Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

241

Tuesday, 21.02.2012, 13:59

ja tez już zapodałem na T2 w swoim klanie i jak na razie po paru wypowiedziach są za tym żeby urlopiki włączyć a jak tam w innych klanach bo widzę że znowu zamilkło .

242

Tuesday, 21.02.2012, 15:17

Protest zawsze można zrobić ale lepszy jest dialog. Co myśla o tym admini niech powiedzą coś konkretnego bo my chcemy zmian bo to rozkreci tą gre na nowo
1. trzeba ustalić jakie konkretne zmiany chcemy zaakceptowane przez wszystkie klany
2. uzgodnic z adminami czas realizacji
3. a jak nic nie bedzie robione no to sie potem bedziemy martwić

243

Tuesday, 21.02.2012, 15:49

Nic robione w grze nie jest i nie będzie, a to z powodu braku zainteresowania i graczy i administracji.
To taniec na linie, gra jest tylko dlatego, że garstka zapaleńców pokrywa koszty własne, a że jest niedochodowa to nic nie robią, jeżeli włączymy urlopy możemy nie mieć już prawa powrotu:(
Jestem za protestem, ale czy ktoś tego wysłucha?

Nick w grze - Elzutek ID- 215
Nie ukrywam się za zmyślonymi nickami na forum, zdobądź się na odwagę i podaj nick z gry, a rozmowa będzie możliwa!

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

244

Tuesday, 21.02.2012, 17:29

W moim klanie już polowa graczy wyrazila się ZA protestem

GieniO

Początkujący

Postów: 12

Skąd: k-ce

  • Wyślij prywatną wiadomość

245

Tuesday, 21.02.2012, 19:47

Witam ;) tak tylko zerknąłem po roku przerwy jak tam gra stoi i widzę że bez zmian ;/ gra jest super najlepsza w jaką grałem na przeglądarce i chętnie bym pograł znowu ale nie ma sensu, bo serwery są już za stare żeby zaczynać od nowa , nowych serwerów nie ma i chyba nie będzie a bardzo szkoda ;/ prośba do adm. zróbcie coś z tą grą ciśnijcie do przodu nie stójcie w miejscu a na pewno na tym zyskacie nie stracicie i prośba o nowy serwer ;)

pozdrawiam Arcyżule ;D
GieniO
farmić co się da

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "GieniO" (21.02.2012, 20:00)


246

Tuesday, 21.02.2012, 22:15

tez pójdę na urlop jesli reszta klanu poprze!;]

247

Tuesday, 21.02.2012, 23:46

BC Guard popiera protest. Czy ktoś go wysłucha? Oczywiscie a kto będzie w nią grał. Gra ma przynosić dochody a bez graczy nie ma szans ;)

248

Wednesday, 22.02.2012, 00:15

Ciekawe dlaczego Time Edge nie odniosło sukcesu takiego jak Blood Wars? Przecież to gry z tej samej kuźni. Może odpowiemy sobie na to pytanie na moim przykładzie ;)

Pamiętam, że zaczynałem obydwie gry równolegle. Szala przechyliła się znacznie na korzyść Blood Wars, bo tam wszystko działo się znacznie szybciej i dynamiczniej. Wystarczyło kilka dni by znacznie zyskać na silę i się rozwinąć zarówno pod kątem budynków jak i sprzętu. Była rywalizacja, dużo więcej oblegów, dużo większe emocje. Utrata swojego kwadratu nie frustrowała tak bardzo jak utrata wioski w TE ;) Jedynie pobudzała do zemsty :) Ciągle działo się więcej, sprzęt był lepszy, kwadrat był lepszy, expedycje, walki na arenach more and more :)

A co się dzieje na TE? .....hmmm

Za 9dni skończy się budowa kopalni, zrobimy trochę wypraw z których przyniesiemy złom... raczej bez nadziei, że wpadnie nam coś nowego. Zresztą.... nowego? unikalnego? No raczej nie bardzo skoro itemów tutaj jest 10 na krzyż :) To może jakieś ataki... no tak 1h marszu w jedną stronę czyli 2 godziny mam z głowy.... Expedycje to też minimum emocji. Rozwój bohatera? Woooooooow w końcu po 10 dniach nieustannego expienia lokacjowania wyprawowania itd, wbiłem +10 Ataku yeeeah :) bohater stał się teraz o wiele potężniejszy :D

Ta gra jest po prostu zmulona jak starożytna żaba z tytułem arcymaga w starożytnym stawie zasypanym relanium............ nic się tu nie dzieje :)

Ale teraz najlepsze.... co my tutaj *#$@ robimy? :D

249

Wednesday, 22.02.2012, 08:32

co my tutaj robimy???
jesteśmy grupa zapaleńców którzy meczą tę grę, i mają nadzieje, że wreszcie się coś w niej ruszy, ale to tylko nadzieja, która jakoś nie gaśnie w nas i czekamy i czekamy, a czy kiedyś coś się zmieni, jakoś coraz mniej w to wierze

250

Wednesday, 22.02.2012, 10:12

Protest zawsze można zrobić ale lepszy jest dialog. Co myśla o tym admini niech powiedzą coś konkretnego bo my chcemy zmian bo to rozkreci tą gre na nowo
1. trzeba ustalić jakie konkretne zmiany chcemy zaakceptowane przez wszystkie klany
2. uzgodnic z adminami czas realizacji
3. a jak nic nie bedzie robione no to sie potem bedziemy martwić

Protesty, urlopy itp możecie brać wg własnego uznania.

Natomiast nie da się przeskoczyć procesu developerskiego.
Mamy ustalone priorytety i się ich trzymamy.

Przykro nam ale nie mamy możliwości wprowadzenia opisanych przez nas zmian "na teraz".
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

251

Wednesday, 22.02.2012, 11:01

Miło byłby gdybyście określili orientacyjny czas. Wybacz ale mam podejrzenia, że część ze zmian jest do wprowadzenia na teraz. Podejrzenia, więc jeśli tak nie jest to ok. Niemniej zmiana limitu na stolicy nie wyglada na problem z ktorym trzeba sie "bujac" caly rok 2012. Jak znam , zycie zmiany bede w 4 kwartale 2012 roku albo ich nie bedzie i tyle.
Traktowanie graczy jes bardzo nierowne jak chociazby event. No ale to kwestia tego, ze my jestesmy ciemnoniebiescy a oni jasnoniebiescy ;)

252

Wednesday, 22.02.2012, 11:26

to dlaczego zlewacie nas ??
przykladem jest chocby pytanie o białe jednoręczne - elipse mocy
czy tak ma byc ze jest na 24 lvl ?? a co zpozostałymi broniami ??
po 3 i wiecej latach gry pytamy o rzeczy których do tej pory nie bylismy w stanie odkryc i tu nastepuje cisza

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

253

Wednesday, 22.02.2012, 12:02

fajnie by bylo żeby jednym z waszych priorytetów bylo wprowadzeenie kilku zmian w TE
bo jak widac priorytetem jest BW a my sobie mozemy poczekać

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

254

Wednesday, 22.02.2012, 12:16

Poczynając od bajzlu w skargach, poprzez olewanie zapytań, kończąc na podawaniu ogólników żadnych szczegółów!!

Żadna firma olewająca klientów (w tym przypadku graczy), nie jest w stanie odnieś sukcesy.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

255

Wednesday, 22.02.2012, 12:29

sukces to jest BW dla nich, masa serwerów w Polsce do tego zagraniczne, a tu 2 serwery na których, jest garstka zapaleńców którzy chcą w to grac, bo jest potencjał, no ale kssy takiej jak z BW to nie ma i nie będzie, ale trochu lepiej nas można było by traktować, niektórzy graj tu naprawdę długo i oczekują w miarę jakiegoś poważnego traktowania, jeżeli uważacie się za poważną firmę

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

256

Wednesday, 22.02.2012, 14:01


KruczoCzarny

Monday, 31.01.2011, 20:35

Czas Wojny - przyszłość?
Czyli początek dyskusji


Thursday, 03.02.2011, 14:13

Autor: KruczoCzarny


Podsumowanie
Czyli koniec

Więc tempo naprawdę expresowe.
Po 10 m-cach ponowne potwierdzenie wyżej zaproponowanych zmian. Po kolejnych 2 cisza!!!
Czyli ponad rok!!!!
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

257

Wednesday, 22.02.2012, 16:36

Do tej pory wydałem na premium 240 zł. Niestety...przy kolejnym przedłużaniu zastanowię się czy to zrobić. Jeśli nie nastąpią racjonalne zmiany to na 99% kończę z dofinansowaniem BWT. Za te pieniądze w niedługim czasie zakupię Diablo 3 gdzie poziom rozgrywki i podejście do graczy jest zgoła odmienne.

258

Thursday, 23.02.2012, 11:34

Miło byłby gdybyście określili orientacyjny czas. Wybacz ale mam podejrzenia, że część ze zmian jest do wprowadzenia na teraz. Podejrzenia, więc jeśli tak nie jest to ok. Niemniej zmiana limitu na stolicy nie wyglada na problem z ktorym trzeba sie "bujac" caly rok 2012. Jak znam , zycie zmiany bede w 4 kwartale 2012 roku albo ich nie bedzie i tyle.
Traktowanie graczy jes bardzo nierowne jak chociazby event. No ale to kwestia tego, ze my jestesmy ciemnoniebiescy a oni jasnoniebiescy ;)

Nie, robienie tylko jednej rzeczy to marnowanie czasu. Jeżeli już zaczynasz pruć kod to trzeba to zrobić w całości i za jednym zamachem. Robienie tego na raty trwa 3x dłużej.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

259

Thursday, 23.02.2012, 11:39

to dlaczego zlewacie nas ??
przykladem jest chocby pytanie o białe jednoręczne - elipse mocy
czy tak ma byc ze jest na 24 lvl ?? a co zpozostałymi broniami ??
po 3 i wiecej latach gry pytamy o rzeczy których do tej pory nie bylismy w stanie odkryc i tu nastepuje cisza

Wymagania elipsy są takie celowo.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

260

Thursday, 23.02.2012, 11:40

fajnie by bylo żeby jednym z waszych priorytetów bylo wprowadzeenie kilku zmian w TE
bo jak widac priorytetem jest BW a my sobie mozemy poczekać
Hmm, ciekawe, z tego co wiem to właśnie TE ma zapowiedziany następny patch, a nie BW.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Podobne wątki