Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 17.01.2011, 15:13

Śmiercionośna Hakownica

http://img121.imageshack.us/i/ffeerrtt.jpg/

ile warta może być taka piszczałka ?

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 17.01.2011, 15:16

Może 1.5k to góra.

Nie ma tylu osób, które by chciały do 6 skakać by potrzebowały tego typu sprzętu bardziej liczy się wszystko co daje jakikolwiek bonus do jednostek ;)
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

3

Monday, 17.01.2011, 15:20

Bezcenna :P Ale trza mieć PH :>

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 17.01.2011, 15:23

Bezcenna jeśli masz zamiar skakac wysoko, bezwartościowa jeżeli simujesz.

Pierwsza poszła niewiele ponad 1.1.k co mnie szczerze zadziwiło, lecz już wiem dlaczego :)
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

5

Monday, 17.01.2011, 15:25

6 poziom Palnej to żaden wydatek , a staty podnosi makabrycznie wiec dla mnie na początek na expedycje czy lokacje nawet jest bezcenna...

Ale pomarzyć można jak sie ma 20 ph na koncie:P

6

Monday, 17.01.2011, 18:37

jeśli byś sprzedawał to za ile bo może byłbym chętny
mmmmmmmmmm

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Monday, 17.01.2011, 20:44

Dla przypomnienia to jest T2, jeżeli grasz to sorka, ale widze Cie głównie w działach dla T1 dlatego informuje.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling: