Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Saturday, 15.01.2011, 14:45

no wlasnie pytam gdzie jest napisane ze jest wart 10PH. Wg mnie jest wart tyle ile ktos chce zaplacic, dla mnie nawet 1100 PH, a dla ciebie 10. i co? Kto ma decydowac ile jest warte. Dla mnie palec herkulesa jest wart 50 PH a chodzi po 4500. Dlaczego nikt nie dostaje bana?

22

Saturday, 15.01.2011, 15:11

niewiem nigdy nie widzialem zadnego palca herkulesa:)

23

Saturday, 15.01.2011, 15:19

No to wychodzi na to ze nic nie wiesz o tej grze, ale jak typowy Polak masz niepodwazalne zdanie na kazdy temat. Dla mnie tylko kretyn moze ocenic wartosc tego zwoju na 10 PH, wiec jak ktos go za tyle kupil, to znaczy ze skrecal i ktos mu za darmo przekazywal przedmioty

24

Saturday, 15.01.2011, 15:38

No to panie madry oswiec nas i pow co to jest ten palec herkules? Ja nic niewiem o tej grze wiec mi wytlumacz blagam cie, aha i pow ile grasz w ta gre?

25

Saturday, 15.01.2011, 15:42

Koledze na pewno chodziło o sandał Heraklesa i Time już się tak nie wymądrzaj....
bo dziwne że bany są za 1 aukcje a za 1k i 100 ph jakoś nie ma.... I ciekawe na podstawie czego stwierdziłeś że zwój jest wart 10ph? bo ostatni poszedł za 6?

26

Saturday, 15.01.2011, 15:47

na popdstawie tego ze daje tylko 2 do aa i 19 do ini ktora jest tania w rozwinieciu w porownaniu do innych cech:) ostatnio poszedl za 6ph potem wasze szmugle i wysokie jego ceny a przed tym znowu chodzil po 6-8 ph

27

Saturday, 15.01.2011, 15:54

Dobra Tomek przestań walić głupoty - 200 PH za zwój to nie tak dużo - jeśli co niektórzy mają 30 k PH to da i w danej chwili 200 PH za zwój który potrzebuje, - sam tak robię bo nie chce mi się licytować albo nie mam czasu (nie mam 30 k PH jakby co) - a pani Thorga widzę myśli że tu każdy siedzi grzecznie przed komputerem i licytuje - i broń Boże nie powyżej jakieś wyimaginowanej stawki - otóż nie - jak są takie zwoje, a jest potrzeba - a się nie będzie on - line - to się daje cenę zaporową i zapomina się o tym - kupi lub nie kupi ...

a najbardziej mnie śmieszy ban dla osoby która wystawiła zwój - a jaki ona ma wpływ na to kto to kupi? jak ten zwój nie kupiła osoba nawet z jego klanu, i z którą nie jest powiązany ...

dlatego proszę o zniesienie tych wszystkich kar dla graczy którzy je dostali - bo są po prostu nie słuszne i niesprawiedliwe - a szczególnie kara dla gracza Świr

28

Saturday, 15.01.2011, 15:56

Tania dla ciebie może jest a co jeśli 10in u mnie już 50k kosztuje? i najtańszym sposobem jest kupno takiego zwoju i dopakowanie 20 ini dlatego dla ciebie może być wart 10 ph a dla mnie 200 ph Tak naprawdę nie ma obiektywnej wyceny itemów są warte tyle ile ktoś jest skłony za nie dać w końcu tak działają licytacje...

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

29

Saturday, 15.01.2011, 16:12

Koniec tej dyskusji. Zainteresowani proszę się wypowiadać a cała reszta niech lepiej da sobie spokój bo ich ta sprawa nie dotyczy. Dalsze włączanie się do rozmowy osób trzecich będzie skutkowało ostrzeżeniami dla nich.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

30

Saturday, 15.01.2011, 19:47

A to wy wszyscy jesteście z jednego klanu?
Cóż za zbieg okoliczności.
Nie sprawdzałam tego, szczerze mówiąc - wystarczył mi fakt, że zwój za 200 ph dwa dni później idzie za 6 ph.

Przyznam, że przeoczyłam poprzednią aukcję, ale już się poprawiam:

Obezwładniający Dym wśród Bagien za 1007 PH
2011-01-09 16:21:29

Co do rzeczywistej wartości zwoju, niech argumentem będzie fakt, że nabywca przetopił go na surowce.

ID 306
Login wnw
Postać wnw

ID 531
Login tit
Postać tit

Po 14 dni

Podbijały dziwnym trafem te same osoby, zatem dla nich kolejny bonus po 4 dni.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (15.01.2011, 19:58)


31

Saturday, 15.01.2011, 19:54

81 1 007 2011-01-09 16:21:29
ile osob powinno byc zbanowanych za ta aukcje ?????


Dokładnie tyle samo - licytowały tylko 4, dziwnym trafem te same, osoby.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

32

Saturday, 15.01.2011, 19:57

Proszę mi wytłumaczyć czym ja zawiniłem wystawiając zwój i nie mając wpływu na przebieg aukcji ?

A z klanu licytowała go 1 osoba z tego co wynika
wystawiłem go zupełnie kogo innego

33

Saturday, 15.01.2011, 20:00

Proszę mi wytłumaczyć czym ja zawiniłem wystawiając zwój i nie mając wpływu na przebieg aukcji ?

A z klanu licytowała go 1 osoba z tego co wynika
wystawiłem go zupełnie kogo innego


Tym, że mając świadomość wysokiej ceny, po zakończeniu nie zgłosiłeś aukcji do operatora.
Niektórzy uczciwi gracze w takich przypadkach jeszcze PW na forum dla pewności piszą.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

34

Saturday, 15.01.2011, 20:00

Nikt nie jest z mojego klanu, w ogole nie mialem zadnego kontaktu z wymienionymi. Jezeli chodzi o poprzednia licytacje (te same osoby licytujace), to rzeczywiscie dziwne i zastaniawiajace. A moze prawda jest po prostu to ze chcieli oni kupic taki zwoj, tak jak bylo w moim przypadku. Na pierwszy nie starczylo mi PH, na drugi starczylo i nie zaluje wcale wydatku. Paranoja jest stwierdzenie ze zwoj nie jest tyle wart, bo dla mnie po prostu jest tyle wart. Uwazam go za jeden z lepszych zwojow jakie widzialem i na pewno nie zamienilbym go na sandal herkulesa.
Ale co robic, zycze sukcesow w waszym bolszewickim swiecie regulowanych odgornie cen i mam nadzieje ze nie bedziecie miec problemow z kupnem octu za rok.

35

Saturday, 15.01.2011, 20:01

Sugerując się ceną poprzedniej aukcji nie widziałem powodu do jej zgłaszania

36

Saturday, 15.01.2011, 20:06

Nie wiem też dlaczego zostałem potraktowany jako recydywista ,miałem już bana za łamanie regulaminu to jest fakt nie przeczę temu karę poniosłem
ale nigdy nie uczestniczyłem w tego typu procederach o jaki zostałem teraz niesłusznie posądzony i ukarany.

37

Saturday, 15.01.2011, 20:06

a swoja droga, pol roku temu wisiory chodzily po kilkadziesiat PH, a teraz po 1. Zglaszam skarge na wszystkich ktorzy kupili za drogo i za tanio

38

Saturday, 15.01.2011, 20:07

Proszę mi wyjaśnić dlaczego zostałem zablokowany ten zwój wystawiłem bo miałem parę i sam sie zdziwiłem ze za tyle poszedł to jest to tera mam nie wystawianc żadnych rzeczy bo dostane bana zaraz dostane za amulet który poszedł za 32k jak coś odbierz te ph a nie blokuj bo następni zaczyna Kończyc grę a dziwne ze kupił z naszych sojuszy jak mam z sojusz z 6 klanami to jak kupi od nas to dostanie każdy bana . Gram sobie spokojnie a tu ban niesprawiedliwie chyba naprawdę chcecie ta grę skoczyć . BO bana za rzecz która nie zrobiłem nie przyjmuje bo to niesprawiedliwe .

39

Saturday, 15.01.2011, 20:15

LOMNAS , jak to nie dotyczy postronnych graczy , skoro po takiej sytuacji nie wiem naprawdę , czy mogę sobie pozwolic zarówno na zakup czegokolwiek , bądż wystawienie czegoś na AUKCJI , bo jutro mogę obudzic się z banem . TA SPRAWA DOTYCZY WSZYSTKICH GRAJĄCYCH W TĄ GRĘ :( Jeszcze pytanie do pani THORGI , a gdzie się podziała pani konsekwencja ??? Dlaczego jeden wystawiający zwój otrzymał bana stałego , a nie przeczytaliśmy o banie stałym dla wystawiajacego drugi taki sam zwój , gdzie przekręt gołym okiem widac był znacznie poważniejszy . Czyżby mierzyła pani inną miarą różnych graczy , a gdzie tu przysłowiowa sprawiedliwośc ??? :(

Ostrzeżenie za złamanie regulaminu Działu Skarg i Pręgierza.
Lomnas

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Lomnas" (16.01.2011, 11:05)


40

Saturday, 15.01.2011, 20:20

Ludzie jaki przekret, licytowalem oba zwoje bo chcialem je kupic. Gdybym wiedzial ze nastepny pojdzie za 6, to gralbym w lotka, a nie bawil sie w licytacjNiech wprowadza ceny urzedowe albo maksymalne i problem zniknie.