Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 27.01.2011, 20:41

Nieaktualne

Po przerwie 2 lat , przejmę konto na T1 .
[Jak nie będzie ofert zacznę grę od nowa]

Przy okazji witam wszystkich graczy

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Diabeł" (01.02.2011, 13:18)


Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Saturday, 29.01.2011, 18:57

a konto Dabus to nie Twoje no chyba że chcesz grać na dwóch haha jak co niektórzy koledzy

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Saturday, 29.01.2011, 21:57

Konto Nugget -> EBO

Jeżeli zainteresowany pisz 1660132 gady.

Nie mam czasu na 2 serwery, a do tego konta nie jestem przywiązany.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

4

Saturday, 29.01.2011, 23:45

a konto Dabus to nie Twoje no chyba że chcesz grać na dwóch haha jak co niektórzy koledzy


Nigdy się tego nie dowiesz , mało zabawne jest to że sam się śmiejesz z tego co sam napisałeś.

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Sunday, 30.01.2011, 01:20

może się dowiem jak dam Cię do sprawdzenia :rotfl: haha

6

Sunday, 30.01.2011, 03:08

może się dowiem jak dam Cię do sprawdzenia :rotfl: haha


Jedno co możesz dać do sprawdzenia , albo inaczej .. Jedno co powinieneś sprawdzić to stan swojego psychicznego zdrowia , nie mam nic przeciw Tobie ale czytając twe wypociny mogę stwierdzić jasno iż coś z Tobą nie tak .

Życzę sukcesów i może odpoczynek by się przydał ? Bo widzę że fisiowac zaczynasz [stwierdzenie z twych wypowiedzi] .
Nie miałem na celu nikogo obrażać zakładając ten temat i niech tak zostanie , szanuj ludzi skoro ktoś podejmuje próbę szacunku dla Ciebie ..