Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Radomir

Początkujący

  • "Radomir" started this thread

Postów: 6

Skąd: Żuławy Wiślane

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Tuesday, 25.01.2011, 00:00

Zestawy w zbrojowni

Przejrzałem tematy dotyczące Zbrojowni i nie napotkałem tego wątku, a jest w tym temacie niedoróbka. :thumbdown:
Otóż można zapisać jakie wyposażenie składa się na "zestaw 1" czy "zestaw x" ale nie można tego później wykasować ani zresetować.
Zatem proszę o poprawki w tej kwestii gdyż naturalną koleją rzeczy,przy większym arsenale powinno się zmieniać wyposażenie dla bohatera albo wzbogacać
dane zestawy w lepszą i skuteczniejszą broń i likwidować zestawy już nie spełniające wymogów. Brakuje tam funkcji "kasuj zestaw".

2

Tuesday, 25.01.2011, 00:15

A po co ci ta funkcja skoro zawsze możesz nadpisać zestaw?


3

Tuesday, 25.01.2011, 00:39

No ja tez tego nie rozumiem , nic nowego nie wprowadza ...

Radomir

Początkujący

  • "Radomir" started this thread

Postów: 6

Skąd: Żuławy Wiślane

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 25.01.2011, 15:47

Zbrojownia-zestawy

Po to mi ta funkcja abym miał możliwość wykasowania niepotrzebnych zestawów i mógł sobie stworzyć dwa ale dobre! Poza tym jeśli masz 10 zestawów, a używasz dwu, to reszta zaśmieca Ci widok!!! Kapujesz??? X(

5

Tuesday, 25.01.2011, 17:15

Mi to jakoś nie przeszkadza, naprawdę głupot się czepiasz...
Graj, nie stękaj. :)


MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Wednesday, 26.01.2011, 00:15

Czegoż to ludzie nie wymyślą ?( "reszta zaśmieca Ci widok" - faktycznie te kilka miniaturowych zakładek zaśmieca widok jak cholera ...no comments

7

Thursday, 27.01.2011, 23:26

bo tak. jak jest dodaj tak i kasuj. nauczmy się przyznawać racje to nie jest trudne a poprawia grywalność.
(grywalność - jakość gry.. )
MW12345 - jak nic nie wnosisz to nie nabijaj sobie postów!

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Daimon Frey" (27.01.2011, 23:36)


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Friday, 28.01.2011, 11:20

Pomyślę o rozwiązaniu polegającym na usunięciu zestawu, jeśli gracz zapisze w nich bohatera bez przedmiotów.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker