Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 24.01.2011, 19:09

Bojkot Premki

Proponuje bojkot premki jesli ta gra ma być taka jak jest czyli prawdopodobienstwo trafienia dropu praktycznie zerowe nawet z tym smiesznym eventem swiatecznym gdzie wypadały głównie badziewne maczugi itp. Tym samym gra traci swój urok ze względu również na brak czatów klanowych i wielu ciekawych, proponowanych ulepszeń. Skoro więc Adminowie twierdzą że nie ma kasy na polepszanie gry dlaczego więc nie można odblokować- zwiększyć prawdopodobieństwa wypadania ciekawych itemów run itp. co dałoby większe zainteresowanie grą bez poniesienia kosztów.Ta gra stałaby się w końcu ciekawa i wciągająca. Wszyscy którzy uważają podobnie proszeni są o wpis pod tematem aby uświadomić Adminom jak poważbny jest to problem dla ambitnych graczy. Chybaże Adminom zależy na tym aby na serwie zostały tylko nieliczne jednostki bo do tego wszystko dąży. FALCO

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "transporter" (24.01.2011, 19:25)


2

Monday, 24.01.2011, 19:18

No niestety ..
Pewno że popieram ale co to zmieni ...

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Szybki Lopez" (24.01.2011, 19:39)


3

Monday, 24.01.2011, 19:32

przeczytaj dokładnie

4

Monday, 24.01.2011, 20:36

trafiony - zatopiony :D

też już się właśnie zastanawiałem w czym tu Adminowie widzą problem by zwiększyć te cholerne prawdopodobieństwo wypadania gadżetów ??? Gram od 14.01.2010 i od tamtego czasu płacę premium. Dziś mam uczucie że już bez sensu bo gra stoi w miejscu i zobaczenie czegoś nowego (choć np. jest wiele niewidzianych itemów) graniczy z cudem. Odwiedziłem Królową tygrysów w poszukiwaniu Haal bez przesady ok. 400 razy i tu ku mojemu zaskoczeniu nic takiego nie wypadło :-O mało tego wszystkiego a jak nawet to sama lipnia z grzybnią .... Naprawdę w tej chwili nie ma po co płacić premki bo jestem w 4 epoce i tu brak jest farm więc budowa siłą rzeczy leci powolutku, zostaje więc radocha tylko z lokacji a tam wielka D..PA :(
Poza tym grając rok czasu nie wypadł mi nigdzie ani jeden pierścionek czy też wisior a to już chyba przesada - pytanie więc do Adminów: dlaczego żałujecie tak bardzo tych wszystkich dropów, które faktycznie sprawią grę ciekawszą??? Przecież teraz to już nie ma po co grać.. Po pierwsze - itemy nie wypadają - nie ma radochy, po drugie - powojować nie można za wiele(słabe współczynniki do możliwości rozwoju(budowy) w wyższych epokach, po trzecie - co za tym idzie nie ma radochy nawet z bitek bo tu przeszacowanie walki 4 z 3 epoką jest oczywiście zdrowo przesadzone (4 epoka nie ma żadnych szans z 3 - główny powód ilość woja).
Adminowie zróbcie coś z tym bo niebawem naprawdę serwer będzie pustoszał. A co do oblegów: moje zdanie jest takie że skoro jedni chcą a inni nie to dlaczego nie dać wyboru graczom czyli mogliby mieć jeden wybór na grę: z oblami lub bez. Klikając wersję bez - nie można byłoby założyć obla na nich ale również oni nie mogliby uczestniczyć w żadnych oblegach. A dla tych wybierających grę z oblegami sytuacja teraźniejsza. Czyli da się to rozwiązać ;) oczywiście taką decyzje można byłoby podjąć powiedzmy raz na całą grę. Co to daje ?? A to że są gracze którzy chcieliby budować sobie wioski, rozwijać się, płacić premkę a nie opłaca im się bo szybko stracą wioskę i zainwestowaną kaskę - czyli kolejny bezsens.

Pozdrawiam Wszystkich. Adminowie czas na przemyślenia i konkretne działania.... niekoniecznie kosztowne ;)

5

Monday, 24.01.2011, 20:41

A co do oblegów: moje zdanie jest takie że skoro jedni chcą a inni nie to dlaczego nie dać wyboru graczom czyli mogliby mieć jeden wybór na grę: z oblami lub bez. Klikając wersję bez - nie można byłoby założyć obla na nich ale również oni nie mogliby uczestniczyć w żadnych oblegach. A dla tych wybierających grę z oblegami sytuacja teraźniejsza. Czyli da się to rozwiązać ;) oczywiście taką decyzje można byłoby podjąć powiedzmy raz na całą grę. Co to daje ?? A to że są gracze którzy chcieliby budować sobie wioski, rozwijać się, płacić premkę a nie opłaca im się bo szybko stracą wioskę i zainwestowaną kaskę - czyli kolejny bezsens.

Ten pomysł mi się bardzo podoba , gracz sam wybiera np. przy przejściu do 2 epoki czy chce grę z oblegami czy bez ...
Genialny pomysł ...

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Monday, 24.01.2011, 20:44

jestem za i nie mam zamiaru narazie wykupywać premki ale nie radze za bardzo krzyczeć bo posypią się ostrzeżenia tak jak w moim wypatku kiedy czekałem na odpowieć trzy dni od adminów w sprawie zmian[zadawałem zbyt często niewygodne pytanie i w ten sposób generowałem tłok na i tak wumarłym forum]

7

Monday, 24.01.2011, 21:32

W tym, że jeżeli będą wypadały jak grzyby po deszczu to będą bezwartościowe...

Eventy TAK drop rate NIE!!

8

Monday, 24.01.2011, 22:55

nie wiem jak wy ale ja nie wykupie premki

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Monday, 24.01.2011, 23:21

No i gitara bo nikt nikogo nie zmusza do kupowania - generalnie gra jest darmowa. W odpowiedzi na Twój post - ja wykupię :P

10

Monday, 24.01.2011, 23:27

Myślę że za mało się z nami tu liczą w grze.
można np. wyznaczyć dzień bojkotu administracji:

np. 28 luty wszyscy wbiją urlop. X(

do czasu wprowadzenia zmian nie będziemy go wyłączać.
każdy klan by tak zrobił i może zaczęli by się z nami liczyć.
czy BC RSR ŻULE .. na T1
czy AZ SI ORAL na T2
(tupnijmy nogą i pokażmy że gra jest dla nas a nie adminów. nudzi mnie już słuchanie że "się nie da zrobić", że "serwer umiera" już mnie mdli jak to czytam..!)


ps. FALCO ty to skasuj konto najlepiej;]

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Tuesday, 25.01.2011, 00:05

tylko że pewne osobniki bez gry nie potrafią funkcjonować więc numer z urlopem nie przejdzie

12

Tuesday, 25.01.2011, 00:09

wchodzę w to nawet na miesiąc a i na dwa jak ma poskutkować ;) bo już strasznie nudna gra się zrobiła ;/ a tak fajnie się zapowiadało... :(

13

Tuesday, 25.01.2011, 00:13

Dobrze ale to ma być nasz wspólny atak na Administracje !
Nie że ktoś wymieknie albo posli że nie warto..
Może umówmy się że nie kupujemy premki i nie atakujemu czy oblegamy się ?
POPROSTU LOGUJEMY SIĘ RAZ CZY DWA DZIENNIE ale nie gramy jak wcześniej ?

Czy ktoś jest w stanie takei cos postanowić ?

14

Tuesday, 25.01.2011, 00:33

URLOP całych klanów - od górnie lider deklaruje że jego klan na to idzie i zrobi się listę kto się na to piszę a kto nie.
da rade zrobić by klany się nie oblegały na święta da i rade by wszyscy włączyli urlopy.
Może ktoś płakać że mu się zamek na 47lvl nie postawi ale to już wasz wybór czy właśnie tak chcecie grać czy zrobią z tym porządek..
Myślę że można wpierw zebrać za i przeciw graczy..
jak będzie poparcie takiego pomysłu to już coś się wymyśli;)
Oczywiście wtedy np. od 28 do 1 marca był by to czas bez oblegów i nalotów.


chyba że problem leży po stronie koncepcyjnej autorów a nie ich lenistwa;/
rezygnować z premki STANOWCZO NIE - pokażmy że nas stać na grę ale nie w takiej wersji w jakiej jest.


Szybki Lopez = KIEDY WBIJA SIE URLOP - PREMKA NIE PRZEPADA a po powrocie okres urlopu jest doliczany do czasu premium.
Pewnie i tak nie skumasz co napisałem

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Daimon Frey" (25.01.2011, 00:42)


15

Tuesday, 25.01.2011, 00:37

rezygnować z premki STANOWCZO NIE - pokażmy że nas stać na grę ale nie w takiej wersji w jakiej jest.

Pokazac że nas stać ? Tylko wtedy gdy nikt albo wszyscy nie wykupią premki i to nie przez miesiąc ale do czasu zainteresowania administracji !
Można oczywiście pisac i pleść bzdury , my nic z tego nie mamy !

16

Tuesday, 25.01.2011, 14:46

Propozycja dobra, i nawet mam pewna koncepcję na ten temat:
1. Jakość i szansa na drop powinna zależeć od różnicy pomiędzy poziomem trudności lokacji a lvl hero powiększony o uwzględniając także straty w armii.
2. To samo dotyczy ekspedycji klanowych jeżeli różnica pomiędzy max lvl a naszym lvl jest duża to naturalnie, że drop powinien być lepszy. A poza tym częstość chodzenia (nie zakładania) na wyprawy powinien zależeć od ilości członków w klanie
3. Więcej eventów.
4. Misje dla hero. I tzw. SETY z misji.
5. Stopniowanie rzadkości eq (zwykły, unikatowy,set,rzadki, legendarny)

To na razie byłoby na tyle

Co do bojkotu to najskuteczniej by było jakby twórcy nie dostawali co miesiąc kasy z premium... Ale na to chyba nikt nie pójdzie :whistling:
Demokracja jest jak gwałt zbiorowy - większość jest zadowolona

Jak można chcieć żyć w ustroju, w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma dwa głosy, a profesor na uniwersytecie ma jeden?

Jeśli większość ma rację – jedzmy gówno... – Miliony much nie mogą się mylić

Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania!

:thumbsup:

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "rutrr92" (25.01.2011, 17:51)


17

Tuesday, 25.01.2011, 16:55

Całkowicie związane z tematem :> Chyba Ci sie wątki pomylily ?

18

Wednesday, 26.01.2011, 03:21

Gracze którzy są za- czyli wieksze prawdopodobieństwo dropu proszeni sa o potwierdzenie nie wykupowania premki

19

Wednesday, 26.01.2011, 11:57

Numer z premium nie wyjdzie a to z prostego powodu, różne czasy zakończenia ,rozbieżność do pół roku.
Zostaje więc urlopowanie i to jest dość skuteczne bo po pierwsze przedłuża zobowiązania operatora wobec nas a po drugie nie ma wpływów z graczy ,którym premium się kończy .
Taki numer trzeba by wywinąć na przynajmniej 2 miechy i być może coś by to dało .
Trzeba jednak wziąć pod uwagę że dochody nie my generujemy tylko gra sztandarowa z paroma pełnymi serwerami i dlatego też taki atak będzie niczym jak tylko formą protestu a biorąc pod uwagę kompletną zlewkę TE nic to nie da.

Jedyne co nam może pomóc to to że jak system pada to mogą pokombinować i albo trzeba będzie zrobić reset albo w końcu coś się będzie działo z pożytkiem na przyszłość.

Biorąc pod uwagę nabrane doświadczenie .można ten projekt poprowadzić w nowej odsłonie ale trzeba dopracować jeszcze szczegóły związane z problemami ,które pokazał serwer TE2 . Wszystkie epoki miał odpalone od razu co spowodowało nieprzewidziane zróżnicowania poprawiane lekko na bieżąco .
Co do dropu to myślę że powinien on być płynny i dostosowywany do aktualnej liczby aktywnych graczy to akurat nie jest nic trudnego.
Pomysł z wyborem stylu gry jest dobry i wybór powinien być przy wejściu do każdej epoki .Wielu jest graczy co się lubuje w budowaniu swojej wioski a może budować do oporu bo jego armia do oblegu nie przystępując większych krzywd wyrządzić nie może .
Tyle moich wypocin ,szkoda czasu wiem .

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "awa6661" (26.01.2011, 12:45)


20

Wednesday, 26.01.2011, 18:55

Nie wiem czy to do końca na temat ale grę w Bloodwars zaczynałem chyba 3 razy, za każdym razem między 1-100 miejscem, ale zawsze jakoś szybko rezygnowałem, bo trzeba młócić codziennie wyprawy, ekspedycje itd., a tu jak nie zawsze będę to robił nic się nie stanie :D, więcej myślenia mniej szczęścia :)

Podobne wątki