Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 17.01.2011, 11:14

Handel Osadami

A może by tak pohandlować osadami. Jawnie na forum. Na przykład:

Znalazłem osadę nierozbudowaną, wysyłam tam osadnika, przejmuje ją wystawiam ją na aukcji za PH. Dzięki temu będzie nowy typ graczy - szukających po mapie fajnych osad :D No, a w dodatku z tymi PH co poniektórzy nie mają już co robić i na pewno by woleli mieć fajne poletko pod wojsko.

2

Monday, 17.01.2011, 11:19

:rotfl: :rotfl: Pomysł jak każdy inny ale jedna rzecz , wchodzisz na aukcje a tam ktoś sprzedaje fajną Twoją wioskę :> bo np. Ci ją zabrał ..
Ty kupujesz a ten znowu Ci ją zabiera i znowu wystawia na sprzedaż :)
Totalna bzdura :P:P

3

Monday, 17.01.2011, 11:24

A z przedmiotami tak nie możesz robić ? Zawsze mogłeś ponownie coś wystawić na aukcje... Nie wiem jaki byłby sens ciągłego wymieniania sie - poza tym będzie można tylko bez budynków sprzedawać - same pola - a nie rozbudowane osady.

4

Monday, 17.01.2011, 11:26

poza tym będzie można tylko bez budynków sprzedawać - same pola - a nie rozbudowane osady.

A no to inna bajka :)

Pewnie że to zawsze jakieś urozmaicenie gry .


Z postu niżej :

Cytat

A podobno zamknęli sklepy z dopalaczami:D
HyHyHy :rotfl: :rotfl:

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Monday, 17.01.2011, 11:26

A podobno zamknęli sklepy z dopalaczami:D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Monday, 17.01.2011, 11:27

Jeżeli już to nie osadami co polami z dobrymi bonusami właśnie.

Np osadnikiem idziesz i zakładasz wioske na tym polu.

Nic nie budujesz i wystawiasz na aukcjie, wtemczas wioska jest pod całkowitą ochroną nie można z nią nic zrobić.

Takto jest sens inaczej nie ma bo aktualne oblegi straciłyby sens, każdy wolałby kupić na spokojnie niż męczyć się z zabieraniem.


Ogólnie rzecz biorąc pomysł mi sie nie podoba :P
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

7

Monday, 17.01.2011, 11:52

Ale to ci da alternatywne rozwiązanie. Załóżmy sytuację, w której nie masz szans na przejęcie dobrego pola oblegiem bo nie masz takiej siły przebicia - wtedy kupujesz pole i koniec.

Pomyśl też ile trudu kosztuje postawienie osadnika na początku gry w nowej epoce...

8

Monday, 17.01.2011, 11:55

wtedy kupujesz pole i koniec.
Myślę że problemu ze zdobyciem dobrego poletka nie ma , jedyny problem to póznej je utrzymać przed tymi co najczęściej zabierają :D

" SPARTA "

9

Monday, 17.01.2011, 12:06

Ale problem z utrzymaniem pola masz tak czy siak ... więc to nie ma żadnego wpływu na to czy kupiłeś osadę czy też ją sobie przejąłeś w ciężkiej walce...

Starzy gracze mają już raczej dobre osady i nie sądzę żeby zaatakowali słabego gracza z dobrą osadą na zerowym stopniu rozbudowy - nam się już nie chce budować od zera :D To raczej będzie pomocne przy słabszych graczach, gdzie nie ma takich dużych różnic pomiędzy siłą klanów.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Monday, 17.01.2011, 12:20

Dabus per Lopez jeżeli sie nie myle dobre pole dla 5 czy 6 epoki to naprawde wielki wysiłek, a jak ktoś zauważy, że takie posiadasz masz dalikatnie przekichane, jeżeli klan nie dysponuje siłą ognia potrafiącą Cię wybronić.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

11

Monday, 17.01.2011, 12:22

Dlatego jaki sens je za nie płacić skoro i tak Ci je zabiorą :)
Tak nie mylisz się Dabus per Lopez ...

12

Monday, 17.01.2011, 12:23

Dokładnie EBO ma rację. Ja szukałem bardzo długo. Po roku znalazłem dopiero pod czołgi na t2 w 5 erze i pod autka. ROK

DABUS- do twojej wypowiedzi - to jaki jest w ogóle sens posiadania jakiejkolwiek osady - zawsze ci ja mogą zabrać.
Jaki jest w ogóle sens gry ...

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Monday, 17.01.2011, 13:50

Gra ma być zabawą, więc niektóre rzeczy trzeba traktować z dystansem :P

Straciłem wioske są 3 opcje:
-Zbuduje nową co mi tam, akurat może znajde lepsze pola
-Nie ma tak dobrze odbije ją
-To im sie odpłace zabiore lepsza

Wszystko da się odpowiednio potraktować. HC przynajmniej na T2 nie musisz się bać, że ten teren stracisz, co innego byłoby na T1 :thumbup:
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling: