczyna przygodę z nią. Uwierz mi, ze to właśnie ten ''Miś' i kilka innych osów tworzą tę grę wprowadzając sensowne propozycje, gdyż byliśmy z nią od początku i wiemy kiedy nasze dzidzi chce kupke a kiedy nie... W przeciwieństwie do ciebie.

8

Sunday, 16.01.2011, 10:26

Hight data rejestracji nie ma nic wspólnego z NOOBem , nie myl z newbie (to nowy gracz )
Można grać sto lat i być noobem.
A ten misiaczek na tym forum odgrywa "GURU" jak sam to określił ,Lopez próbuje mu ten "zaszczyt" odebrać i stąd ich spory.

9

Sunday, 16.01.2011, 11:15

Z tą różnicą, że pomimo wymądrzania się ja wiem, że Shin potrafi grać, a tu jakiś ktoś nagle wyskakuje i mądrzy się 3 razy bardziej , a na dodatek wszystkich wyzywa od bachorów, noobów i głupków.. To troche nierozsądne tak zaczynać grę nawet na forum nie sądzisz ?

10

Sunday, 16.01.2011, 11:18

CYTAT Z PW LOPEZA DO MNIE ŚWIADCZĄCY O TYM JAKI JEST DOJRZAŁY ;



Jedno co wyczuwacie to smród swoich majtek jak zapomnicie sie umyć przez tydzien gdy gra was kolejny raz pochłania bez końca:D



Analogicznie do twojej wypowiedzi Lopez - mi tu śmierdzi 12 latkiem..