Nie jesteś zalogowany.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

21

Friday, 14.01.2011, 16:07

Ole teraz w stolicy ponad 250 na luzie lub ok 70 rycerzy ;)
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

22

Saturday, 15.01.2011, 23:31

własciwie jak to jest, juz spotkalem sie kilka razy z takimi sytuacjami. to wiadomo ze jezeli dolaczysz do klanu to przez pewien okres nie mozesz brac udzialu w zadnych akcjach klanowych przez 24 godziny, ale jak jestes poza klanem a ktos zaczyna cie oblegac automatycznie dany grac wskakuje do klanu i jest broniony przez klanowiczow, jest to czesta praktyka stosowana przez znane klany narzekajace na sytuacje 4 epoki na serwerze drugim.

zauwazcie ze czesc graczy siedzacych w 3 i 4 epoce nie sa w tych klanach nie bede wymienial ich nickow, ale kazdy to wie, jezeli ktos bedzie chcial zalozyc na nich obleg, to moze sie pozegnac z wygrana bo on wskoczy do klanu, jest to taktyka aby werbowac nowych graczy i zabierac wszystkim dookola najlepsze osady, a nie tracac zadnych bo ma sie duzo dobrych graczy poza klanem

ale dla tychludzi opuszcajacych klan tylko dlatego zeby zrobic miejsce nowym graczom, ale w razie oblegu moc wskoczyc do klanu, rownież powinnien zostac nalozony okres ochronny 12 godzinny ze po wskoczeniu do klanu, klanowicze nie moga brac udzialu w obronie tego gracza

23

Sunday, 16.01.2011, 00:06

BOBIK wprowadzić chcesz taką zmianę by Ci co nie marudzą z 5 i 6 epoki nie dostawali po pupie w czasie oblegów ?
Kolejna bezsensowna propozycja ...

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Sunday, 16.01.2011, 00:12

Odkąd pamiętam mały szary gracz X mógł poprosić o pomoc w oblegu wielki znany klan Y, nikomu to nie przeszkadało pokim ktoś nie wpadł na pomysł, że mu się to nie podoba.

Myślenie takiej osoby: "Złapałem go bez klanu to dawać wioske i nie ma to tamto, należy mi sie i już", a tutaj zdziwko nie ma tak łatwo.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Podobne wątki