You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, January 17th 2011, 12:13am

Armia po zakończonym oblegu

Po zakończonym oblegu [zamiana wiosek] ze wsi w której posiadam 1,5k HALEK na wieś gdzie nie mogę posiadać halek [1level] Moje wojo nie zniknęło a pojawilo się w nowej wsi .. Co prawda ruszać go nie można bo wyskakuje komunikat że brak wymaganego wydobycia ale wojsko jest we wsi nowej i ma się dobrze :D

Bug ? Owszem gdyż do obrony wsi zawsze się nadaje a w rzeczywistości tej armii nie powinno już być ..

Golem

Intermediate

• Send private message

2

Monday, January 17th 2011, 12:31am

armia ginie jak stracisz wioskę Lopezie a jak przejmiesz inną to zostaje, 1500 halek bogatych masz wujków :rotfl:

3

Monday, January 17th 2011, 12:34am

Golemiku ale znowu nie wnosisz nic sensownego tylko stwierdzenia które ja już znam , skoro wojsko zostaje we wsi 1 leveleowej to jest chyba bug , bo mogę to wojo wykorzystywać do obrony tejże wiochy .

This post has been edited 1 times, last edit by "DABUS" (Jan 17th 2011, 1:11am)

Golem

Intermediate

• Send private message

4

Monday, January 17th 2011, 12:35am

możesz ale nie możesz Ty wykonywać żadnych akcji tą armia odkąd gram to tak było i myslę że od początku tej gry tak samo trochę pograsz to zrozumiesz

5

Monday, January 17th 2011, 12:38am

Do wykonywania obrony nie muszę nic robić .... Wystarczy że wojo sobie stoi ...

EBO

Intermediate

• Send private message

6

Monday, January 17th 2011, 7:49am

Jeżeli masz ujemne wydobycie to masz szanse na stracenie całkowicie armii :)

Dlatego proponuje skasowac tyle jednostek o ile masz za małe wydobycie :D
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™

Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Konrad

Administrator

• Send private message

7

Monday, January 17th 2011, 7:50am

Z tego co pamiętam, to tak właśnie miało to działać - mianowicie jednostki miały przechodzić do nowej wioski.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker