Nie jesteś zalogowany.

[analizowany] 3xszarza dla boha

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

21

Friday, 04.02.2011, 14:47

Wprowadźmy możliwość nie łączenia/sumowania tego jednego konkretnego zwoju i po sprawie.
Zadowoleni będą wszyscy a nikt nie będzie wqrzony :love:
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

22

Friday, 04.02.2011, 14:49

OMG jak widać jak ktoś nie rozumie to nie zrozumie.
Kiedyś był bug z avatarmi, że działały cała walkę, a nie tylko 5 rund. Wtedy też ktoś zaliczył sobie bossów z tym bugiem zanim zdążyli go naprawić i nie zabrano mu tego, więc czemu niby teraz ma być zabrane?
I od razu odpowiem żeby nie było. Nie, nie mam zaliczonego Generała Custera.

23

Friday, 04.02.2011, 14:50

a dlaczego nie piszesz o cofnięciu zdobytych artefaktów, cofnięciu handlu nimi, punktów doświadczenia albo resecie serwera w związku z bugiem, który bugiem nie jest? Z tego co zrozumiałem nadal będzie szarza sumowana ale znacznie osłabiona.

24

Friday, 04.02.2011, 14:52

Każda szanująca się gra po wykryciu buga , COFA wszystko co za pomocą niego można było zdobyć ..
Dlatego Expedycje powinny zostać zresetowane :)
RÓWNOŚĆ dla wszystkich i tyle , reset nie wprowadzi żadnej krzywdy dla żadnego konta , poprostu expy zostaną zaliczane zgodnie i z równymi szansami dla każdego ..


a dlaczego nie piszesz o cofnięciu zdobytych artefaktów, cofnięciu handlu nimi, punktów doświadczenia albo resecie serwera w związku z bugiem



Dlatego że jest to nie realne ...

25

Friday, 04.02.2011, 14:55

Nie no żadnej krzywdy tylko te 3 miesiące, które robiłem expy żeby iść dalej to nic nie znaczą, to, że Ty zacząłeś grać przed kilkoma dniami na tym koncie i Ty nie stracisz swojego czasu, nie znaczy, że my chcemy go stracić.
Co ma powiedzieć Loboss, który będzie musiał stracić 205 dni, żeby znów dojść do końca listy?
Szczerze mi by już się odechciało.

26

Friday, 04.02.2011, 14:57

Generalnie nic nie powinno być zmieniane w tych zwojach - szarże do bohatera znajdują się w biżu 3 slotowym - i jeśli ktoś podejmie taką decyzje że poświęca np 2 egzemplarze rzadkiego egzemplarza dla szarży dla bohatera (przydaje się tylko na lokacje - w walce bez większego znaczenia) - to dlaczego chcecie zabrać graczowi możliwość sumowania? drogi jest szarżujący bohater .... a zwój sam w sobie szału nie robi - oprócz przydatności na lokacje..

27

Friday, 04.02.2011, 14:58

Bardzo wątpię czy będzie jakikolwiek reset. Chociażby dlatego, że osoby które "wykorzystały buga" nie zrobiły tego specjalnie i byłoby nie fair karać ich za błędy, na które nie mają wpływu.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


28

Friday, 04.02.2011, 14:58

Zwoje trzeba trochę przyciąć, bo dają za dużego kopa na ekspedycjach i każdy boss w 1 lub 2 rundzie pada. Propozycja Ole'go wydaje się w porządku...

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Arlo" (04.02.2011, 15:06)


29

Friday, 04.02.2011, 15:01

Nie no żadnej krzywdy tylko te 3 miesiące, które robiłem expy żeby iść dalej to nic nie znaczą, to, że Ty zacząłeś grać przed kilkoma dniami na tym koncie i Ty nie stracisz swojego czasu, nie znaczy, że my chcemy go stracić.
Co ma powiedzieć Loboss, który będzie musiał stracić 205 dni, żeby znów dojść do końca listy?
Szczerze mi by już się odechciało.


Masz rację Danio ale ktoś kto doszedł do końca listy , zrobił to dzieki błędowi gry ..
Koniec tematu , Resetu nie będzie to i nie ma co się nad tym rozpisywać:)

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

30

Friday, 04.02.2011, 15:03

Wprowadźmy możliwość nie łączenia/sumowania tego jednego konkretnego zwoju i po sprawie.
Zadowoleni będą wszyscy a nikt nie będzie wqrzony :love:
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

31

Friday, 04.02.2011, 16:34

hmm a czemu nagle mówimy o "bugu" skoro jeszcze nie dawno żadnego "bugu" w tych zwojach nie było....
Na tej zasadzie wszystko można podciągnąć pod "bug", każdą akcję.

32

Friday, 04.02.2011, 19:02

Lista zmian w zbugowanych zwojach:

A no temu :<

33

Friday, 04.02.2011, 19:14

No cóż szarżą nagle zrobiła się "zbugowana" po tym poście wcześniej była ok.
Ja osobiście bym akurat to zostawił jak jest - niech każdy ma ta szanse polatania po wyższych piętrach, a jest to bardziej realne skoro ma być zwiększona szansa trafienia biżuterii 3-slotowej.
Ja tam juz wszystkie piętra zwiedziłem i wszytich bossów ubiłem.