Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 14.01.2011, 23:12

Swir, Leszekr, LordViktor, grzeol, Demonicus

Obezwładniający Dym wśród Bagien - 210 PH
2011-01-10 12:54:37

ID 34541
Login leszekr
Postać Leszekr

14 dni

ID 12575
Login naklikm
Postać Swir

Biorąc pod uwagę wcześniejszą działalność - ban stały bez możliwości odblokowania konta.

+ sztuczne podbijanie oferty
po 4 dni dla kolegów poniżej

ID 108
Login wiktor27
Postać LordViktor

ID 10325
Login grzeol
Postać grzeol

ID 26518
Login marektro05
Postać Demonicus
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

2

Friday, 14.01.2011, 23:14

a to z jakiej paki ze tak zapytam ?? ?(

3

Friday, 14.01.2011, 23:17

byly 2 aukcje tego zwoju, dalem po 100 ph jak wychodzilem do pracy z nadzieja ze chociaz jeden z nich kupie, nie kupilem zadnego, nic nikomu nie podbijalem :!:

4

Friday, 14.01.2011, 23:22

Jak mogę dostać bana za wystawienie zwoju ?
Zostałem o to poproszony więc go wystawiłem

To chyba jakaś totalna bzdura
Przecież go sam nie podbijałem

5

Friday, 14.01.2011, 23:31

nie widze nigdzie w pregierzu bana za aukcje kiedy taki sam zwoj zostal sprzedany za ponad 1000 ph

6

Saturday, 15.01.2011, 00:26

i podbijało w tej aukcji 81 osób - tam to się dopiero banów posypie.... chyba serwer wymrze...


swoją drogą przesada - 200 Ph to nie taka super wygórowana cena - kiedyś ten zwój kosztował więcej - a kosztował i mniej - zależy od zapotrzebowania bo na ekspedycje i lokacje się przydaje - bo jak komuś brakuje to i przy dzisiejszej inflacji PH da tyle - dlatego kompletnie nie rozumiem tej decyzji ... a już kompletnie nie rozumiem decyzji dania bana wystawiającemu ... to chyba jakiś żart

7

Saturday, 15.01.2011, 00:29

81 1 007 2011-01-09 16:21:29


ile osob powinno byc zbanowanych za ta aukcje ?????



i wogole co to za bany rozdawane o tak poznej godzinie, ktos zasnac nie moze jak bana komus nie wlepi, nie ma jak dac komus bana o polnocy i nie dac zadnej szansy na obrone, jezeli Pani operator serwera pracuje do tak poznych godzin nocnych to tylko wspolczuc mozna, chyba ze sobie do poduszki ktos bany rozdaje :!:

Zapewne teraz caly weekend nikogo z wladzy nie bedzie i nikt nawet nie odpisze. :wacko:

8

Saturday, 15.01.2011, 00:59

Droga Administracjo mam zasadnicze pytanie jako gracz ze stosunkowo niewielkim stażem w TE , po co jest opcja AUKCJI , skoro dostaje się za udział w niej bany . Sam jestem zainteresowany zakupem wielu rzeczy , których brakuje mi na wyposażeniu , bo wiadomo ,że w LOKACJACH szczególnie niższych epok znajduje się sam złom , ogranicza mnie jednak często brak ph . Sam byłem i jestem zainteresowany zakupem zwoju za który posypało się dziś tyle banów i mam to szczęście , że nie brałem udziału w licytacji z prozaicznego powodu ( obecny brak ph ) , ale dzisiejsza akcja pani THORGI napawa mnie obawą przed udziałem i wystawianiem czegokolwiek na Aukcji . Odnoszę wrażenie ,że ADMINISTRACJA takim załatwianiem spraw sama ZABIJA tą grę wykluczając tylu graczy za udział w AUKCJI , a ponoc żyjemy w kraju i systemie gdzie dominuje gospodarka rynkowa , czyli prawo podaży i popytu . Wydaje mi się ,że handel obojętnie czym powinien by zwolniony z jakichkolwiek obostrzeń , a w szczególności z banów . Powinno byc gestią gracza zarówno sprzedającego , jak też kupującego , co i za ile sprzedaje - kupuje . Rozumiem bany za multikonta , bo to jest nie fair , ale bany za handel spowodują odpływ i tak już nielicznej rzeszy graczy , chyba że jest to CELOWYM ZAMIERZENIEM OPERATORÓW , aby po pewnym czasie zamknąc całkowicie serwer .

9

Saturday, 15.01.2011, 08:04

Droga Administracjo mam zasadnicze pytanie jako gracz ze stosunkowo niewielkim stażem w TE , po co jest opcja AUKCJI , skoro dostaje się za udział w niej bany . Sam jestem zainteresowany zakupem wielu rzeczy , których brakuje mi na wyposażeniu , bo wiadomo ,że w LOKACJACH szczególnie niższych epok znajduje się sam złom , ogranicza mnie jednak często brak ph . Sam byłem i jestem zainteresowany zakupem zwoju za który posypało się dziś tyle banów i mam to szczęście , że nie brałem udziału w licytacji z prozaicznego powodu ( obecny brak ph ) , ale dzisiejsza akcja pani THORGI napawa mnie obawą przed udziałem i wystawianiem czegokolwiek na Aukcji . Odnoszę wrażenie ,że ADMINISTRACJA takim załatwianiem spraw sama ZABIJA tą grę wykluczając tylu graczy za udział w AUKCJI , a ponoc żyjemy w kraju i systemie gdzie dominuje gospodarka rynkowa , czyli prawo podaży i popytu . Wydaje mi się ,że handel obojętnie czym powinien by zwolniony z jakichkolwiek obostrzeń , a w szczególności z banów . Powinno byc gestią gracza zarówno sprzedającego , jak też kupującego , co i za ile sprzedaje - kupuje . Rozumiem bany za multikonta , bo to jest nie fair , ale bany za handel spowodują odpływ i tak już nielicznej rzeszy graczy , chyba że jest to CELOWYM ZAMIERZENIEM OPERATORÓW , aby po pewnym czasie zamknąc całkowicie serwer .

Mam 2 pytania:

Gdzie mozna znalezc informacje, ze zalicytowanie za jakis przedmiot juz zaczyna byc przestepstwem?

Dlaczego nie zostalem ukarany (ani nikt inny) dzien wczesniej, gdy za tem sam zwoj licytowalem do konca kasy czyli ok. 1200 PH?

10

Saturday, 15.01.2011, 08:51

Zablokowanie konta

Login: marektro05, postać w grze: Demonicus.
Proszę o wyjaśnienie powodu blokady konta.

11

Saturday, 15.01.2011, 09:31

chciales tak samo jak ja czy grzeol kupic zwoj i w nagrode masz bana :thumbdown:

to moze dac bana kazdemu kto kupuje zlom bez slotow za 2 ph, warty jest on 1 ph, czyli ktos przeplaca 100%, czyli tez pushing :!:

12

Saturday, 15.01.2011, 10:09

chciałbym zauważyć, że ja (a podejrzewam że i pozostali gracze również) nie znam sposobu aby sprawdzić kto oprócz mnie licytuje na aukcji, w związku z tym zwracam się z prośbą do twórców gry o wprowadzenie jawności na aukcjach, aby była widoczna informacja kto wystawił przedmiot/ runę/ zwój oraz kto licytuje, abym widział, że licytuje przedmiot ktoś z mojego klanu i na tej podstawie zrezygnować z dalszego udziału w aukcji, aby nie dostać bana

przyznaję się, to ja poprosiłem Świra o wystawienie tego zwoju (mam zapis rozmowy ze skype), licytowałem go, nie kupiłem, choć chciałem kupić

licytowałem pierwszy zwój który poszedł za ponad 1k phów, licytowałem drugi, ten za który dostałem bana, chciałem licytować pozostałe dwa ale nie wyszło

nie czuje się winny PUSHINGu, a skoro "operator serwera" musi się wykazać, aby dostać pensje, pomimo tego, że ta gra jest dla mnie "całym życiem", mogę sobie odpocząć te 4 dni, przeżyję również stratę 67 groszy

proszę jednak o cofnięcie bana stałego dla Świra, który jest winny jedynie "niecnego" faktu wystawienia zwoju dla mnie

13

Saturday, 15.01.2011, 10:47

hmm, no wlasnie, a dlaczego dostalem 14 dni, a inni 4. To dodatkowa kara za wytrwalosc?

14

Saturday, 15.01.2011, 12:53

Pozwole sobie zacytować regulamin :
IX. Zabrania się działań Push oraz Pull.

Push/pull to:

  • notoryczne przekazywanie przedmiotów oraz punktów z jednego konta na
    inne, w efekcie powodujące ponad normalny rozwój danej postaci,
  • atakowanie własnych postaci oraz ustawianie wyniku starcia,
  • ustawianie wyników transakcji handlowych. Identyfikowane jako
    transakcje, w których wartość transakcji znacząco odbiega od rynkowej
    wartości przedmiotów.
  • Push - sytuacja opisana w podpunktach od a do c, gdzie stroną odnoszącą korzyść jest gracz będący wyżej w rankingu.
  • Pull - sytuacja opisana w podpunktach od a do c, gdzie stroną odnoszącą korzyść jest gracz będący niżej w rankingu.
Proszę mi teraz wyjaśnić bo jakoś nie rozumie który z powyższych punktów regulaminu został przeze mnie złamany ?

punkt "a" notoryczne przekazywanie przedmiotów oraz punktów
chyba nie, bo nie wiem czy w ciągu ostatniego miesiąca sprzedałem 3 przedmioty , nie trudnię się sprzedawaniem raczej bardziej interesuje mnie kupno bo punktów PH mam dosyć sporo, z przetopienia samych run wyciągnął bym ok 60 k

to może punkt "b"ustawianie wyników transakcji handlowych. Identyfikowane jako
transakcje, w których wartość transakcji znacząco odbiega od rynkowej
wartości przedmiotów.
na jakiej podstawie można stwierdzić że wartość przedmiotu znacząco odbiega od wartości rynkowej ?
sądziłem że na podstawie innych aukcji takiego samego przedmiotu
więc biorąc pod uwagę dwie najbliższe (a zarazem skrajne )aukcje tej mojej czyli dzień wcześniej taki sam zwój zostaje sprzedany za ponad 1000 PH , a dzień po mojej za 6 PH to nawet wyciągając średnią około 500 ph
to czy moja transakcja jest zawyżona skoro otrzymałem 210 PH ?

A może brane było pod uwagę coś innego ,tu coś z tabeli kar :
Pushing - przekazanie dóbr na inne konto "za darmo" (np. przedmiotów z usuwanego konta),

nie wiem jak można przekazywać dobra "za darmo" ,ja wystawiłem zwój otrzymałem za niego zapłatę
konta tez nie miałem zamiaru usuwać , chyba że osoba która zakupiła zwój będący przedmiotem sporu
ma lub miała taki zamiar to zrobić i pani Thorga wyczuła sprawę.(gratuluję nosa )
Czy ktoś mi to potrafi logicznie wytłumaczyć za co zostałem ukarany ?
A może po prostu : Bo tak i już.

15

Saturday, 15.01.2011, 13:15

czegoś tu nie rozumiem jeśli kolejne 2 poszly prawie za 1k

16

Saturday, 15.01.2011, 14:15

Czyli wychodzi na to że członkowie klanu nie moga licytowac w jednej aukcji , tylko pytanie do Pani Thorgi .. Skąd człowiek ma wiedzieć że w tej aukcji licytują akurat ludzie z mojego klanu ?

17

Saturday, 15.01.2011, 14:15

ostatni ten zwoj poszedl za 6ph kolego sympatyczny:)

18

Saturday, 15.01.2011, 14:17

Czyli wychodzi na to że członkowie klanu nie moga licytowac w jednej aukcji , tylko pytanie do Pani Thorgi .. Skąd człowiek ma wiedzieć że w tej aukcji licytują akurat ludzie z mojego klanu ?
No i pytanie się nasuwa , na jakiej podstawie te konta zostały zablokowane? Na podstawie domysłów PANI Administrator ?
Bo tak sie Pani wydaje że to ustawka ?
No to jak na takiej podstawie leca bany w tej grze to tylko pogratulować!

19

Saturday, 15.01.2011, 14:18

Ale ja nie jestem z jego klanu, ani nie mam nic wspolnego z zadnym ze zbanowanych. Co z tego ze ostatni poszedl za 6 PH. Poprzedni poszedl za 1200PH

20

Saturday, 15.01.2011, 14:25

no wlasnie poszedl za tyle a wart jest gora 10 ph potrafisz to zrozumiec? nikt normalny by ponad 1k za niego nie dal wiec to sa wasze szmugle:)