Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

61

Sunday, 16.01.2011, 17:10

moim zdaniem to aukcja jest wlasnie po to zeby kazdy mogl dac cene wg wlasnych mozliwosci, a zglaszanie do operatora to juz inna bajka- ja zawinilem tylko tym ze nie zglosilem, ale moim zdanie powinien to zrobic sprzedawca...

62

Sunday, 16.01.2011, 17:50

Jak by wszystko zgłaszali to jakiś czas temu 2 slotowy amulet sprzedał mi się za 200/300ph gdzie stoją ok 1000 po prostu w tym czasie było dużo wystawiony no i co bylem stratny ras rzecz idzie za dużą sumę raz za niska no logiczne jak ktoś bardzo potrzebuje to się bije ale przecież w tej licytanci przebijali 80 razy no porostu nie było go na licytacji dłuży czas i parę osób potrzebowało i się bilo o niego a nieraz jest dużo i idzie za 5ph jak ostatnio z sygnetami było 2 dni temu widziałem jak poszedł za 140ph a był czas ze kosztowały 5-6ph to miała osoba zgłaszać ze za drogo poszedł bez sensu ja jak coś potrzebuje i się bije to tez potrafię przepłacić to nie karacie za coś co nie z robił . Napisanie ze go odrazy sprzedał jak pisze ze go ma na sobie naprawdę chcecie pozbyć się graczy.

63

Sunday, 16.01.2011, 18:45

chyba tak bo ja w BW mialem 2 tygodniowa przerwe z powodow osobistych i juz nie gram dalej, a tu bedzie chyba tak samo skoro admini sa jacy sa...

64

Sunday, 16.01.2011, 19:29

prosze o szczegoly licytacji, bo jak dotad Pani Admin nie odpisuje a to istotna sprawa....

65

Sunday, 16.01.2011, 19:41

nie wiem czym sugeruje sie nasz Pani admin, ale z drugiej strony to admin ma zawsze racje - nawet jak nie ma- wiec te wszystkie posty mozna w kosz wyrzucic :D
dobrej nocy wszystkim graczom i "przemyslanych decyzji" adminom :D
ktos moze wam wybaczy bo ja na pewno nie zapomne ...

66

Monday, 17.01.2011, 00:35

To ja powtórzę się raz jeszcze - zdecydowanie kara jest za wysoka dla zbanowanego na stałe gracza - tym bardziej że tutaj nie było żadnego przekrętu - zwój poszedł za 100 kiedyś , poszedł za 1000, poszedł i za 200 - ja wciąż nie rozumiem co w tym dziwnego... tym bardziej jak ludzie maja PH - a inflacja szaleje...

67

Monday, 17.01.2011, 14:11

CZY mógł by sie wypowiedziec operator bo ztego co napisal wynika ze jak wystawilem zwuj to bilo sie o niego 4 -5 osob i dlatego tak wysoko zostal sprzedany a nastepna licytacja tak sambyla wysza ludzie zobaczyli ze zwuj poszedl drogo i zczeli wystawiac ci co chcieli bardzo to juz kupili i dlatego nastepne poszly tak tanio.
Przeciesz takich alkcji bylo juz mnustwo pamietam z biżuteriom 2 slotową na szyje jak ktoś wystawił 1 i poszła za grube ph i inni zobaczyli ze tak drogo i zaczęli wystawiać i okazało ze niektóre poszły za małe ph .Pamiętam ze ja tak miale i nikt wtedy niedostali banów proszę o przeanalizowanie i dać odpowiedz czy ban jest ostateczny bo wszyscy czekają na wypowiedz operatorów i niech sprawdzi jak dawno był wystawiany zwój jak ja mojego wystawiłem i na pewno ogarze się ze dłuży czas był niestawiany dlatego znalazło się tylu chętnych na niego a ze z sojuszniczych klanów ale kto inny jak inni niegrana

68

Monday, 17.01.2011, 15:43

Moim zdaniem administracja daje pupy po calosci i to nie pierwszy raz. Takie sa prawa rynku, ze jak towaru jest malo, a chetnych duzo to towar idzie znacznie powyzej swojej realnej wartosci. Z taka sytuacja mielismy do czynienia gdy zwoj poszedl za 1000 ph. Nie uwazam atomiast aby kwota 200 ph za tezn zwoj byla wygorowana i ban dla graczy, a zwlaszcza sprzedajacego, jest smieszny. Dodatkowo zalecam administracji zapoznanie sie z zasadami aukcji, bo nazywacie cos aukcja, a potem okazuje sie ze nie macie o tym zadnego pojecia.

Ostrzeżenie za złamanie regulaminu Działu Skarg i Pręgierza.
Lomnas[b]

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Lomnas" (18.01.2011, 08:06)


69

Monday, 17.01.2011, 19:49

Dalej czekamy na werdykt "TRYBUNAŁU DO SPRAW HANDLU ... "

70

Monday, 17.01.2011, 20:17

Sprawa Palagrina zostala dzis "zalatwiona", a co z nami rowniez nieslusznie zablokowanymi, nas macie w ..... :?:

71

Monday, 17.01.2011, 20:29

Co do Was Panowie -

już Macie wyrok i podejrzewam że nikt nie odważy się go cofnąć
a już nie wspomnę o Tym że zapadł na podstawie domysłów ...

A teraz Lomnas możesz mnie zablokować ...

Ostrzeżenie za złamanie regulaminu Działu Skarg i Pręgierza.
Lomnas

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Lomnas" (18.01.2011, 08:06)


72

Tuesday, 18.01.2011, 12:49

Proszę o wypowiedz moderatorów

73

Tuesday, 18.01.2011, 13:32

moderatorzy tutaj nie maja nic do gadania ;)
rozumie ze chodzi o adminow i operatora T1.

74

Tuesday, 18.01.2011, 18:38

TAK

75

Wednesday, 19.01.2011, 17:58

Podziwiam zmyslnosc administracji, taktyka na "nie odpowiadajmy to im sie kiedys znudzi i odpuszcza". Jak sami napieprzycie to nie karajcie za to graczy. Ustalcie ceny minimale i maxymalne na wszystkie itemki i aktualizujcie je co tydzien w zaleznosci od potrzeb rynku, a nie karacie graczy za to, ze waszym zdaniem item nie jest tyle wart.

76

Wednesday, 19.01.2011, 18:29


Podziwiam zmyslnosc administracji, taktyka na "nie odpowiadajmy to im sie kiedys znudzi i odpuszcza". Jak sami napieprzycie to nie karajcie za to graczy. Ustalcie ceny minimale i maxymalne na wszystkie itemki i aktualizujcie je co tydzien w zaleznosci od potrzeb rynku, a nie karacie graczy za to, ze waszym zdaniem item nie jest tyle wart.

Dokladnie, rozdac nieslusznie bany, a potem w .... miec i nie odpisywac, bo po co, kiedys im sie znudzi :thumbdown:

77

Saturday, 22.01.2011, 19:59

co z moimi dni premium z ktorych zostalem OKRADZIONY :!:

78

Sunday, 23.01.2011, 14:37

Wygląda na to, że admini uznali, w co aż trudno uwierzyć zakładając ich dobrą wolę, że w tej sprawie nie mają sobie nic do zarzucenia i nic do wyjaśnienia.
Gratuluję dobrego samopoczucia.
A pewnie chodziło o dorwanie gracza świr (zemsta jak na Mortenie swego czasu?).
Znalazł się moooocno naciągany haczyk, reszta idiotycznych banów dla uczestników aukcji to zasłona dymna.

Polecam porównanie z decyzjami w poniższej sprawie - daje do myślenia
[ PUSHING ] riffi, WERTTY
Podobnie odblokowanie Drastica, pomimo ewidentnego przewinienia, do której decyzji nic nie mam i cieszę się, że może grać dalej.

Ale dlaczego w przypadku tej aukcji pomimo mnóstwa wątpliwości admini jesteście tak nieprzejednani ?

79

Tuesday, 25.01.2011, 01:53

Jeden pajac całuje w tyłek kolejnego i tak to leci. O co więcej pytać? Panie i Panowie, żyjemy w Polsce, czyli w kraju gdzie wszystko jest mozliwe. koledzy przedmowcy uważajcie na slowa, bo zlecenie i na Was się znajdzie, wystarczy banał, Kachu nie licytuj runy feh za 1 ph, bo może się okazać, że jest ona warta 0,5 ph :D A ja teraz się spodziewam, że też dostanę bana pod byle pretekstem, za to co napisałem. Wszak nie wszyscy są traktowani tak jak gracz Drastic, ja nie dostanę taryfy ulgowej po kilku tygodniach proszenia na priw :D

80

Friday, 28.01.2011, 00:55

Niesłuszny BAN dla gracza Swir chyba że na prawdę się mylę a Pani Thorga ma zawsze rację.Oto kilka przykładów zakupu tego samego zwoju za co jest BAN







za ten zwój jest BAN

za ten zwój dostali po 8 dni Bana









między 4ph a 80ph to spora różnica





o i tu mamy pierwszy przykład zwój poszedł za wysoką cenę a bana nikt nie dostał

no a tu to już naprawdę wysoka cena

tutaj troszkę niższa

tutaj to tylko jedna licytacja

no tutaj ktoś zgłosił do operatora serwera przeszukałem pręgierz na forum ale kary za ten zwój nie znalazłem







no i teraz trzeba się zastanowić która z cena jest odpowiednia za ten zwój kto te ceny ustala? i czy BAN dla gracza Swir jest słuszny? ja myślę że nie a co wy Gracze o tym sądzicie i czy Administracja się pomyliła czy miała rację i BAN został słusznie założony przez Panią Thorge