Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 13.01.2011, 20:38

OBLEGI to trzeba wyjaśnić

Drodzy Gracze czas by wyjaśnić pewną
kwestię dotyczącą działań oblężniczych



A mianowicie nie wyczytałem w
regulaminie sytuacji kiedy to.



Na gracza który nie należy do
żadnego klanu jest zakładane oblężenie ,do pewnego momentu
wszystko wydaje się być w porządku ,jednak kiedy mija czas
dołączenia pozostałych armii klanu lub (gracza ) prowadzących
(prowadzącego)działania oblężnicze ,okazuje się ze przeciwnik
który nie należał do żadnego klanu nagle wstępuje do
klanu (x) a tym samym wspierają go armie całego klanu (x)

Tym samym armie(gracza lub klanu)
prowadzącego działania oblężnicze giną z kretesem



Według mnie jest to nie zgodne z
regulaminem i nadużywane przez niektóre klany


proszę o pomoc w rozwiązaniu tego
wątku

2

Thursday, 13.01.2011, 20:50

dziwne w trakcie oblega nie da sie przyjac gracza do klanu

3

Thursday, 13.01.2011, 20:50

Według mnie jest to nie zgodne z
regulaminem i nadużywane przez niektóre klany

Jakiego regulaminu ?

Może jest to mało moralne ale w tej grze dużo jest takich sytuacji ..
Jak to Administracja twierdzi to CZAS WOJNY a nie The Sims :P

4

Thursday, 13.01.2011, 20:55

a jaki to klan jak mozna wiedziec to jasne bedzie

5

Thursday, 13.01.2011, 20:59

No tak, jest to taka strategia na wabika. Ktoś opuszcza klan, najlepiej jeszcze puszcza cyne, że się pokłócił, a jak dostaje obleg to ciach z powrotem do klanu i jest wycinka.
Niemniej chroni to w jakiś sposób graczy, którzy z jakiegoś powodu opuszczają klan, choćby na krótką chwilkę, a jakiś dybiący na nich sęp od razu ich próbuje rozparcelować.

6

Thursday, 13.01.2011, 21:04

Szybki Lopez

dobrze wiesz że to chodzi o wasze klany

zgłoście administracji żeby to zamieściła w regulaminie

7

Thursday, 13.01.2011, 21:07

jak oni to adminisracja

8

Thursday, 13.01.2011, 21:26

Znacznie lepszy byłby brak limitu na dołączanie - tak aby dać równe szanse obydwu stronom.

9

Thursday, 13.01.2011, 21:28

Tronsporter jak jesteś dorosłym człowiekiem to bądz obiektywny , nikt nie lubi tracić wiosek ale też nie widzę powodu by zmieniać coś dzieki czemu gra jest atrakcyjniejsza .
Zgadzam się że na gracza bez klanu nie powinno byc mozliwości zakladania oblegów przez strone z klanem , tylko czy ta gra miała by sens ?
Wezmy pod uwage że zaraz po takiej zmianie gracz przechodzący do nowej epoki [odchodzi z klanu na czas rozbudowy] stał by sie nietykalny i mógłby simowac do woli..
Problem jest i to owszem ale rozwiązanie go nie jest takie proste..

Kolejna sprawa skoro zakładasz oblega [jestes agresorem] to licz sie z tym że możesz dostać wciry bo mozliwości jest wiele a gra przez to nie jest monotonna .
Rozumiem gdyby płakał gracz który został oblegany i nigdy nie był w klanie ale agresor ?
Wstyd...

No i dodam że to nie ten dział .. Moderator chyba powinien to przenieść do propozycji ?

10

Thursday, 13.01.2011, 21:39

Masz racje
trzeba by to rozwiązać jako propozycje zmiany ,tu chodzi też o pojedynczych graczy.

Tak jak "Człowieka " zdegradowali bo by był za mocny tak też z tym trzeba coś zrobić

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Thursday, 13.01.2011, 21:40

Taka sytuacja jest zgodna z regulaminem i mechaniką gry. Nie jesteście pierwszymi którzy tak mają, przecież ten mechanizm działa od początku gry :P i wszystko jest w jak najlepszym porządku

12

Thursday, 13.01.2011, 21:42

Jeszcze pół godziny do meczu do sobie popiszę :)

Alzedo:
Jako agresor czujesz się poszkodowany i żądasz wyrównania szans? To śmieszne. Zakładający obleg wiedzą kiedy on nastąpi, przygotowują do niego długi czas, wszystko dopinają na ostatni guzik, zatem te kilka godzin na dołączenie to bardzo dużo czasu. Defensorzy natomiast nie maja informacji o tym, że zostaną napadnięci, więc nawet to że mają więcej czasu na dołączenie obrońców nie rekompensuje im przewagi czasowej jaką maja agresorzy.

Szybki Lopez:

Rozchodzi się o to, że gracz oblegany może przyłączyć się do klanu jeśli w żadnym się nie znajduje. Xevoz apeluje, by było to zablokowane.

13

Thursday, 13.01.2011, 21:51

Wiem o tym Jelcyn tyle że jest to bzdurą ... Opisałem to wyżej ..

14

Thursday, 13.01.2011, 21:55

Moim zdaniem wszystko jest w poządku, kazdy moze sie znalesc w sytuacji ze bedzie poza klanem i bedzie mu potrzebna pomoc , a klany ktore ze soba walcza dobrze wiedza kto z kim gra, nawet jezeli ktos jest poza klanem.

A jezeli wiadomo kto z kim trzyma to trzeba sie przygotowac na to ze wstapi do jakiegos klanu.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Thursday, 13.01.2011, 22:15

Tak tak odrazu brak limitu ?

Może jeszcze wprowadźmy pospolite ruszenie i chłopów z kopalń do walki zgarniajmy...
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

16

Thursday, 13.01.2011, 22:32

Dobry pomysł to by był naprawdę CZAS WOJNY


1.Brak limitu dołączenia Armi (kto ile może dać)
2.Jednakowy czas na zakończenie dołączenia armii do oblężenia


to by było dobre rozwiązanie
tak jak to lubicie element zaskoczenia

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Thursday, 13.01.2011, 22:37

Z tym tylko przy takim założeniu klan mógłby prowadzić tylko 1 oblężenie obronne lub tylko 1 w roli agresora.

Po takim oblu dzień ochrony od obli bo inszej nie daloby rady walczyć.

Wg mnie i tak to szaleństwo w 3 ep oble zawierałyby ponad 25k halek na strone w aktualnej sytuacji serwera.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

18

Friday, 14.01.2011, 11:17

Wg mnie i tak to szaleństwo w 3 ep oble zawierałyby ponad 25k halek na strone w aktualnej sytuacji serwera.

Bajka :D

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Friday, 14.01.2011, 11:29

Nie Lopez. Nie bajka. Jeśli 1 gracz może wystawić we wszystkich składach 2000 halek * liczba członków. Ja nawet w stolicy prawie 200 wystawiałem:P
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

20

Friday, 14.01.2011, 15:12

No to fajnie :d By sie zaczeły pojawac gigantyczne oblegi :D

Podobne wątki