Nie jesteś zalogowany.

rozwo

Intermediate

  • "rozwo" started this thread

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Thursday, 27.01.2011, 13:48

zmiany

drodzy gracze skoro admini nic nam nowego nie proponują zrubmy liste zmian propozycji usprawnień bez przepychanek z naszej strony poprostu suchy zbiór

i przedstawmy do zaakceptowania lub nie

więc tak proponuje o wpisywanie się ,tylko bez komentarzy/ powiecmy za miesiąc niech admini się wypowiedzą

annaasakura

Początkujący

Postów: 56

Skąd: BC t1

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 27.01.2011, 18:49

Cytat

zrubmy
więc ja proponuję aby przy pisaniu postów na forum podkreślało błędy innych użytkowników... może niektórzy nauczą się wtedy ortografii i będzie z tego choć troszkę pożytku.

Jak widać nie wszystkim wbudowane algorytmy w przeglądarkach do poprawnej pisowni wystarczają.

rozwo

Intermediate

  • "rozwo" started this thread

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 27.01.2011, 18:55

kolego prosiłem konkretnie

a teraz ci odpowiem do szkoły chodziłem dawno uczyć mi się nie chciało obecnie nie urzywan polskiego bo do niczego mi nie potrzebny więc nie nabywam doświadczenia ,ważne żebyś zrozumiał co jest napisane

4

Thursday, 27.01.2011, 19:03

Tu spamowac troszeczkę mozna to sobie pospamuje :D

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

5

Thursday, 27.01.2011, 19:37

Tu spamowac troszeczkę mozna to sobie pospamuje
Och nie, nie rób tego. :P

A tak bez spamu to już pisałem o tym w innym temacie. [drogi BW Team]

Oto parę rzeczy, które można dodać lub zmienić na lepsze:

1) Możliwość stworzenia runy.
Stwórz Runę
Bo naprawdę dropić jedną runę przez 2 lata to można się zniechęcić.

2) Aukcje, czyli to o czym wspomniał Lord Viktor.
PROPOZYCJA - Aukcje drogich itemow

3) Wyszukiwarka graczy.
wyszukiwarka
niby zbędne, ale bardzo pomocne.

4) Kryształy na mapie.
PROPOZYCJA Świecące kryształy na mapie
Zlikwidować kryształy (zajmują za dużo miejsca na mapie). Ewentualnie wymieszać z różowymi, tak jak to pisał gdzieś Lopez.

5) Rozwijalne menu w wyprawach.
wyprawy
dla komfortu.

6) Usuwanie nieaktywnych kont.
tu nie ma linka
Albo przynajmniej chociaż te 1-poziomowe wioski z 1 epoki, bo już nie ma miejsca na stawianie nowych wiosek i ciężko znaleźć fajne pola do surowców.

Na pewno jest wiele więcej możliwych zmian na lepsze, ale jak administracja chociaż te zrobi to ja byłbym zadowolony.

A w ogóle rozwo to co cię tak na te zmiany nagle wzięło. :P

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Arlo" (27.01.2011, 20:34)


6

Thursday, 27.01.2011, 19:46

Po pierwsze to jest taki temat o tutaj: Think tank - kuźnia pomysłów
Po drugie w misz-maszu spamować nie wolno.
Po trzecie jak zwykle odbiegacie od tematu, a żeby nie było, że sam odbiegam proszę oto mój pomysł.

Wprowadzenie w zbrojowni zakładki kuźnia, w której można by tworzyć różne rzeczy :). Wygład kuźni taki jak kratki w zbrojowni plus ew. miejsce na runy czy tam zwoje.
Np.
a)Tworzenie dziur w itemach(ilość dziur losowa)
Sandały ---> item(sandały[1 era])+runy(FEH+UR[1 era])
Kosa ---> item+runy(HAAL+KEN+ASUZ)
Amulet ---> item+runy(tutaj już jakieś high runy wypadałoby włożyć, żeby nie było tak, że łatwiej sobie item zrobić niż dropnąć)
Lekkie buty ---> item+runy+losowy zwój z danej epoki
b) Losowanie prefixu(oczywiście wylosowanie prefixu mistyczny, mroczny czy tam demoniczny powinien być o wiele niższy niż np. lekki czy ostry)
Sandały z losowym prefixem ---> 3x ten sam item+runy+zwój
c)Tworzenie lepszych run/zwojów:
3 słabsze runy ---> 1 lepsza
3 x FEH --> UR

5 zwojów z 1 ery jeden losowy z ery 2
itd.
Oczywiście formuły wymyślane na poczekaniu bez sprawdzania czy się opłaca.

Formuł jak i wyników można wymyślać wiele co jest dobrym oknem na rozwój gry, bo np do każdego patcha można wprowadzić bonusowe recepty bądź zmienić już aktualne jeśli będą przesadzone bądź też zbyt tanie.
Pewnie się nie przyjmie, bo zbyt dużo roboty, ale i tak miałem ochotę to napisać :)

//Edit Arlo mnie trochę wyprzedził z tymi runami :)

annaasakura

Początkujący

Postów: 56

Skąd: BC t1

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Thursday, 27.01.2011, 20:46

kolego prosiłem konkretnie

a teraz ci odpowiem do szkoły chodziłem dawno uczyć mi się nie chciało obecnie nie urzywan polskiego bo do niczego mi nie potrzebny więc nie nabywam doświadczenia ,ważne żebyś zrozumiał co jest napisane
kochany kolego... nie ta płeć.

Co do pomysłu: ja bym proponowała podnieść ilość ekspa wynoszonego z lokacji 4,5,6 epokowych... dziwne jest że nadal oplaca się biegać na jaskinie(Goliat) bo tam więcej doświadczenie wpadnie niż na takiej Goplanie. Im trudniejsza lokacja tym więcej ekspa powinno wpadać nie wspominam już o dropie(ale to osobna działka). Można by rozwiązać problem w ten sposób by trudność lokacji doliczać do ekspa który się z niej wynosi.

Przykład:
Wspomniałam o Goplanie czyli Bagno Utopców lev6(poziom trudności 75/109). Po wyczyszczeniu lokacji te 75 punkcików powinno być doliczone do ogólnie zdobywanej ilości punktów doświadczenie. Znany mechanizm gry nie powinien doprowadzić do sytuacji gdzie z jednej wyprawy przyniesie się 250 punktów doświadczenia.

A teraz czemu ma to służyć... im wyższy poziom bohatera tym trudniej podnieś jego statystki bo kolejne levele wymagają coraz to większej ilość doświadczenie. Bardziej opłaci się skakać wszystkim do epok wyższych niż np siedzieć przez dwa lata w 3 epoce. Skróci to też znacząco czas rozwijania bohatera.

8

Thursday, 27.01.2011, 22:58

to ja i bym proponował uczynić 5 epokę bardziej znośna

rozwo

Intermediate

  • "rozwo" started this thread

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Friday, 28.01.2011, 22:03

no to ja forsuje swój zakrycie i wprowadzenie nowych itemów na nogi oraz opcja wstrzymaj wydobycie

rozwo

Intermediate

  • "rozwo" started this thread

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Saturday, 26.02.2011, 15:17

no i co miesiac mija zainteresowanie marne admini walneli nam temat że coś robia pokrzyczeliśmy ,pare pomysłów poszło i co i nic,

jedno zdnie jest korek i nic nie zrobimy,a ten korek to chyba od wina musi być

no nic pozdrawiam i czekam tylko po co

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Monday, 28.02.2011, 10:46

Zawsze na coś czekamy:D
Teraz na emeryturę na przykład:P

Pewnie jej się szybciej doczekam (jak dożyję:P)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

12

Monday, 28.02.2011, 15:48

adminito chyba cos zrobia,jak zostanie 100 aktywnych,a moze 10 aktywnych graczy............

13

Tuesday, 01.03.2011, 01:37

Zawsze na coś czekamy:D
Teraz na emeryturę na przykład:P

Pewnie jej się szybciej doczekam (jak dożyję:P)

Heh... to gdzie Ty pracujesz i czemu miałbyś nie dożyć?

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Tuesday, 01.03.2011, 13:59

Angel wiesz jakie są statystyki?:D
Jaka jest średnia życia faceta?
Heh cienko widzę jak jeszcze pokombinują i średnią wieku podwyższą :rotfl:

W 2008 roku w Polsce mężczyźni żyli przeciętnie 71,3 roku, natomiast kobiety żyły średnio 80 lat.

Baby nas dobijają:) A teraz i ta gra:D Czekanie na zmiany zabierze mi ze 2 lata życia :cursing:
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Podobne wątki