Nie jesteś zalogowany.

1

Monday, 17.01.2011, 00:13

Armia po zakończonym oblegu

Po zakończonym oblegu [zamiana wiosek] ze wsi w której posiadam 1,5k HALEK na wieś gdzie nie mogę posiadać halek [1level] Moje wojo nie zniknęło a pojawilo się w nowej wsi .. Co prawda ruszać go nie można bo wyskakuje komunikat że brak wymaganego wydobycia ale wojsko jest we wsi nowej i ma się dobrze :D

Bug ? Owszem gdyż do obrony wsi zawsze się nadaje a w rzeczywistości tej armii nie powinno już być ..

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 17.01.2011, 00:31

armia ginie jak stracisz wioskę Lopezie a jak przejmiesz inną to zostaje, 1500 halek bogatych masz wujków :rotfl:

3

Monday, 17.01.2011, 00:34

Golemiku ale znowu nie wnosisz nic sensownego tylko stwierdzenia które ja już znam , skoro wojsko zostaje we wsi 1 leveleowej to jest chyba bug , bo mogę to wojo wykorzystywać do obrony tejże wiochy .

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "DABUS" (17.01.2011, 01:11)


Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 17.01.2011, 00:35

możesz ale nie możesz Ty wykonywać żadnych akcji tą armia odkąd gram to tak było i myslę że od początku tej gry tak samo trochę pograsz to zrozumiesz

5

Monday, 17.01.2011, 00:38

Do wykonywania obrony nie muszę nic robić .... Wystarczy że wojo sobie stoi ...

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Monday, 17.01.2011, 07:49

Jeżeli masz ujemne wydobycie to masz szanse na stracenie całkowicie armii :)

Dlatego proponuje skasowac tyle jednostek o ile masz za małe wydobycie :D
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Monday, 17.01.2011, 07:50

Z tego co pamiętam, to tak właśnie miało to działać - mianowicie jednostki miały przechodzić do nowej wioski.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker