Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

281

Friday, 09.03.2012, 09:17

Ta gra nazywa sie czas wojny a do 4 epoki będzie można simowac ....

Bez sensu bo i teraz można to robić - nie sztuka mieć wioski których nikt nie chce ...

Bez silnej 4e nie da sie obronić 5e klanom które nie są w topce jak i tym, które wolniej skaczą. Jkai bedzie sens przejścia do 5e jeśli może znaleźć się klan który zabierze cie wszystkie wioski, bo 4 e cie nie obroni?

Dlaczego nie obroni - bo brak skutecznej obrony w 4e przed nalotami 5e. Nikt nie powiedział że wybranie "simowej" wersji TE uchroni przed nalotami.

DODAM KOLEJNY RAZ - np AZ simuje cały czas i jakoś nie potrzebująca tego pacha aby grać dalej - chcesz simować możesz to robić teraz i bez zmian.

Tyle tylko ze rebalans jednostek to pewnie znacznie wiecej pracy, a przecież to zapomniana gra ...???

Balans siły jednostek aa w 4e to rozwiązanie które skutecznie pozwoli na przeciwstawienie się 5 epoce i da możliwość rozwoju awansującym graczom..

282

Friday, 09.03.2012, 15:39

Balans siły jednostek aa w 4e to rozwiązanie które...
nic nie zmieni

problemem nie jest obronic wioske przed nalotem
problemem jest obronic 5 wiosek przed nalotami

DODAM KOLEJNY RAZ - np AZ simuje cały czas i jakoś nie potrzebująca tego pacha aby grać dalej

nie wiem jak cale az ale ja simuje bo inaczej tu sie grac nie da
i bardzo bym chcial zeby wreszcie wyszedl patch ktory by cos zmienil

niestety niedociagniec w mechanice jest zbyt wiele i zaden patch tego nie zmieni
osoby ktore "zajmuja" sie TE mialy na dopracowanie gry 3 lata i nic nie zrobily wiec kolejne 3 lata niewiele wniosa

283

Thursday, 15.03.2012, 23:12

Pierwszy kwartał się kończy a tu dupa...nic nie ma. Tak jak podejrzewaliśmy pewnie będzie cos w grudniu 2012.

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

284

Friday, 16.03.2012, 09:41

w grudniu ale jeszcze w którym roku ?( bo ten 2012 coś mi się nie podoba :!:

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

285

Friday, 16.03.2012, 16:17

jesli ta firma K2M TAK DORADZA W INWESTYCJACH jak prowadzi tą gre ,to ja piernicze nic tylko z nimi inwestować :rotfl:

a grudzień już niedaleko,poczekamy zobaczymy

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

286

Friday, 16.03.2012, 17:12

hahaha dokładnie :rotfl:

Hobbit

Intermediate

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

287

Monday, 19.03.2012, 15:13

wracając do tematu
Konstruktywne rozwiązania:
A) Wioski budowane wiele miesięcy można stracić w ciągu jednego dnia.
Gracz co epokę ma możliwość wyboru czy chce grać z oblężeniami czy bez oblężeń.
Plusy: Rozwiązuje to całkowicie problem - kto nie będzie chciał, ten nigdy nie narazi się na utratę dorobku swojej pracy. Wielu graczy lubi zwyczajnie rozbudowywać swoje wioski i sprawia im radość powolne, ale systematyczne rośnięcie w siłę. Do tego każdego może dopaść chęć odpoczynku od wojen i ciągłego strachu o swoje wioski.
Minusy: Rozwiązanie to kłóci się z główną myślą gry, czyli Wojnami. Ogranicza ilości wiosek do oblegania to mniej powodów do wojen [znając jednak życie kto będzie chciał się bić i tak znajdzie sobie powód :p]. Gracze z wyłączonymi oblężeniami mogą rozwijać się szybciej niż pozostali


bez urazy ale dla mnie to rozwiązanie jest beznadziejne i wymagające najmniej roboty :P sądze że zamiast tego możnaby wprowadzić "ustrój polityczny" jak w "Rise of Nations: Thrones and Patriots" kazdy gracz miałby wybór jak wybuduje w wiosce jakiś budynek np.: misje dyplomatyczną z 2e to może przejść na: demokracja bezpośrednia(bonusy do obrony przed oblegami (jakieś budynki), lepsze wydobycie w wiosce , szpiedzy itp), cesarstwo( bonus do treningu jednostek, gorsza obrona przed oblegami ale za to szybsze przerzucanie jednostek miedzy miastami(drogi), zwiadowcy zamiast szpiegów), republika (może wybudować jeden z budynków dodatkowych ale z gorszym bonusem itp.) :thumbsup:

vizard7

Początkujący

Postów: 16

Skąd: moszczenica

  • Wyślij prywatną wiadomość

288

Monday, 19.03.2012, 15:53

ja powiem że tu z tymi ustrojami to głupota po prostu tutaj decyduje czas gry jedni zaczęli wcześniej inni później i ci co wcześniej zaczęli bądź dostali dobre wioski są na lepszej pozycji niż ci co samiuśko sobie grają
ale to wtedy do akademii i zbiera się wioski po klanowiczach nie ma o czym gadać co innego bonusy w stolicy które powinny być wprowadzone bo chociaż all pola będą z bonusem to i tak nigdy stolica nie będzie najlepszą aczkolwiek przyzwoitą wioską

vandejarr

Początkujący

Postów: 12

Skąd: MAŁOPOLSKA

  • Wyślij prywatną wiadomość

289

Monday, 19.03.2012, 19:00

Panowie o czy tu mowa przecież administracja ma nas w d.......,oni tylko liczą pieniądze z premium?????????

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

290

Monday, 19.03.2012, 20:05

dajcie im teraz troche czasu na te zmiany bo to nie jest takie proste jak sie kazdemu wydaje
fakt ze troszke póxno to robia i się z tym pie.... ale wydaje mi sie ze na wielkanoc juz jakies zmiany bedą wprowazone
mysle pozytywnie a nie jak wiekszość z was co tylko narzeka :rotfl:

291

Monday, 19.03.2012, 20:29

akt 3 jeszcze nie jest kompletny. Skończą go to przejdą do TE
nie widze żeby były jakies beta testy kuźni czy cos więc wątpie żeby do wielkanocy pojawiło sie cos nowego.

Hobbit

Intermediate

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

292

Monday, 19.03.2012, 20:31

eee synek ja tu nie narzekam tylko pokazuje alternatywne sposoby rozwiązywania problemów ;)
tutaj decyduje czas gry jedni zaczęli wcześniej inni później i ci co wcześniej zaczęli

koszą tych co później do samej ziemi i ludzie nie chcą w to grać :D
sądzę że raczej w okolicach letniej sesji mogą się pojawić pierwsze patche

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Hobbit" (19.03.2012, 20:37)


facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

293

Monday, 19.03.2012, 20:37

no jak ostatnio sushi odpisywał na mój wpis to wyraźnie napisał że teraz u nas ma cos byc wprowadzonego
z tą wielkanocą to może troszke przesadziłem ale tak po cichu licze na to

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

294

Monday, 19.03.2012, 20:44

moge ci podac kilka przykładow ludzi co zaczeli póxno grać i kosza tych co zaczeli wczesniej
jak grasz z glową to wiesz co budowac i jak atakować nawet silniejszych

Hobbit

Intermediate

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

295

Monday, 19.03.2012, 20:51

ale nic nie poradzisz na przewage w epoce i ilości jednostek 8)

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

296

Monday, 19.03.2012, 21:03

Ja tam mam razem ze 100 żołnierzyków i jakoś daje rade hehe ale jestem nie caly tydzień w 4e

Hobbit

Intermediate

Postów: 169

Skąd: Bielsko-Biała/Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

297

Monday, 19.03.2012, 21:14

a jakbyś był w 1e z zero doświadczenia w tej grze i codziennie Cię jedzie 1000 halek to co? Nie chodziło mi o doświadczonych ludzi w 3,4 e ale o
tych pierwszaczków :P

298

Monday, 19.03.2012, 21:18

ich zainteresowanie gra, jak od miesiąca wisi jeszcze wspomnienie braku dostępu serwerów, wiec jak by choć trochę zainteresowania gra pokazali ot by to zdjęli, wiec ja już powoli nie liczę na coś ciekawego dla nas, BW pochłonęło ich na maxa, większa kas wiec tu niech sobie graja, coś tam wspoamna dla uspokojenia ze będzie, a my łatwowierni tylko czekamy, wiec dalej będziemy czekać

facio

Intermediate

Postów: 382

Skąd: Szczerców

  • Wyślij prywatną wiadomość

299

Monday, 19.03.2012, 21:22

no kolego (Hobbit) znalazleś chyba jakis błąd w grze jak 1e jadą halki z 3e hehe

300

Monday, 19.03.2012, 21:32

oj Facio czepiasz sie pierdol, tu powazna romzowa a Ty o maly bald sie czepiasz :P
musimy czekac i tyle

Podobne wątki