Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

181

Friday, 04.02.2011, 22:13

No nic to nie zmieni dla 5 epoki , zmieni zaś to że ktoś z 6 epoki będzie mógł polować na Ciebie :> Tak wynika z tego RW :P
Ale koniec odbiegania od tematu , sorki za offtop ..

182

Saturday, 05.02.2011, 08:38

moze starczy juz o tej stolicy pisac, co? no bendo pola podwojone pola no i fainie, przeciez KAZDY BENDZIE MIAL TO SAMO, co tu mozna jeszcze gadac i rozwazac

183

Saturday, 05.02.2011, 18:08

Będzie miał to samo w tej samej epoce zapomniałeś dodać, siła armii w epokach niższych czy wyższych będzie się różnic zdecydowanie. Gracze w epokach 2,3,4 nie dostaną nic extra co by mogło konkurować z obecnymi wioskami bojowymi. Wiadomo że to plus dla wszystkich ale dla jednych większy plus dla innych ogromny plus.

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

184

Saturday, 05.02.2011, 20:24

Drastic za mało czasu spędziłeś w niższych epokach. Stolice niektórych graczy w 3 i 4 epoce są na 30 lvl. Sam w 3 miałem na 26 a w 4 28. Po prostu cały czas budowałem z pozostałymi wioskami:D
Masz kalkulator dostępny powpisuj sobie pola stolic 3 i 4 epoki sprawdź na 26 czy 28 poziomie. Spokojnie powalczą z większością wiosek:D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

185

Saturday, 05.02.2011, 20:42

Cytat

Stolice niektórych graczy w 3 i 4 epoce są na 30 lvl.
A czy żeby przypadkiem mieć wioski pod konkretne wojsko nie będzie trzeba spalić trochę kopalni i budować od nowa ?

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

186

Saturday, 05.02.2011, 23:27

Nie.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

187

Sunday, 06.02.2011, 13:16

Cytat

Cytat wypowiedzi "KruczoCzarny"

Oficjalne propozycje od BWTeam:

  • A) gracz co epokę wybiera, czy chce grać z oblężeniami czy bez nich do 4 epoki. Od 5 epoki musi już grać z oblężeniami.
  • B) zmniejszenie dropu zwojów i zwiększenie amu ze slotami i/lub możliwość stworzenia "dziur" w biżuterii za surowce/ph, na zasadzie studni dusz w BW (czyli % szansa na sukces).
  • C) z każdym poziomem budynku głównego w stolicy wydobycie rośnie o 5%, do maksymalnie 100%


Uwagi/propozycje?
Jestem za wszystkimi propozycjami które przyciągną więcej graczy.
A) Tak
B) Tak - każda z propozycji wydaje się sensowna
C) TAK TAK TAK

188

Sunday, 06.02.2011, 21:18

Naprawdę myślicie że zmiany zaproponowane w pierwszym poście wystarczą by z tej gry zrobić mega-wymiatającą zabawę? Te konkretne zmiany zostały zaproponowane tylko dlatego że wymagają najmniej pracy. Jeżeli takie zmiany wam wystarczą by grać w to kolejne dwa lata to bardzo proszę, tylko później nie krzyczcie że jeszcze chcieliście poprawienia oblężeń, re-balansu albo jakichś nowych udziwnień. Bo te propozycje to wszystko co dostaniecie w tym roku.
Bodex to mój miszcz, poprawnie użył czaru Gniew Bogów

189

Sunday, 06.02.2011, 21:52

3x TAK tylko pytanie z mojej strony mniej więcej ile miesięcy wam to zajmie jeśli chcecie to hurtowo wprowadzić? testy szarzy trochę trwały

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

190

Monday, 07.02.2011, 10:03

no to co panowie i panie temat fajny 188 wypowiedzi na 18000 graczy to świetny wynik a i to że temat założony dla uciszena forum tez

to ja pytam kolejny raz kiedy i co zrobicie przedstawcie jakiś plan

i pozdrowienia dla najlepszych zostaniecie sami i o to wam chodziło

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

191

Tuesday, 08.02.2011, 08:57

I jak prace nad zmianami :?: :D
Czekamy na niusy :thumbup:
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

192

Tuesday, 08.02.2011, 15:55

Zatam tak, Panowie (i Panie?):

Pełną parą prace nad zmianami w TE udało się ustalić na "po skończeniu" Aktu 3 w Bloodwars.pl (włączenie z debugowaniem po realesie). Czyli ETA zmiana nieznana :/
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

193

Tuesday, 08.02.2011, 21:15

Początek "Kilerów 2" I w pi..... i i wylądował i cały misterny plan też w pi....:D

Czyli tak jak mówiłem na początku będziemy czekać i czekać:D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

194

Tuesday, 08.02.2011, 21:28

to może chociaż informacja na kiedy jet planowany akt 3 w BW ??

to byśmy wiedzieli kiedy prace nad TE mogą się zacząć.

195

Wednesday, 09.02.2011, 11:54

Nie spamować :P

Początek "Kilerów 2" I w pi..... i i wylądował i cały misterny plan też w pi....:D

Nie jest tak źle, plan "nie umarł", jeno utknął w korku ;P
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

196

Wednesday, 09.02.2011, 12:56

Heh Pazura też nie poległ:D
Karamba:P
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

197

Tuesday, 15.02.2011, 11:06

I jak długi jeszcze ten korek?:D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

198

Tuesday, 15.02.2011, 18:49

tyle ile będzie czeba :D
mmmmmmmmmm

199

Thursday, 17.02.2011, 20:33

Jeszcze jedną propozycję zmiany bym dorzucił:
Jak farmimy nie swoją epokę i wyciągamy surowce, które występują we własnej epoce to wyciągajmy takie same, czyli wyciągając 4tej epoce złoto niech 5ta epoka też wyciąga złoto. To będzie zachęta żeby atakować inne epoki, bo jak narazie to chodzę głównie na graczy tej samej epoki i dopiero jak brakuje żelaza/drewna to szukam celów z innych epok.

200

Saturday, 05.03.2011, 13:40

Tak sobie myślałem co by mnie przerażało w 1 epoce, teraz już wiem jak nie masz lokacji specjalnej blisko siebie, 6 godzin. zajmuje zrobienie 12x lokacji :D, parodia.


Ogólnie czemu robienie lokacji trwa tak długo ?, mnie to tak ine zniechęcą przez 11 godzin pracy idzie zrobić to spokojnie, ale młodzież szkolna nie ma aż tyle czasu.