Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

41

Saturday, 15.01.2011, 20:20

to ja w takim razie bardzo bym prosił o wklejenie informacji szczegółowych kto i za ile dokładnie licytował w tych dwóch aukcjach za które dostaliśmy bana, bo chciałbym zobaczyć na własne oczy jak wygląda "sztuczne podbijanie ceny"

proszę też zwrócić uwagę, że poprzednio przed tymi aukcjami, powyższy zwój poszedł za cenę 60 czy też 80 phów (niech ktoś sprawdzi dokładnie, kto nie ma jeszcze bana)

proszę również o sprawdzenie, kto z zainteresowanych tym zwojem, był zalogowany w grze powiedzmy od co najmniej 1h przed zakończeniem do zakończenia

i poproszę o przedłużenie bana za to, że ten zwój który poszedł za 6ph również był wystawiony dla mnie przez Propa i gotów byłem dać za niego 100-150ph, gdybym był komputerze w tym czasie

42

Saturday, 15.01.2011, 20:23

Wydaje mi się iż najbardziej zawiniła własnie Pani Thorga , dlaczego ? Otóż niedopilnowała przekrętu na ponad 1k PH , aukcja została zakończona i nie było widać żadnych reakcji .
W następstwie nasz kolega wystawił taki sam zwój z nadzieją na sprzedaż za dobrą cenę , aukcja zakonczyła się na 5 krotnie niższej cenie .. Więc olał sprawe i wrócił do gry..
Dziwne jest że Ci sami licytowali ten zwój ? Dla mnie to logiczne że jak
ktoś chce coś kupić ale nie wygrał bo mial za malo PH lub wyszlo za
drogo to licytuje w kolejnej aukcji !! Myślę żę nie jestem wyjątkiem
który tak robi.


Pani Thorga obudziła sie po kilku dniach i bez przemyslenia jak widac rozdała bany..


Gdyby PANI THORGA zajęła się przekrętem na ponad 1k PH w pierwszej kolejności to nasz kolega wiedziałby że cos jest nie tak i wtakiej sytuacji zgłosiłby aukcje do weryfikacji..
Skoro Pani przeoczenie doprowadzilo do tej sytuacji to chyba bany powinny zostać zdjęte [Z aukcji ostatniej na 210ph] a gracze powinni usłyszeć słowo "Przepraszam" ?

Dziwne jest że Ci sami licytowali ten zwój ? Dla mnie to logiczne że jak ktoś chce coś kupić ale nie wygrał bo mial za malo PH lub wyszlo za drogo to licytuje w kolejnej aukcji !! Myślę żę nie jestem wyjątkiem który tak robi.

Ostrzeżenie za złamanie regulaminu Działu Skarg i Pręgierza.
Lomnas

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Lomnas" (16.01.2011, 11:05)


43

Saturday, 15.01.2011, 20:30

Niestety, widzę, że niejaka Pani Thorga odreagowuje swoje kompleksy wyładowując się na TOTALNIE niesłusznie dawanych banach.
Nawet nie raczy rozsądnie odpowiedzieć, tylko przedłuża niesprawiedliwe blokady.
Cóż, TE schodzi na psy, a przez ponad 2 lata wydawało mi się, że to jedyna sensowna internetówka.
Obserwując zachowanie ww. Pani, zapewne zaraz dostanę stałego bana - przecież ośmielam się krytykować Jej decyzje - dlatego Panowie - dziękuję za grę, dopóki nie zostałem bezsensownie posądzony o jakieś przekręty, było fajnie.
Pozdrawiam
Marek

Ostrzeżenie za złamanie regulaminu Działu Skarg i Pręgierza.
Lomnas

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Lomnas" (16.01.2011, 11:04)


44

Saturday, 15.01.2011, 20:31

Zwój poszedł za 1k PH i nie było bana, więc ludzie pomyśleli, że jest tyle wart i go licytowali. A tu nagle ban za pierwszy zwój jak i za drugi, moim zdaniem nieuczciwy...

Ostrzeżenie za złamanie regulaminu Działu Skarg i Pręgierza.
Lomnas

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Lomnas" (16.01.2011, 11:04)


45

Saturday, 15.01.2011, 20:32

Ja żadnego przekrętu nie robiłe wystawiłem zwój i poszedł za tyle a nie mię oskarżasz pytaj się tej osoby dlaczego za tyle kupiłem ja jak potrzebuje jakiejś rzeczy to licytuje bardzo wysoko kiedyś jak potrzebowałem złomu to licytowałem za 10ph to tez miałem dostać bana to jak bym kupował pierścień z 2 slotami i bym dal 10k to tez bym dostał bana pomyślcie troch.

46

Saturday, 15.01.2011, 20:59

Obezwładniający Dym wśród Bagien za 1007 PH
2011-01-09 16:21:29

ten zwój podbijało aż 81 osób - aż sam jestem ciekawy jakie :)

a po czym pani Thorga wnosi że 200 PH za zwój to już dużo na tyle aby dać bana a 100 PH to już nie?

47

Saturday, 15.01.2011, 21:07

81 1 007 2011-01-09 16:21:29
ile osob powinno byc zbanowanych za ta aukcje ?????


Dokładnie tyle samo - licytowały tylko 4, dziwnym trafem te same, osoby.
ciekawe jak to mialem zrobic, jezeli nie mam tyle ph

48

Saturday, 15.01.2011, 21:07

Przytoczę pewna sytuacje na tym samym zwoju

Obezwładniający Dym wśród Bagien
4 4 2010-09-14 16:45:32
Obezwładniający Dym wśród Bagien
13 150 2010-09-12 01:06:22

pierwszy idzie za 150 drugi za 4 ph aukcje nie zostały cofnięte bardzo podobna sytuacja jak tu 210 a 6
czemu tam nie ma bana?

Ostrzeżenie za złamanie regulaminu Działu Skarg i Pręgierza.
Lomnas

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Lomnas" (16.01.2011, 11:05)


49

Saturday, 15.01.2011, 21:14

Zapomniałem dodać że we wrześniu ludzie mieli mniej ph a od tego czasu liczba ich na serwerze znacznie wzrosła szczególnie po eventcie....

50

Saturday, 15.01.2011, 21:21

ja np ad kilku tygodni probowalem dropnac ten zwoj - aukcji akurat nie sprawdzalem - az postanowilem kupic, a ze zadko sprawdzam aukcjie a tym bardziej kupuje jakies drozsze rzeczy w cenach sie nie orientuje, a ten zwoj w helmie ma u mnie 2 hero (prosze sprawdzic, bo na pewno juz nie zmienie), z tym ze ten drugi chcialem wlozyc do znacznie lepszego helmu

wiec niech pani Admin nie wymysla bajeczek, bo to tylko wyobraznia chyba dziala... ja nawet nie wiedzialem od kogo kupuje i z kim sie licytuje, a licytacja z mojej strony trwala na ok 1h przed zakonczeniem i kilka razy byla przedluzana, wiec nie wiem co w tym moze byc dziwnego

51

Saturday, 15.01.2011, 21:23

Więc kto kupił ten zwój który został podobno przetopiony na surowce ?

52

Saturday, 15.01.2011, 21:41

mozliwe ze ten kto kupil za 6ph bo ja jak zaplacilem 1k to chyba smieszne byloby go przetapiac :)

53

Saturday, 15.01.2011, 22:42

A ja sądzę że pani Torgha miała po prostu na mnie zlecenie i tu nie chodziło o aukcję tylko o to żeby mnie udupić .

Bo jeżeli sprawdzała by poprawność aukcji to zauważyła by w pierwszej kolejności aukcje za 1007 PH za nieprawidłową
a dopiero potem tą na 210 PH.
I nie umknęła by jej taka aukcja z września którą wypatrzył Sergio za 150 ph ,biorąc pod uwagę dzisiejszą inflacje po ewencie to jest zbliżona cena. Jest setki podobnych aukcji gdzie ceny sie naprawdę wahają w sporych granicach i jakoś bany się nie sypią.

A ja dostałem tylko czym zawiniłem ? (Poza tym śmiesznym pushingiem)

W związku z tym chciałbym przeprosić wszystkich zbanowanych wraz ze mną, to moja wina że musicie teraz cierpieć tą rozłąkę z TE.
Znaleźliście się po prostu w nie właściwym miejscu o nie właściwej porze.
Fakt że wy na kilka dni a ja na stałe .
Mógłbym się oczywiście odwołać ,złożyć skargę na operatora .........ale to tak jak bym się poskarżył do Komorowskiego na Tuska...

54

Saturday, 15.01.2011, 22:52

to fakt ze skarga chyba nie ma sensu... ja nie karany od poczatku servera bo staram sie przestrzegac regulaminu, a tu taka wpadka i tylko dlatego ze nie zglosilem aukcji - ja jak cos sprzedawalem i poszlo drozej to zglaszalem, a tu akurat sprzedawca nie zglosil i mam bana :( za malo na handel zagladam po prostu i tyle :D

55

Saturday, 15.01.2011, 23:36

A to wy wszyscy jesteście z jednego klanu?
Cóż za zbieg okoliczności.
Nie sprawdzałam tego, szczerze mówiąc - wystarczył mi fakt, że zwój za 200 ph dwa dni później idzie za 6 ph.

Przyznam, że przeoczyłam poprzednią aukcję, ale już się poprawiam:

Obezwładniający Dym wśród Bagien za 1007 PH
2011-01-09 16:21:29

Co do rzeczywistej wartości zwoju, niech argumentem będzie fakt, że nabywca przetopił go na surowce.

ID 306
Login wnw
Postać wnw

ID 531
Login tit
Postać tit

Po 14 dni

Podbijały dziwnym trafem te same osoby, zatem dla nich kolejny bonus po 4 dni.
A to wy wszyscy jesteście z jednego klanu?
Cóż za zbieg okoliczności.
Nie sprawdzałam tego, szczerze mówiąc - wystarczył mi fakt, że zwój za 200 ph dwa dni później idzie za 6 ph.

Przyznam, że przeoczyłam poprzednią aukcję, ale już się poprawiam:

Obezwładniający Dym wśród Bagien za 1007 PH
2011-01-09 16:21:29

Co do rzeczywistej wartości zwoju, niech argumentem będzie fakt, że nabywca przetopił go na surowce.

ID 306
Login wnw
Postać wnw

ID 531
Login tit
Postać tit

Po 14 dni

Podbijały dziwnym trafem te same osoby, zatem dla nich kolejny bonus po 4 dni.

hehe 6 dni pozniej... pozniej to moze po prostu nie bylo ludzi na ktrorym zalezalo na tym zwoju a druga sprawa to nie kazdy moze byc online 24h/dobe i 7dni/tydzien a po prostu licytuje w godzinach w ktorych moze.... Pozdro i niech Pani Admin Rozwazy takie możliwosci

56

Sunday, 16.01.2011, 01:06

ja tego nie odpuszcze nie lubie byc posadzany o cos czego nie zrobilem... przynajmniej umyslnie... bo takie przypadki j.w. to moga sie zdarzyc.... chcialbum wiedziec jeszcze tylko komu pushing zrobilem...

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

57

Sunday, 16.01.2011, 11:08

A prosiłem o coś... warny rozdane.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

58

Sunday, 16.01.2011, 11:09

jestem zażenowany wiedzą operatora serwera na temat graczy (przynależnością ich do klanów)

Cytat

Cytat wypowiedzi "Thorga"
A to wy wszyscy jesteście z jednego klanu?
Cóż za zbieg okoliczności.
śpieszę z podpowiedzią, otóż nie jesteśmy z jednego klanu

59

Sunday, 16.01.2011, 11:12

mozliwe ze ten kto kupil za 6ph bo ja jak zaplacilem 1k to chyba smieszne byloby go przetapiac :)

ja kupilem ten zwoj i nie przetopilem go na surowce


dodtkowe 4 dni bana dostalem za licytowanie tego samego zwoju, to niech mi Pani operator powie co mialem zrobic jezeli chcialem kupic ten zwoj, patrzec jak ktos inny go bierze, jest mi ten zwoj potrzebny wiec licytowalem to chyba logiczne i chocby bylo 10 aukcji na taki zwoj to bym licytowal kazda jedna az bym kupil, bo niestety na molochu leca zwoje z 1 i 2 epoki, a tam wlasnie dropa szukam i zwoj ten potrzebny mi byl aby skuteczniej ta lokacje czyscic.

prosze sobie sprawdzic ze mam tylko 1 taki zwoj, kupiony na aukcji

60

Sunday, 16.01.2011, 15:44

Chciałem jeszcze coś pokazać pani administrator i tym co twierdzą że ten ban jest słuszny :

Obezwładniający Dym wśród Bagien

Jest to wycena tego zwoju przez graczy na serwerze T2 gdzie punków PH jest mniej, gdzie z reguły wszystko jest tańsze.

Proszę mi odpowiedzieć czym mam się w takim razie sugerować czy otrzymana przeze mnie kwota jest zbyt wysoka ?